Auto pro mně, ženu a tři děti, kolem 20k EUR a "aby to jelo"

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod yndezit 15. 11. 2019 10:05

Množte se, ať mi má kdo vydělávat na důchod :D
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 15. 11. 2019 10:07

MaWa píše:Samozřejmě, že s ženou/dětmi jezdím pomaleji, dejme tomu 180 max. Přesto na dálnici nohu na podlahu dávám běžně. A předjíždím taky. A taky jezdím někdy i bez nákladu a pak to se mnou v autě není jednoduchý.

Máš dobrou pojistku na hlavu?
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 11. 2019 10:08

MaWa píše:Ten starší podprůměrně vzrostlý není ani náhodou, ještě pár let a budu mu koukat do očí směrem nahoru :D

Samozřejmě, že s ženou/dětmi jezdím pomaleji, dejme tomu 180 max. Přesto na dálnici nohu na podlahu dávám běžně. A předjíždím taky. A taky jezdím někdy i bez nákladu a pak to se mnou v autě není jednoduchý.

-- 15. 11. 2019 10:01 --

Tomas B píše:jako zaplaťpánbůh, že takovýhle lidi jsou a nejsou to cikáni, já to obdivuju, mně přijdou dvě děti absolutní strop :D


Asi takhle, mě je jedno kolik toho bude a žena chce velkou rodinu tak proč jí bránit.

Tak v tom případě normálně vybírej auto na dvě sedačky. Největší děcko tou dobou bude pravděpodobně bez podsedáku ...
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaWa 15. 11. 2019 10:12

goes píše:proc takove extremy? dyt i "blbe" 3,0 TDI pojede lip jak ten Sup... jako jo A6 v kombajnu 3,0TDI by bylo fajn. Jenze za pul mega/20k eur to budou dost vojete vozidla.


Bavíme se o něčem takovým https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 34044.html ?

Jako aniž bych hledal tak jsem na mobile de našel několik kusů, kde je psáno, že byl měněný motor :D

-- 15. 11. 2019 10:15 --

puk123 píše:
MaWa píše:Samozřejmě, že s ženou/dětmi jezdím pomaleji, dejme tomu 180 max. Přesto na dálnici nohu na podlahu dávám běžně. A předjíždím taky. A taky jezdím někdy i bez nákladu a pak to se mnou v autě není jednoduchý.

Máš dobrou pojistku na hlavu?


Proč bych měl ?
The computer allows you to make mistakes faster than any other invention, with the possible exception of handguns and tequila...
MaWa
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 15. 11. 2019 10:19

GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 15. 11. 2019 10:23

puk123 píše:
Tomas B píše:jako zaplaťpánbůh, že takovýhle lidi jsou a nejsou to cikáni, já to obdivuju, mně přijdou dvě děti absolutní strop :D

Třeba to cikáni jsou, měnilo by to něco? Proč strop? Tedy, když už jsme tady, auta ten počet celkem drží při zemi, ale 3 se ještě určitě dají.


proč strop, protože ho já takový mám (už mám i splněno), nevidim na tom nic divnýho ;-) Že to má někdo jinak jsem psal, že je v pořádku a že to obdivuju.

-- 15. 11. 2019 10:24 --

yndezit píše:Množte se, ať mi má kdo vydělávat na důchod :D


přesně tak :D
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek_5 15. 11. 2019 10:24

Jako no offense, ale zrovna tenhle týden jeden závodník v A6 a 5 mrtvých. Asi si myslel, že ho spasí dynamika jeho auta. Doporučil bych si to srovnat v hlavě (jaké auto chci, jak s ním budu jezdit …) a jít vyplavovat endorfiny na okruh ;-) Měl jsem to podobně a vyřešil jsem to tak, že mám třetí auto … hračku na víkendy, na okruh.
345 benzínových koní z atmosférické V8, v manuálu
Radek_5
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 15. 11. 2019 10:25

Ted jsi to rozsekl
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 11. 2019 10:27

Radek_5 píše:Jako no offense, ale zrovna tenhle týden jeden závodník v A6 a 5 mrtvých. Asi si myslel, že ho spasí dynamika jeho auta. Doporučil bych si to srovnat v hlavě (jaké auto chci, jak s ním budu jezdit …) a jít vyplavovat endorfiny na okruh ;-) Měl jsem to podobně a vyřešil jsem to tak, že mám třetí auto … hračku na víkendy, na okruh.

Jenže to byl kikot, jel do kopce, kam neměl šanci vidět a předjížděl před horizontem. To, že měl starou paštiku, situaci nijak nezměnilo (ba jo, kdyby měl něco nového většího bezpečnějšího, asi by to on přežil a jezdil podobným stylem dál).
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaWa 15. 11. 2019 10:31

Radek_5 píše:Jako no offense, ale zrovna tenhle týden jeden závodník v A6 a 5 mrtvých. Asi si myslel, že ho spasí dynamika jeho auta. Doporučil bych si to srovnat v hlavě (jaké auto chci, jak s ním budu jezdit …) a jít vyplavovat endorfiny na okruh ;-) Měl jsem to podobně a vyřešil jsem to tak, že mám třetí auto … hračku na víkendy, na okruh.


Nevím o tom, že bych někdy předjížděl přes horizont kam nevidím jako ten pán v A6, nebo obecně kamkoliv nevidím. Nejsem idiot. To, že 95% času jedu v klidu a výkon auta nevyužiju neznamená, že tam ten výkon na těch 5% času nechci mít. Jestli tě to uklidní, tak za 18 let co mám řidičák, jsem neměl jedinou zaviněnou nehodu a mám naježděno aktuálně cca 550 tis km. Takže pláčeš dobře, ale na špatném hrobě. Ne každý, kdo má auto 200kW plus (nebo kde je pro tebe ten limit ?) je pirát silnic.

-- 15. 11. 2019 10:34 --

K86 píše:https://www.auto.cz/ojety-motor-audi-2-7-3-0-v6-tdi-je-vyhlaseny-komplikovanymi-rozvody-opravdu-je-tak-nespolehlivy-124024


To vypadá, jako docela cajk motor. Nechtěl jsem olítanou naftu a nakonec to bude Audina 3.0 TDI, tvl. Mě se líbí, kluk by byl pyšnej ve školce, protože táta jeho nejlepšího kámoše audinu má a my nic a jak je to možný, prostě win win situace.
The computer allows you to make mistakes faster than any other invention, with the possible exception of handguns and tequila...
MaWa
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek_5 15. 11. 2019 10:38

Já jsem v klidu :-) Jen jsem asi špatně pochopil tohle:

"A taky jezdím někdy i bez nákladu a pak to se mnou v autě není jednoduchý."

Ať si každý jezdí, čím chce, tj. nemám žádný limit.
345 benzínových koní z atmosférické V8, v manuálu
Radek_5
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaWa 15. 11. 2019 10:43

Jinak ty TFSI https://www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v% ... 80194.html jsou špatný, kdybych nechtěl naftu ? Co se dívám, tak řeší akorát vysokou spotřebu https://www.tipcars.com/magazin/poradna ... -tfsi.html

-- 15. 11. 2019 10:57 --

Radek_5 píše:Já jsem v klidu :-) Jen jsem asi špatně pochopil tohle:

"A taky jezdím někdy i bez nákladu a pak to se mnou v autě není jednoduchý."

Ať si každý jezdí, čím chce, tj. nemám žádný limit.


Já to myslel tak, že to asi se mnou není v autě jednoduchý spíš pro spolucestující, než pro ostatní účastníky silničního provozu. Nebojím se třeba jet zatáčky v protisměru a tedy rychleji, pokud tam vidím, atd.
The computer allows you to make mistakes faster than any other invention, with the possible exception of handguns and tequila...
MaWa
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 15. 11. 2019 10:57

3.0 TDI se dela od roku 2004 dodnes, nebal bych se, to same 320 CDI v MB a x30d v BMW
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 15. 11. 2019 11:13

já si nemůžu pomoct, mně se tohle líbí teda víc než MB R nebo freemont :D

https://www.sauto.cz/osobni/detail/mazd ... oFrom=list

trošku problém je s cenou
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 15. 11. 2019 11:14

jj, je to jen skoro trojnásobek :D
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků