Diesel, benzín, hybrid

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moik 29. 11. 2019 10:20

Jak jsem psal v prvním příspěvku..jsem obchodník a auto je součást obchodu - chca-nechca.
EDIT: omluva, nepsal jsem to v úvodu. Jsem obchodník ve své firmě. Jezdím po fabrikách radit.

Goes: jak jsem psal v úvodu, dálnice je 45% km. Myslel jsem, že to z tabulky vyplynulo..

Takže problém je, že jezdím buď ultrakrátké pojížďky do 10km (80% jízd, 55%km) nebo přesuny po dálnici 100-250km(20%jízd, 45%km). Mezi tím nic.
Naposledy upravil Moik dne 29. 11. 2019 10:24, celkově upraveno 2
Moik
Nováček

Odeslat příspěvekod addiction 29. 11. 2019 10:21

:-(
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 11. 2019 10:24

Ja naresim dalnici, ja predpokaldam, ze ty cisla v prvnim sloupci znamenaji ze trasy do 2 km jich bylo 191 v celkove delce 162 km. Nebo to chapu jinak?
anonymni

Odeslat příspěvekod Moik 29. 11. 2019 10:25

Tak to je. První sloupec je počet jízd, druhý je souhrn km. Všechny jízdy nad cca 80km jsou po dálnici.
Moik
Nováček

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 11. 2019 10:28

a v jakém autě by měl jezdit obchodník? asi v kombíku co?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 11. 2019 10:29

Moik píše:Tak to je. První sloupec je počet jízd, druhý je souhrn km. Všechny jízdy nad cca 80km jsou po dálnici.


jasne, ale tech je za mne nejmene poctem i delkou, takze bych kvuli marginalnimu poctu neresil to, ze to nebude uplne super fungovat a resil to, aby to bylo dobre na tech 80 % jizd.
anonymni

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 29. 11. 2019 10:34

Arnie J píše:a v jakém autě by měl jezdit obchodník? asi v kombíku co?

Obchodnik jo. Radič v Loganu v holobytu.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moik 29. 11. 2019 10:35

Podle toho jaký obchodník. Já protože neřeším image například Passat. Ve firmách jednám buď s výrobním nebo ředitelem. Ti obvykle nemají víc, jak Passat/Superb atp.

Nejde tady vůbec o chlubení, ale oni jedou na zaběhnutý třídy - Fabia/Octavia/Superb. Nižší/vyšší/vedoucí kasta. A oni si mě automaticky zařadí do třídy, když mě v tom autě vidí - nepřemýšlí o stáří, ceně, značce, modelu...teda většinou. Tu víc platí čistý/ špinavý.

Nebo úkrok stranou, mimo jejich třídy - Prius, SUV, kabriolet... dodám nepremiové - tak daleko nejsem, ani věkem 8-)
Moik
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 11. 2019 10:37

Hele a co treba Golf VII 1,4 TSI v Rline. Pekne, funkcni, nezere to, jede to, super na maly provoz i delsi provoz. Kratka verze docela i sexy, pritom pro kazdeho je to "jenom golf" a v pripade kombiku s tim i neco navic odvezes.
anonymni

Odeslat příspěvekod Moik 29. 11. 2019 10:37

maXX_CZ píše:
Arnie J píše:a v jakém autě by měl jezdit obchodník? asi v kombíku co?

Obchodnik jo. Radič v Loganu v holobytu.


Radiči jsou oblíbení koukám všude!
Moik
Nováček

Odeslat příspěvekod metyn 29. 11. 2019 11:34

goes píše:a proc te tak trapi, ze to nepojede nebo to bude tocit, kdyz na te dalnici stravis dle tabulky maximalne pet minut...

Taktak, goes ma recht, proto sem to postl, dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod puk123 29. 11. 2019 14:18

Moik píše:
maXX_CZ píše:
Arnie J píše:a v jakém autě by měl jezdit obchodník? asi v kombíku co?

Obchodnik jo. Radič v Loganu v holobytu.

Radiči jsou oblíbení koukám všude!

Poradím ti podívat se, čím jezdí ostatní radiči.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod MirecBA 29. 11. 2019 14:36

Moik píše:Podle toho jaký obchodník. Já protože neřeším image například Passat. Ve firmách jednám buď s výrobním nebo ředitelem. Ti obvykle nemají víc, jak Passat/Superb atp.

Nejde tady vůbec o chlubení, ale oni jedou na zaběhnutý třídy - Fabia/Octavia/Superb. Nižší/vyšší/vedoucí kasta. A oni si mě automaticky zařadí do třídy, když mě v tom autě vidí - nepřemýšlí o stáří, ceně, značce, modelu...teda většinou. Tu víc platí čistý/ špinavý.

Nebo úkrok stranou, mimo jejich třídy - Prius, SUV, kabriolet... dodám nepremiové - tak daleko nejsem, ani věkem 8-)


tak za mna by som skusil passata alebo tu 6tku, Oboje benzin, ak moze byt 1-2r tak by si sa mal zmestit do rozpoctu. Dynamika ak budes radit +- to iste, spotreba asi tiez. U setky si len utrasit aby uz mal hrubsie bocne skla nech je v kabine tichsie
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Moik 29. 11. 2019 21:14

Ostatní radiči jsou o 15let starší jak já a jezdí v sedanech. Ti nejlepší pak jezdí v kde čem. Viděl jsem i Octavii. Snad se tam taky někdy dohrabu.

Passat 1.4TSI používá 7DSG se suchými spojkami, to jsem slyšel není nic moc..
Moik
Nováček

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků