Asi Audi A6 Avant bitdi

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 1. 12. 2019 16:55

Tommino píše:Tak asi fakt nakonec do A6 skočím. Není sice moc konfigurací, co se mi na mobile líbí, resp. nemůžu najít přesně tu co chci, ale teď jsem na jednu narazil, až na to, že má bílou barvu. Ale snad bych to přežil. Teď k věci, i když auto nemá suplovat něco rychlého nebo obratného, dávám přednost kusům, které mají sportovní diferenciál, přece jenom to bude asi líp zatáčet a alespoň na sněhu by to mohlo líp pohodit *****í. Máte s tím někdo zkušenost, je třeba si u sportdifu dát na něco pozor, kazí se tam něco víc, než u normálního, co servis, výměna oleje v difu atd? A ještě další věc, jde dodělat origo nezávislé topení za nějaký normální peníz? Tak ,aby to bylo i v menu vozu? Díky

Takže si do toho nakonec přece říznul, chudák Alfa, bude plakat v koutě :-(

Sportovnímu diferáku vadí akorát patníky :D Já bych určitě hledal auto s tímto diff. A co to je za narážky na bílou barvu?! Bílá forever.
Bufík bych nechal dodělat (pokud neseženeš takto vybavený kousek), trvat na originální zástavbě je ekonomický nesmysl. Si za to řeknou v dílech snad kilo.
F-150 5,0 ROUSH
M2 ex
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář

Odeslat příspěvekod Tommino 1. 12. 2019 17:00

Asi jo. Bílá hezká, ale jenom, když je čistá, což není skoro nikdy :/
Tommino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod majkl20 6. 12. 2019 14:50

Ahoj,

mam A6 biTDi 2013, sedan, na vzduchu a na 18'' a sportovnim zadnim diferencial. Rozhodne je to nejpohodlnejsi a nejrychleji daily car, ktery jsem mel, tak urcite neslapnes. vedel. Differak, vzduch se nesere, jediny co je dost problem a nikdo moc neumi opravit vcetne Audi v Ingolstadtu je elektrika. Mel asi pul roku nevysvetlitelne elektricke potize, ktere me vzdy obcas pres noc vybili baterku, a neporadily si 3 origo servisy, ani zastoupeni Audi v Ingolstadtu. Opravil to nakonec nejaky sovet v praze, ktery tady ty auta krade :), takze tak..
majkl20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goes 6. 12. 2019 14:52

Sis docela polepsil
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod jurajec 6. 12. 2019 14:52

jasně opravil si tu GPS aby tolik nežrala proud :D
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod Tommino 9. 12. 2019 13:49

majkl20 píše:Ahoj,

mam A6 biTDi 2013, sedan, na vzduchu a na 18'' a sportovnim zadnim diferencial. Rozhodne je to nejpohodlnejsi a nejrychleji daily car, ktery jsem mel, tak urcite neslapnes. vedel. Differak, vzduch se nesere, jediny co je dost problem a nikdo moc neumi opravit vcetne Audi v Ingolstadtu je elektrika. Mel asi pul roku nevysvetlitelne elektricke potize, ktere me vzdy obcas pres noc vybili baterku, a neporadily si 3 origo servisy, ani zastoupeni Audi v Ingolstadtu. Opravil to nakonec nejaky sovet v praze, ktery tady ty auta krade :), takze tak..

Díky, já měl právě C7 012 3.0tdi Sline bez vzduchu a ten podvozek mě po půl roce brutálně sral, bylo to tvrdé, jak...cítit byl každý hrb. Budu se opakovat, ale Giulia QV je proti tomu peřina.

Zeptám se na ten diferák, poznáš tam reálně nějaké změny, když si ho v MMI nastavíš jinka? S tou elektrikou si myslím, že to bude nějakej šotek tvého kusu spíš.
Tommino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 12. 2019 14:15

když je to tvrdé, tak je to sportovní, ne? :D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod goes 9. 12. 2019 14:26

ja tedy mel A6tku, mela S-line i podvozek, neadaptivni a mela 20" kola a musim rici, ze to fungovalo tak napul. Jako slo videt, ze to auto na ta kola neni delane. Kdyz sem pak presedl do fluenceho na 21" tak to byl jiny svet a slo videt, ze udelat komfortni a funkcni a sportovni ppodvozek bez adaptivu na velkych kolech proste lze.
takze verim, ze audi bude nahovno bez vzduchu vzdy.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Tommino 9. 12. 2019 14:27

No právě :-D A to být A6 určitě nemá
Tommino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod goes 9. 12. 2019 14:28

hele beru to z pohledu toho "sporotovna" protoze ja bych si A6/A7 nikdy s tim pocitem, ze kupuji neco sportovniho nekupoval. Jako rychly presun proc ne. Rychly a nudny ano. Rychly a nudny a komfortni ano. Sportovni? Nikdy.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 12. 2019 14:30

Já to myslel jako vtip samozřejmě. Tvrdé v dnešní době znamená akorát tak to, že to výrobce nezvládnul.
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Tommino 9. 12. 2019 14:32

goes píše:hele beru to z pohledu toho "sporotovna" protoze ja bych si A6/A7 nikdy s tim pocitem, ze kupuji neco sportovniho nekupoval. Jako rychly presun proc ne. Rychly a nudny ano. Rychly a nudny a komfortni ano. Sportovni? Nikdy.

Přesně s tímto souhlasím

-- 9. 12. 2019 14:32 --

Arnie J píše:Já to myslel jako vtip samozřejmě. Tvrdé v dnešní době znamená akorát tak to, že to výrobce nezvládnul.

Jasně, já to pochopil.
Tommino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Tommino 28. 12. 2019 19:56

Nevíte, zda je prosím někde konfigurátor na starý model A6 C7? Už jsem asi konečně našel přesně co bych chtěl a v konf. si chci jen něco ověřit. Díky
Tommino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod goes 28. 12. 2019 19:57

To tezko. Spise cenik
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Tommino 28. 12. 2019 20:03

Je tam právě dost věcí audi exclusive, tak jsem na to chtěl mrknout. Zkusím po svátcích napsat prodejci, ať mi pošle komplet ceník.
Tommino
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka