2x autosedačka + 1 dospělý vzadu = neMPV

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 7. 2019 20:17

anonymni

Odeslat příspěvekod DoubleSix 17. 7. 2019 20:19

Wolfe, ale já se nebavím o 2 ISO fixech. Tam je nevýhoda SUV nebo kombi vždy, protože to mají uděláno tak, že ty krajní sedačky sunou ke středu auta.
Vem si celkovou šířku vzadu.
Pokud dám do CRV obyč sedačky(uchycené pásem), tak jsme hned někde jinde.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 17. 7. 2019 20:22

Všimni si že píšu neisofixove... Byl to roemer neisofix... Jako já uznám že se tam.nekdo s malý zadkem vleže, ale určitě to není ani plnohodnotná sedačka pro dospívající dívčinu, natož pro tchýni. Bohužel v tom crv sem v konstelaci co se řeší fakt seděl, má to kolega a jezdili sme s tím občas na oběd (má dvě děti).

Před tím měl auto bez Isofix, proto i sedačka byla neisofix. Já mám jednu sedačku Isofix a jednu neisofix a v 5008 v tom zásadní rozdíl není. V smaxu to bude podobné.

Třeba u škodovek je to úplně na houno, tam už se. Ani v Kodiaqu (měl.sem taky to.stesti) nesedne ani gymnastka.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod DoubleSix 17. 7. 2019 20:24

Goes: hele, ta čísla mi nějak nesedí. Kodiaq je v podélném směru lepší jak předchozí CRV, to nové CRV no dohnalo.
Naposledy upravil DoubleSix dne 17. 7. 2019 20:26, celkově upraveno 2
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 17. 7. 2019 20:26

Tak mluvím o předchozí generaci crv. Ta nová je ještě moc nová... A v podélném směru neni problém u žádného z těch aut, bavíme se k šířce...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod DoubleSix 17. 7. 2019 20:30

Wolfe, já už v 5008 přestal používat podsedaky, takže to porovnavam na šířku a tam pro 3 zadky je v CRV stejně místa jak v 5008.

Já v CRV podelne problém měl, stejně jako v 5008. Kluk už měl kolena vražená do mého opěradla. To jsme teď vyřešili Superbem.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 7. 2019 20:31

DoubleSix píše:Goes: hele, ta čísla mi nějak nesedí. Kodiaq je v podélném směru lepší jak předchozí CRV, to nové CRV no dohnalo.


Nevim jak kdo koho dohnal. Uz to moc pitvat nebudu. Vim ze jeden sedak byl o cca 3 cm sirsi na smaxu. To je dist
anonymni

Odeslat příspěvekod DoubleSix 17. 7. 2019 20:47

Jo, S-MAX má dobre široké sedačky.
Já teď krom šířky musím kvůli klukovi řešit i délku a moc aut s dostatečnou délkou není.Zlatej Superb.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurajec 17. 7. 2019 20:54

Toyota Verso 7 mist, bude spolehlivejsi nez Logan a francouzi...
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 7. 2019 22:04

No to urcite
anonymni

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 17. 7. 2019 22:18

Tvl Verso bych nedoporučil ani vlastní tchýni který bych se chtěl zbavit... Tureckej nedom*dlej sráč, ani přihrádku rovně neumí turci namontovat, natož smontovat auto
Elektronický plyn je dílo satanovo!
JiříTechnik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 7. 2019 23:25

maincoonsback píše:Třeba u škodovek je to úplně na houno, tam už se. Ani v Kodiaqu (měl.sem taky to.stesti) nesedne ani gymnastka.

Zajímavé, žena si tam sedne, a to bych úplně neřek, že je gymnastka :D Ale jako na delší cestu to není.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 7. 2019 23:26

goesi, proč sis nechal anonymizovat příspěvky?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 17. 7. 2019 23:46

To som si vsimol aj ja.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurajec 18. 7. 2019 06:16

JiříTechnik píše:Tvl Verso bych nedoporučil ani vlastní tchýni který bych se chtěl zbavit... Tureckej nedom*dlej sráč, ani přihrádku rovně neumí turci namontovat, natož smontovat auto


Kdyby mel tazatel dvojnasobny rozpocet myslel bych si to samy. Ale on ma na auto 400tis.
jurajec
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků