Názor na toto auto

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod 970ka 21. 10. 2019 10:12

Taky jsem byl mladej a věděl kulový,ale mergla jsem chtěl a navíc v době kdy na to všechno bylo jen v tuzexu,tak mu rozumím,ale je fakt,že musí bejt srdcař,jinak je lepší mít slušnou octu apod.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 21. 10. 2019 10:21

No vidis a jsme na zacatku.
Mladej si nenecha poradit, protoze chce mergla, ale jen na delani parady pred skolou.
Proto si mylsim, ze je lepsi neco masovejsiho.
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 21. 10. 2019 11:06

Ve starém merglu bude před školou za kokota. Stylová Alfa udělá větší parádu, ale na tu zase nemá koule.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xinek99 21. 10. 2019 11:15

K86 píše:No vidis a jsme na zacatku.
Mladej si nenecha poradit, protoze chce mergla, ale jen na delani parady pred skolou.
Proto si mylsim, ze je lepsi neco masovejsiho.


Pokud nedokážeš přečíst moje předchozí odpovědi, tak drž ***** a krok a buď šťastnej s nějakým poje*aným Sanderem. Pá.
xinek99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metyn 21. 10. 2019 11:21

copak, céfka vpiči? dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod OTA21 21. 10. 2019 11:22

Jo jo, už mu praskla. :)
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod K86 21. 10. 2019 11:31

xinek99 píše:
K86 píše:No vidis a jsme na zacatku.
Mladej si nenecha poradit, protoze chce mergla, ale jen na delani parady pred skolou.
Proto si mylsim, ze je lepsi neco masovejsiho.


Pokud nedokážeš přečíst moje předchozí odpovědi, tak drž ***** a krok a buď šťastnej s nějakým poje*aným Sanderem. Pá.


byl jsem mladej, byl jsem blbej, ale nebyl jsem kokot :mrgreen:
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 21. 10. 2019 12:25

no co, na stará kolena budeš starý, blbý, aj kokot :D :D :D , šak vím, ne? :mrgreen: dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod puk123 21. 10. 2019 12:29

Jste mu radili k...olap. Na Eržiku by to mohlo udělat dojem.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod xinek99 21. 10. 2019 12:50

K86 píše:
xinek99 píše:
K86 píše:No vidis a jsme na zacatku.
Mladej si nenecha poradit, protoze chce mergla, ale jen na delani parady pred skolou.
Proto si mylsim, ze je lepsi neco masovejsiho.





Pokud nedokážeš přečíst moje předchozí odpovědi, tak drž ***** a krok a buď šťastnej s nějakým poje*aným Sanderem. Pá.


byl jsem mladej, byl jsem blbej, ale nebyl jsem kokot :mrgreen:




Konečně z tebe vypadla nějaká pravda. Přesně tak, kokot jsi nebyl, pořád jsi. A asi tě to dost žere když musíš reagovat jako totální zaostalá opice.
xinek99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metyn 21. 10. 2019 13:05

ježííííš, kááááčko, no toto :D :D :D :D :D , teď jsi to schytal od ušopleska :shock: :shock: :shock: :shock: , za břich se popadám, to fakt nestojí za reakci, ntv :tleskani :tleskani :tleskani ,dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 21. 10. 2019 13:06

No to bych si dovolil oponovat, v nekolika jinejch vlaknech na stejny dotaz jsem ti poradil a rekl bych ze docela dobre.
Bohuzel jsi ten prvni dotaz mel formulovat neco jako: je mi 18 a chci mergla za kilo I se servisem, to by ti tady ale nikdo nenabidl pojebanyho fijata nebo pojebany Sandero.
BTW pokud tve schopnosti cteni a chapani psaneho textu jsou alespon na urovni 1. - 2. tridy tak ti zajiste doslo, ze ani jedno jsem neradil :D

-- 21. 10. 2019 14:07 --

metyn píše:ježííííš, kááááčko, no toto :D :D :D :D :D , teď jsi to schytal od ušopleska :shock: :shock: :shock: :shock: , za břich se popadám, to fakt nestojí za reakci, ntv :tleskani :tleskani :tleskani ,dědek


Je to podpásovka, ale zatím zvládám :lol: :lol: :lol:
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 21. 10. 2019 13:10

tombas píše:Ve starém merglu bude před školou za kokota. Stylová Alfa udělá větší parádu, ale na tu zase nemá koule.

To ne, to bude za hrdinu v olítanym merglu, v alfě, v báwu.... asi tohle na to nemá vliv :mrgreen: Ale před vejškou už zaparkovat podobnej střep, to taková sláva nebude :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 21. 10. 2019 13:25

No jak před kterou vejškou.
Myslím, že zásadní je, zda to auto bude provozuchopné, či nikoliv. Problém je v tom, že může stejně spolehlivě jezdit 20 letej Fiat jako 20 letej Mercedes.

Jen u toho Fiatu je předpoklad, že při stejné kvalitě výroby bude přeci jen v lepší kondici než ten Mercedes, budou- li ty auta aspoň opticky vypadat podobně, neboť ten mercedes bude mít nejspíš najeto 4x tolik a i Němci, ačkoliv se to mnohým čechům nelíbí, jsou velmi spořivý a nevěřím tomu, že použijí extra super originální díly u auta za 50 tis... Tedy riziko fatálního stočení bude u toho Fiata o něco menší.

Takže ten Mercedes bude min. stejně jako ten Fiat spíše Straline, či něco podobného v této kvalitě...

Ale jo... Já sem pro, ať si každý koupí co chce. Každopádně já nikomu nikdy neradil ojetého Fiata pochybné kvality, protože prostě se nedá u těchto aut jakkoliv garantovat kvalita a spolehlivost. A u 20 letého nejlevnějšího Mercedesu to nebude jiné. Prostě v této kategorii je potřeba vybírat ne podle značky, ale podle skutečného stavu, všechno ostatní je cesta do pekla (nebudeme - li se bavit o specifických požadavcích na auto).

Ono někdy tsačí se podívat, na jakých gumách ty auta sem z pozahranic jezdí. To jsou samé Tectra, Vanli a podobně... Ty auta jsou prostě jebky v posledním tažení a kdo s tím nepočítá..., kupuje si opravdu skleník, jak už tu zaznělo.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 21. 10. 2019 13:33

Nojo ale za stejnou cenu by byl blbej aby koupil stejně tak starýho fiata a mergla. Ten fiat za podobnou cenu bude o 5-7 let mladší, ale neudělá holt tolik parády 8-)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků