Superb 2 vs Octavia 3

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod fortress 11. 9. 2019 07:44

3,6 chcípali koně jak na běžícím pásu a měla malou nádrž která šla obtížně dotankovat do plna. 2.0 TSI v S2 je celkem rarita, pochybuju že se jich prodalo nějak víc. Teoreticky to může mít stejné problémy jako 1.8 TSI v S2.

O3RS má EA888 gen3 a před FL je to pěkné auto, který pokud nebylo napadeno tunerem vklidu zase dobře prodáš. Jestli ti jde ale o pohodlí měl bys vybírat spíš nějakýho Citroena.
Superb L&K 2.0TSI 206kW & Mustang GT V8 ME 310(350)kW
fortress
Nováček

Odeslat příspěvekod QW987 11. 9. 2019 15:12

400 tisíc
QW987
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pierr3 11. 9. 2019 20:18

O3 RS je fajn, jenom nevím, jestli tužší podvozek splňuje představy o pohodlném voze.
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod Moik 22. 9. 2019 13:03

Tohle téma jsem před lety řešil taky. Vzal jsem O3, protože byla modernější, S2 strašně podtáčel (DSG) a motor duněl. Prostě jsem chtěl modernější. Musím říct, že O3 2.0TDI DSG je pecka fáro, ujede kde čemu, ale ten podvozek :!: :!: :!: Tohle jsem opravdu nepochopil. Jo když to nafasuješ, musíš držet hubu, ale když si můžeš vybrat, musíš být sadomacho. Ten je tvrdej jak šutr, mlátí do kastle, jednoznačně nejhorší podvozek, co jsem kdy měl. A i když budeš mít vzadu pětiprvek, ten rozdíl je minimální, spíš jen neodskakuje. Údajně snesitelný je Scout, to jsem ale nezkoušel. Já znám ještě S3 a PassatB8..Superb je jiná liga, ale nic extra není, B8 už docela jde, nejepší je Mondeo.

Porovnávám rozbitý okresky a ulice, na dálnici to bylo dobrý všechno.
Moik
Nováček

Odeslat příspěvekod Hustoles 22. 9. 2019 14:20

O3 na nerekonstruovaných úsecích D1 je hardcore.
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 9. 2019 23:05

No jo, občas to u škodovky s tím podvozkem úplně nevyjde :)
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod opasino 23. 9. 2019 20:38

Jezdím obojím a určo S2
Huawei P9 lite mini - ano, i v Číně vědí, že čučím do mobilu i na toaletě
3x český sen jménem Škoda :-)
opasino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Pierr3 23. 9. 2019 21:51

Moik píše:Tohle téma jsem před lety řešil taky. Vzal jsem O3, protože byla modernější, S2 strašně podtáčel (DSG) a motor duněl. Prostě jsem chtěl modernější. Musím říct, že O3 2.0TDI DSG je pecka fáro, ujede kde čemu, ale ten podvozek :!: :!: :!: Tohle jsem opravdu nepochopil. Jo když to nafasuješ, musíš držet hubu, ale když si můžeš vybrat, musíš být sadomacho. Ten je tvrdej jak šutr, mlátí do kastle, jednoznačně nejhorší podvozek, co jsem kdy měl. A i když budeš mít vzadu pětiprvek, ten rozdíl je minimální, spíš jen neodskakuje. Údajně snesitelný je Scout, to jsem ale nezkoušel. Já znám ještě S3 a PassatB8..Superb je jiná liga, ale nic extra není, B8 už docela jde, nejepší je Mondeo.

Porovnávám rozbitý okresky a ulice, na dálnici to bylo dobrý všechno.

Jezdil jsem O3 1,6 TDI někdy z kraje produkce a tam byla zadní náprava docela hodně hlučná. Po pár letech jsem jel s tím samým a pohoda. Zvládlo to bez jakéhokoli bouchání i dlažbu k Orlické přehradě. Asi na tom během doby popracovali. Obě auta na 16”.
Pierr3
Inventář

Předchozí stránka