Velké kombi střední třída (výběr), max 1mio Kč (vč. dph)

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod 970ka 12. 7. 2019 13:48

Carrera S,Ex Alpina B4 Biturbo AWD,BMW X5 3,0 D,Kuga 1,5EB New,MB SL 320,MB Sprinter 213 CDi,Ex Porsche Carrera 4,Ex Porsche Panamera 4S
970ka
Inventář

Odeslat příspěvekod Dix_ 12. 7. 2019 13:49

DoubleSix píše:508SW také vypadá dobře. Ale menší kufr a vzadu také méně místa.
Talisman není špatná volba, jen má zbytečně malou nádrž. Zvykl jsem si často netankovat a je to příjemné. Na dovolenou mi stačí pouze 1 tankování.
Sup zas nemá tak prémiovou palubovku, jak se tady někteří tváří.

Slevy jsou 20-21% na FO,nepodnikatele.Na IČ to bude ještě víc. :-)
Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod _maty_ 12. 7. 2019 13:51

SerifJohn píše:Tak hlavni prvek to neni, ale nechci se cejtit, ze sedim v horsim aute nez je Fabka.
Proste Talisman vedle Superbu vypada tragicky. Nemkuvim ted o motorech a podvozku. Nikdy jsem ho nejel, protoze i kdyby to jelo lip nez Ghibli, nekoupim to - az tak se mi to uvnitr hnusi.

já teda nevím jak často koukáš na palubovku, ale já se třeba v talismanu/megane necítil vůbec špatně.. :hm

k renaultu mi to teda aspoň přijde normál, nečekám tam nějaké ufo tvary, ale prostě nějaké účelně rozházené plasty.. Jako talisman je good, vůbec bych ho nezatracoval..
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod miromen4 12. 7. 2019 14:01

SerifJohn píše:Tak hlavni prvek to neni, ale nechci se cejtit, ze sedim v horsim aute nez je Fabka.
Proste Talisman vedle Superbu vypada tragicky. Nemkuvim ted o motorech a podvozku. Nikdy jsem ho nejel, protoze i kdyby to jelo lip nez Ghibli, nekoupim to - az tak se mi to uvnitr hnusi.

Jako ještě větši lacinost interieru než u škodovek...tomu nevěřim.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod Pajjoun 12. 7. 2019 14:12

:mrgreen:

Kontaktuj Bimbase v It autech a jděte si pohonit křížem. :D

-- 12. 7. 2019 15:20 --

https://www.dropbox.com/s/b9ocnsmr2gxza ... 1.jpg?dl=0
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Pierr3 12. 7. 2019 15:31

:D
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 12. 7. 2019 15:41

vyborny :-))

-- 12. 7. 2019 16:46 --

Talisman není špatná volba, jen má zbytečně malou nádrž. Zvykl jsem si často netankovat a je to příjemné. Na dovolenou mi stačí pouze 1 tankování.

Premiovou urcite nema. Zalezi co clovek preferuje...jednoduchost (sup) nebo neco pro nekoho zajimavejsiho. Zase hodit do supa digitalni kokpit, navigaci 9,2" , led osvetleni, sesle v alcantare....tak uz to nevypada lacine.

-- 12. 7. 2019 16:48 --

Dix_ píše:

Slevy jsou 20-21% na FO,nepodnikatele.Na IČ to bude ještě víc. :-)

A to je na 508, talisman, sup nebo na vsechny :-))
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod Dix_ 12. 7. 2019 15:49

Na 508. ;-)
Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod miromen4 12. 7. 2019 21:33

Pajjoun píše::mrgreen:

Kontaktuj Bimbase v It autech a jděte si pohonit křížem. :D

-- 12. 7. 2019 15:20 --

https://www.dropbox.com/s/b9ocnsmr2gxza ... 1.jpg?dl=0

Jak neočekavane :D
Hele bimba znam akorat slona z nějakeho animaku.
Ale jinak jsem si vzpoměl jak se tento plastommelier vyjadřoval k interieru fabie včetně plastu vuči i20.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod qpíno 15. 7. 2019 16:57

A co Levorg?

Popř. V60? https://www.sauto.cz/osobni/detail/volv ... oFrom=list
nebo V90? https://www.sauto.cz/osobni/detail/volv ... oFrom=list

Volv je celkově dost v této cenové relaci a pokud ho chceš prodat za těch 8 let, tak bude mít o dost vyšší hodnotu než Insignie, Tali... a řekl bych, že o něco vyšší než Sup. Navíc tam máš všechny moderní a hlavně vychytané bezpečnostní asistenty, jak jsi chtěl.
qpíno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomas B 15. 7. 2019 17:47

Kde je goes k vysvetleni bezpecnostnich vychytavek u volva vs. ostatni automobilky?
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod puk123 15. 7. 2019 17:56

Tak si do Talismana přidej nádrž na plyn.
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 15. 7. 2019 17:57

Tomas B píše:Kde je goes k vysvetleni bezpecnostnich vychytavek u volva vs. ostatni automobilky?

Goes toto neresi. Goes jasne rika ze vyssi bezpecnost volva je jen fikce. To platili pred ctvrt stoletiˇ ne dnes
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Tomas B 15. 7. 2019 18:09

o nic jineho ani neslo

-- 15. 7. 2019 19:11 --

tohle si zije dal vlastnim zivotem, prikladem je i moje zena ohledne lepsi bezpecnosti volva i v soucastnosti
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod qpíno 15. 7. 2019 18:29

goes píše:
Tomas B píše:Kde je goes k vysvetleni bezpecnostnich vychytavek u volva vs. ostatni automobilky?

Goes toto neresi. Goes jasne rika ze vyssi bezpecnost volva je jen fikce. To platili pred ctvrt stoletiˇ ne dnes

Když se podíváš na crash test s malým překrytím, tak Volvo z části vstřebá energii, ale z daleko větší části ve vyosené trajektorii pokračuje dál, kdežto koncern VW či BMW pohltí téměř celou energii a tím vystavuje posádku mnohem většímu přetížení, které je při nehodě zásadní. A toto je jen jeden z mála rozdílů při konstrukci karoserie, na které se přijde až po nehodě.

Jistě, Volvo již není mílovými kroky jinde jako kdysi, ale furt je v bezpečnosti dál, než většina ostatních spalovacích aut.
qpíno
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka