Větší SUV, AWD, diesel, automat do 1.milionu vč. DPH,

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 29. 6. 2019 16:02

Viděl jsi ji vevnitř? Na mě působí jako malé auto. Prostě se tam necítím. Podobně jako třeba F pace. Ten je taky vevnitř hodně stísněný.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 6. 2019 16:13

Hele vnitrni rozmery jsou taky onparnik pro stelvio vuci kodiaku.
anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 29. 6. 2019 16:43

Nejde o rozměry jde o pocit. Ty bys jezdil v něčem, v čem se necitis?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 6. 2019 17:14

Tak nepis ze je fakt mala kdyz nebi jen se v ni necitis. Funguje jinak. Proste jsi obestsveny
anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 29. 6. 2019 19:10

Jsi obestaveny, takže máš pocit, že je tam málo místa. Spokojen? Prostě to na mě působí jako malé.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 6. 2019 19:11

Ja auto nevybiraˇ a nevytvarim si vymyslene duvody. To je tvuj boj
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 6. 2019 21:30

goes píše:Jj mala. Rozvor o 10 cm vetsi jak kodiak na da delku tusim o 5. Ano je to prcek.

-- 29. 6. 2019 13:59 --

Aneb jak si najit duvody na picu

Kdyby snad někoho zajímala fakta, tak Stelvio je o 10 mm kratší než Kodiak a má o 27 mm delší rozvor. Jak je to s místem uvnitř se dozvíte v každém testu. Není to zřejmě žádná sláva.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 6. 2019 21:35

Kura kde jsem ta cisla vzal?
anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 29. 6. 2019 21:47

Arnie J píše:
goes píše:Jj mala. Rozvor o 10 cm vetsi jak kodiak na da delku tusim o 5. Ano je to prcek.

-- 29. 6. 2019 13:59 --

Aneb jak si najit duvody na picu

Kdyby snad někoho zajímala fakta, tak Stelvio je o 10 mm kratší než Kodiak a má o 27 mm delší rozvor. Jak je to s místem uvnitř se dozvíte v každém testu. Není to zřejmě žádná sláva.


Jak jsem psal, nejde o rozměry, ale o pocit, ne?
A tady má člověk pocit, že jede v menším autě...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 6. 2019 21:51

Tak si kup dodavku ta je vzdusna
anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 29. 6. 2019 21:53

Dodávka? Ta zase nic moc nejezdí. 8-P

Hele, pokud se tobě líbí být obložený, je to tvoje věc, já chci mít alespoň pocit, že je kolem mě místo.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 6. 2019 22:00

Tak pokud se nekam vejdu tak nepotrebuji dalsi prostor.

-- 29. 6. 2019 23:00 --

V mondeu jsi taky obestaveny
anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 29. 6. 2019 22:13

Jde o pocit, tady to je pocitově těsnější. V Mondeu? Zdaleka to nepůsobí tak stísněně.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 6. 2019 22:20

Mi je to fakt jedno. Si kup papamobil a mas klid
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomas B 29. 6. 2019 22:25

Arnie J píše:
goes píše:Jj mala. Rozvor o 10 cm vetsi jak kodiak na da delku tusim o 5. Ano je to prcek.

-- 29. 6. 2019 13:59 --

Aneb jak si najit duvody na picu

Kdyby snad někoho zajímala fakta, tak Stelvio je o 10 mm kratší než Kodiak a má o 27 mm delší rozvor. Jak je to s místem uvnitř se dozvíte v každém testu. Není to zřejmě žádná sláva.


:-))
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků