Hatchback do 450 tisíc

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod yndezit 17. 2. 2020 22:20

Podle všeho by to měl být 6q HDM automat. A snad se Swifty dělají pro Evropu v Japonsku, což je taky bod k dobru.
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod king357 18. 2. 2020 12:18

Ja hledal delsi dobu nejake mensi auto do mesta pro manzelku a dite.
- male kvuli parkovani
- ale aby se tam vlezl treba i kocar
- a taky aby bylo dost mista vzadu (aby potomek nekopal do predniho sedadla)
- a radeji ctyrvalec bez turba, kratke trasy..
- a nejlip s dobrym razenim, at si taky uziju
no Honda Jazz splnuje vsechno, ale ten design... manzelka prvne nechtela, pak mozna... a nakonec stoji cerveny Jazz (2016) doma a libi se.

Je to nepochopitelne ale vzadu je vic mista na nohy nez Leonu. A to ma Jazz jen 399cm. Kufr velky, nizka nakladaci hrana a obrovska schranka pod podlahou.
Honda Jazz & Seat Leon
king357
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod puk123 18. 2. 2020 12:23

Nedělají se Swifty blíže na východě, v HU?
:Hannys85
Ty jsi jak princezna na hrášku, ale je to v podstatě správné vybírat pečlivě co ti sedne.
Už tu bylo skoro všechno, snad krom Nissanu Micra a Fiatu. Polo už jsi zkoušel? Rio tě asi neláká, jen se ptám, protože teď jedno vídám a docela mě naživo zaujalo.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 18. 2. 2020 16:13

fiat nic nevyrábí, leda by chtěl klasickou 500, ale to bude asi dost malý a sutomat je teď jen s tím tříválcovým hybridem
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 18. 2. 2020 18:40

Co Dacia Sandero? Nemá taky automat v nabídce?
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 2. 2020 18:42

Nemá.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 18. 2. 2020 19:09

Sisi istý? 0,9 tce +robot existuje, dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 2. 2020 19:14

Semsiisty.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 18. 2. 2020 19:19

Ibamísty, dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod hannys85 18. 2. 2020 19:28

Jak si čtu některé příspěvky, tak to skoro vypadá, že si snad vymýšlím :-) Předpokládám, že Vy byste si třeba taky nekoupili multiplu, když by se Vám nelíbila..
Navíc já bych měl celkem předvybráno, ale píšete nejen tady, že DSG se nehodí pro mé účely..Dále si hodně čtu názory, že 1.0 motory jsou do sekaček a ne do aut..
Pak je celkem těžké si něco vybrat...
Navíc favoritem bylo Clio (ale bohužel vevnitř je to oproti Yarisovi hodně stísněné - což jsem upřímně nechápal, jelikož Yaris je menším autem než Clio). Testy mi teď celkem zprotivili Corsu, ale půjdu ji vyzkoušet, až bude někde u nás vystavená, jako doprošovat se prodavačů, aby mi ji šli ven otevřít se nebudu (už to trošku vypovídá o prodejci)...Nikde bohužel neměli žádné z mých uvažovaných aut v automatu k vyzkoušení, takže to bude chtít si vyzkoušet DSG na jiném autě, což mi tady už jeden uživatel doporučil Aronu v Uherském hradišti...
Jinak aktuálně jsou mými favority Seat Ibiza (možná Leon), čím dál více se mi líbí WW Polo na kterého se půjdu podívat a ve verzi 1.5 už bych mohl i na dálnici, ne ? :-D Kiu Rio má kámoš, nelíbí se mi, více už se mi líbí Hyundai i20, netuším jestli ho vůbec dělají s automatem, protože v ceníku jsem to nenašel, ale přitom na stránkách o modelu mají napsáno i automatická převodovka..Automaty v Hyundai jsou vhodnější než to DSG ?
hannys85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 2. 2020 19:39

Ty si pablb.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 18. 2. 2020 20:01

Děkuji za příspěvek k tématu ;-)
hannys85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JardaIIx 18. 2. 2020 20:05

Co ten Swift?
JardaIIx
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 2. 2020 20:09

hannys85 píše:Děkuji za příspěvek k tématu ;-)

NZ.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 18. 2. 2020 20:11

Swiftík se nám s partnerkou vždycky líbil, takže dobrý tip, ale pokud můžu vybírat, tak přece jen pokud je v tomto segmentu aut auto s větším kufrem (swift ho měl vždy miniaturní), tak bych šáhl raději po něm..Jako dovolené absolvujeme max. 3 za rok, do toho yarisu se nám zatím vždycky vše vlezlo, ale ten swift má menší kufr jak yaris..
hannys85
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků