Velké kombi střední třída (výběr), max 1mio Kč (vč. dph)

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 7. 2019 22:06

jurajec píše:u Toiky jsem mel neco pres 10% to mi prislo fer z cenikovky 900tis+- ale Mazda to byli lakomci :D tot ma zkusenost


Toyota za 900+? To je hodne zvracene
anonymni

Odeslat příspěvekod DoubleSix 18. 7. 2019 16:29

15% dala Mazda jak na šestku, tak i na CX5.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 18. 7. 2019 16:35

Tak jestli nechrapes s Kiriakovskym, tak to neni mozny. :hm
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod DoubleSix 18. 7. 2019 17:07

Tu slevu jsem nedostal jako fyzická osoba, ale má ji LeasePlan.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 18. 7. 2019 17:10

No tak to je jina. Takze ve finale s tema jejich podminkama....
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod addiction 18. 7. 2019 20:53

DoubleSix píše:No jo, jen 11%


No tak to mam jiny zkusenosti :hm
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 19. 7. 2019 16:10

Dali víc, co?
Už delší dobu mám pocit, že jiné leasingovky dokáží získat větší slevu jak LeasePlan.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 19. 7. 2019 19:07

Zas na tu Mazdu 15% je luxus. Jde to teda jen na 6, CX-5 a MX-5. Ty levnější modely jsou u nás už levné tak jako tak a sleva moc nejde. (To mám vykoumaný podle cen na mobile.de)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 22. 7. 2019 12:11

qpíno píše:Stejně tak palubní počítače, které jsou na úrovni telefonu před 10 a někdy i 15ti lety, čest výjimkám v podobě Tesly.


Tam je to fakt z trochu jiného důvodu. Ono vyvinout a odladit infotainment je trochu něco jiného, než to samé u mobilu. Jako takový test jednoho aspektu si můžeš ten svůj mobil zkusit dát za tropického dne na přímé slunko na rozpálenou palubku a vyzkoušet si, jak bude po pár minutách krásně fungovat.

Nebo si třeba říkám, proč taková F22 Raptor používá 20 MHz procák, když tam mohli dát nějaké osmijádrové brko, co jede na několika GHz. Amatéři.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 22. 7. 2019 12:14

Mr. Murphy píše:pánové tak nějak řeším co do firmy místo Mondea.... nejraději bych si funkčně koupil úplně to samé auto, jen s dnešními standardy bezpečnosti.... fakt mi na tom Mondeu z roku 2012 nic nechybí....

No, k věci:
- střední třída, kombi (SUV nechci...)
- nafta 140-200 PS, objem kolem 2.0, nějaké nadupané 1.6 mě moc nelákají....
- hodně místa vevnitř a velký kufr, min. 500 litrů ale čím víc tím líp

Nevím, myslel jsem že půjdu do Insignie ale když jsem viděl ten malý kufr.... navíc teda vnitřek mě taky moc nenadchnul, stejně jako ceníkové ceny (samozřejmě tam se dá asi dost ukecat...)

Jinak Mondeo má taky malý kufr ani se mi moc nelíbí vnitřek, tak mi tam pomalu zůstává jen Passat a Superb.... nebo ještě něco jiného?


Nech si Mondeo a to mega si vyplať na premiích. :D
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2019 12:19

aikoN píše:
qpíno píše:Stejně tak palubní počítače, které jsou na úrovni telefonu před 10 a někdy i 15ti lety, čest výjimkám v podobě Tesly.


Tam je to fakt z trochu jiného důvodu. Ono vyvinout a odladit infotainment je trochu něco jiného, než to samé u mobilu. Jako takový test jednoho aspektu si můžeš ten svůj mobil zkusit dát za tropického dne na přímé slunko na rozpálenou palubku a vyzkoušet si, jak bude po pár minutách krásně fungovat.

Nebo si třeba říkám, proč taková F22 Raptor používá 20 MHz procák, když tam mohli dát nějaké osmijádrové brko, co jede na několika GHz. Amatéři.


Toto nemyslis vazne ze? Pozadavky na letecke veci jsou jinde nez u auta. Pokud ti v aute nepojede pakubak nic se enstane. Pokud v letadke tak soadne. Tam jsou jine pozadavky na spolehlivost.

Zbytek jsou kecy
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 22. 7. 2019 12:24

Nerozumíš přirovnání?

Požadavky na spolehlivost palubáku v autě jsou pořád na míle vzdálené požadavku na spolehlivost mobilu.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 7. 2019 12:28

Vychyzis z ceho? Navic i kdybxch prijal tuto argumentaci tak UX a UI v tom nehraje roli stejne jako kvalita displeje apod. A pokud ma jeden rychly system neni duvod aby to nemel kazdy.

Proste meles nesmysl
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 22. 7. 2019 12:35

Hm, UI a kvalita displeje v tom nehraje žádnou roli. Tak to pak jo.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 22. 7. 2019 12:45

NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků