Auto pro mně, ženu a tři děti, kolem 20k EUR a "aby to jelo"

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 22. 11. 2019 15:55

MaWa píše:Já tam teď pojedu na obě auta se jen podívat. Fotky jsou fotky, realita je realita. Pak z toho doma uděláme nějaký pokec a na druhý pokus už by se jelo "najisto", včetně mechanika, kontroly v servisu a nějaké větší kontroly.

Tak jak to vypadá? Nebo nebyl čas? :)
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod MaWa 22. 11. 2019 16:02

Mám eshop a je měsíc do Vánoc, takže si asi dokážeš představit, jak to se mnou momentálně vypadá. Jediný co jsem byl schopen zatím zařídit je, že jedu s Alfou v pondělí na vrakáč, ať tady nehnije. A průběžně naťukávám manželku :kuk: Snad koncem příštího týdne to dám...
The computer allows you to make mistakes faster than any other invention, with the possible exception of handguns and tequila...
MaWa
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod goes 22. 11. 2019 16:03

tak my pockame
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod yndezit 22. 11. 2019 16:04

Se jen vymlouvá, to znám.
yndezit
Štamgast

Odeslat příspěvekod goes 22. 11. 2019 16:04

A proc nam garaznikum nedas slevu. Treba bych kupil notas.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod metyn 22. 11. 2019 16:09

Aj já mám zájem, dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod MaWa 22. 11. 2019 16:10

Hele a víš že na noťasu má každý menší prodejce IT často kvůli Alze menší zisk než na příslušenství, co se k tomu (snad) prodá ? Takže slevy na noťas jsou u mně bez šance...obvykle Alza noťasy prodává za ceny za které já to ani nekoupím...
The computer allows you to make mistakes faster than any other invention, with the possible exception of handguns and tequila...
MaWa
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod goes 22. 11. 2019 16:10

Ty nyvymslaj kraviny a kup robě nejaku voňafku
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod yndezit 22. 11. 2019 16:17

Na Parfums.cz :D
yndezit
Štamgast

Odeslat příspěvekod Fantucci 22. 11. 2019 16:30

S podobnymi parametry vyberu(az na vykon) jsem skoncil v x5. A zatim spokojenost. Zadni sezeni ma vyhodu, ze tam neni stredovy tunel. Tedy pro kombinaci detska sedacka a vedle treba dospelak nebo vetsi dite ideal.
Fantucci
Nováček

Odeslat příspěvekod goes 22. 11. 2019 16:46

Muzes sem dat prosim fotku 2 sedacky a dospely a tri sedacky. Diky

-- 22. 11. 2019 16:51 --

MaWa píše:Hele a víš že na noťasu má každý menší prodejce IT často kvůli Alze menší zisk než na příslušenství, co se k tomu (snad) prodá ? Takže slevy na noťas jsou u mně bez šance...obvykle Alza noťasy prodává za ceny za které já to ani nekoupím...

Tak nam neco vymysli at ti udelame trzby
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 22. 11. 2019 16:52

MaWa píše:Hele a víš že na noťasu má každý menší prodejce IT často kvůli Alze menší zisk než na příslušenství, co se k tomu (snad) prodá ? Takže slevy na noťas jsou u mně bez šance...obvykle Alza noťasy prodává za ceny za které já to ani nekoupím...

Ale na ryzen ted byla cena dobra. Jsem spoko :)
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod Fantucci 22. 11. 2019 17:02

Takovou fotografii nevladnu. Ale co se tyka sirky vnitrniho prostoru, tak jsem vzadu vezl detskou sedacku(mame takovou, co se muze vytacet - prijde mi sirsi) a vedle dva dospelaky. A ti si na komfort nestezovali. Myslim si, ze by vzadu mohli relativne komfortne cestovat tri prumerni dospelaci.
Fantucci
Nováček

Odeslat příspěvekod MV_cz 22. 11. 2019 17:16

jj tohle mi potvrzoval kámoš, co dělá u další velké konkurence alzy, někde to alza prostě válcuje. Takovej supermárket mezi večerkama :D
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 22. 11. 2019 17:18

Fantucci píše:Takovou fotografii nevladnu. Ale co se tyka sirky vnitrniho prostoru, tak jsem vzadu vezl detskou sedacku(mame takovou, co se muze vytacet - prijde mi sirsi) a vedle dva dospelaky. A ti si na komfort nestezovali. Myslim si, ze by vzadu mohli relativne komfortne cestovat tri prumerni dospelaci.

Jako ja x5 znam a jako pro tri to neni no.
goes
všude byl, všechno zná

Předchozí stránkaDalší stránka