Auto pro mně, ženu a tři děti, kolem 20k EUR a "aby to jelo"

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Fantucci 22. 11. 2019 17:29

Nevim o aute, ktere by vzadu davalo trem dospelakum stejny komfort jako spolujezdci vpredu. Vzdycky tam bude nejaky diskomfort. Nicmene ja mohu dle reakci prepravovanych soudit, ze 5 je vzadu pro tri v porovnani s jinymi auty nadstandardne privetive. Osobne mam zkusenost se tremi dospelaky(ja+2) vzadu v Berlingu, dokonce na ceste k mori a nic pohodlneho to neni. A to je to jedno z vetsich aut(?). V eRku od MB jsem jel vzadu ve dvou a prislo mi to prostorove podobne jako v X5
Fantucci
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 11. 2019 17:35

Vzafu mas 1530 mm. Ja mam auto co ma 1610. Erko melo 1510. Hele proste zalezi i na velikoti lidi. Jako jsou auta ci jsou na tom hure. Nicmene kabina x5 je celkove mala za mne. Ale kdyz ti to vyhivuje tak to je oak fajn.
anonymni

Odeslat příspěvekod Fantucci 22. 11. 2019 17:44

jj, však v poho. Ja netvrdím, že nejsou vevnitř větší auta. Jen píši, že X5(za mě) je relativně prostorné auto. Ještě jsem kvůli třem dětem koukal třeba na 5er touring(možná alternativa k zde ve vlákně zmiňované A6?), ale X5 je v tomhle lepší.
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 11. 2019 17:45

Ono u suv a mov pomaha jiny posez nez v osobaku
anonymni

Odeslat příspěvekod speleo 22. 11. 2019 18:24

Fantucci píše:Nevim o aute, ktere by vzadu davalo trem dospelakum stejny komfort jako spolujezdci vpredu. Vzdycky tam bude nejaky diskomfort. Nicmene ja mohu dle reakci prepravovanych soudit, ze 5 je vzadu pro tri v porovnani s jinymi auty nadstandardne privetive. Osobne mam zkusenost se tremi dospelaky(ja+2) vzadu v Berlingu, dokonce na ceste k mori a nic pohodlneho to neni. A to je to jedno z vetsich aut(?). V eRku od MB jsem jel vzadu ve dvou a prislo mi to prostorove podobne jako v X5


VW Multivan např., Dodge Grand Caravan apod. :-)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 22. 11. 2019 18:42

MaWa píše:Mám eshop a je měsíc do Vánoc, takže si asi dokážeš představit, jak to se mnou momentálně vypadá. Jediný co jsem byl schopen zatím zařídit je, že jedu s Alfou v pondělí na vrakáč, ať tady nehnije. A průběžně naťukávám manželku :kuk: Snad koncem příštího týdne to dám...

Co he s Alfou, že jde na vrakáč?

Kdybys to dál na Alfisty za pár tisíc, tak ti urvou ruce. :D
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 22. 11. 2019 19:29

psal, že hlava, podruhý; holt ta 159 nějak neměla štěstí na motory...
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fantucci 22. 11. 2019 20:58

VW Multivan např., Dodge Grand Caravan apod. :-)[/quote]

To prvni je dodavka :) v druhem jsou vzadu 3 plnodnotna mista?
Fantucci
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 11. 2019 21:05

Ano. Stejne jako v lancii voyager
anonymni

Odeslat příspěvekod MaWa 22. 11. 2019 22:41

Pajjoun píše:Co he s Alfou, že jde na vrakáč?

Kdybys to dál na Alfisty za pár tisíc, tak ti urvou ruce. :D


On je to vrakáč "na díly" takže dvacku za to plus mínus dostanu...
The computer allows you to make mistakes faster than any other invention, with the possible exception of handguns and tequila...
MaWa
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 23. 11. 2019 21:31

A jezdí? Jako nemusí ok, jen jestli odjede po ose.
Bych docela dvacku zvážil dát klidně. :hm
Jako řešit se mi to úplně nechce. E je škoda toho n vrakáč.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaWa 24. 11. 2019 17:09

No to celkem doufám, že zítra to odjede po své ose :-) Startuje tak na pátý pokus, za autem bílá tma, netopí to. Popojížděčky tady po městě ještě zvládala, když jsem průběžně doplňoval vodu. Teď to bude mít 200km poslední cestu. No, kdyžtak mě dotáhnou, pojistku na odtah mám...snad večer nebudu ve zprávách :-[
The computer allows you to make mistakes faster than any other invention, with the possible exception of handguns and tequila...
MaWa
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 26. 11. 2019 23:41

Tak jak to dopadlo?
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaWa 27. 11. 2019 09:20

Alfa těch 200km odjela se ctí, před cestou nality dva litry destilky a dojížděl jsem tam a akorát přestávala topit :-) Rest in pieces.
The computer allows you to make mistakes faster than any other invention, with the possible exception of handguns and tequila...
MaWa
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 27. 11. 2019 15:01

:'( fňuk
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků