Moderni alternativa deliky?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 31. 10. 2019 23:59

jako u me v praci se cesky nedomluvim, jedine rusky nebo anglicky, no delam v centru

kdyz vylezu, tak vpodstate jen cinsky nebo korejsky
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 11. 2019 21:58

dneska jsem parkoval vedle ne G mercedsku ale asi GL, kdo vi, takovy velky SUV a to me prislo uz docela OK, skoda, ze je to tak drahy, tam se sedi tak o 20cm, odhadem!, niz nez v delice, coz me prijde docela dobry
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 9. 12. 2019 21:13

achjo, jsem napsal mega pripevek a nejak se pojebal chrom a neposlalo se to

jsem docela rozcarovan z tech novych aut, zatim me to vzdy prislo podvozkove dobry, ale asi to bude tim, ze jsem presedl z NAcka nebo Gene a jeste to ridil chvilku a to se clovek spis soustredi na to, ze je to jiny; testuju to tedka tak, ze prejedu wilsonak tam a zpatky a moc aut jsem nevyzkousel a nedavno jen ten pro ace od citroenu, master, octavii 2 v nejaky lepsi vybave

- pro ace od citroenu i master vyrazne horsi drncanim a to jak zvuky interieru, tak od podvozku, to jsem nechapal teda, a i razy sli vic nez bych cekal

delika ma podvozek takovej, ze nepouzivat ji jen obcasne, tak bych na nem nejradeji vymenil vse az na tlumice, to tak pro porovnani

ta oktavie 2 docela jde, ale rozhodne bych za to teda nechtel davat ty prachy co chtej za oktavii 4, to me prijde neadekvatni, pokud to tam neni vyrazne lepsi

co si tak pamatuji tak,
ojeta firemni oktavie 2 - spatny (a to byl wilsonak lepsi :D )
ojeta firemni fabie 2 - spatny (a to byl wilsonak lepsi :D )
predvadecka citigo - spatny
ojety touran - spatny i jinde nez wilskonak
espace za 30 - fakt dobry, minimalni rozdil oproti normalni silnici
astra predvadecka - prekvapive dobry

tak si rikam, ze prote ty novy auta nic moc, viz. ten proace, a asi je to fakt potreba vsechno vyzkouset nebo co a pak clovek stejne muze dopadnout jak arnie.
Jakoze pujcovat si treba to polo udela z koupe jeste vetsi ojeb, ze ...
Pujcovat si ty dodavkovity auta, to asi ani nema cenu, to je stejne vsechno jen rebrand toho pro ace, ne?
A i kdyz treba espace by byl ok, tak proste se tam sedi nizko
Naposledy upravil evlo dne 9. 12. 2019 21:23, celkově upraveno 6
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 9. 12. 2019 21:15

Google, no. Stáhni Firefox?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků