Větší SUV, AWD, diesel, automat do 1.milionu vč. DPH,

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod K86 20. 7. 2019 17:25

vim jak jsme shaneli kamosovi neco do 1,2M bez DPH, A6, MBE, lexus, Jaguara, BMW,...

nakonec A6 3,0 TDI s odrenejma usima, ale on shanel novy.

Ty mergly zacinaly o 200 vys
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2019 19:03

aktuálně jsem zakoukanej do touarega, a ten se do dvou mega s daní vejde, když netrváš na osmiválci
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 7. 2019 19:06

Za kolik se dá nejmíň? Nějaká polosoc verze, třeba jako máš Superba :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2019 19:08

1,2 s dani koupis. Za dvojku je uz docela slusna verze. Pokud se bavime o realne a ne cenikove cene. Bo dojka real je tak 2,3-2,45 cenikovka. A to uz ma treba i tempomat
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 7. 2019 19:12

To de
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 7. 2019 19:15

Sle videl sem kousky q7 za 2,7 co mely kliky na klicek..
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 20. 7. 2019 19:29

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 20. 7. 2019 20:02

Arnie J píše:Za kolik se dá nejmíň? Nějaká polosoc verze, třeba jako máš Superba :D

Mega bez DPH. A sleva? Necelých 400.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 20. 7. 2019 21:11

robbert píše:Main: to už se řešilo, ne? AWD bez příplatku. A taky se řešilo, že Kuga je malá.


Tak nevím jestli se řešilo. Ale pokud ochota vydat ty peníze je tak malá, že nic neproslo /ono fakt sehnat velké SUV za mega není *****/ tak ta Kuga s ohledem na to co stojí je fajn. Ona zase i tolik menší, než to co máš ve výběru nebude a cena by mohla ji vrátit do hry.

Sem se dneska po cestě na to zaměřil a ona fakt Kuga v aktuálním provedení zase až tak malá není. Všechny ty SUV jsou reálne vozy, které jsou z venku větší než jsou ve vnitr.

Psal ti to Goes, a v tom má pravdu, že pokud chceš.mit prostorné SUV, tak musíš vybírat z těch velkych z největších a tam.lehce.jete auto ve vybave co požadujes nekoupíš, i kdyby ses rozkrajel. I ty Mercedesy budou malé, audiny.. všechno. Kuga je stejně velká, ale stojí aktuálně polovic...

Jen tak pro srandu, třeba v té Italii tahle velká SUV jsou vidět jen sporadicky... Vymazlene male sedany, kombíky, Hatche tam jsou dost vidět, suv max. Velikosti te Kugyy Stelvia, občas něco jako Kodiaq /samozřejmě spíš pod značkou seatu/, dost t-roc atd..., Ale když už něco echt velkého, tak spíš LR, nebo Mercedes ,či Jeep.

Jinak vládním vozem číslo jedna San Marina je Superb a počet Fiat Panda 4x4 na osobu San Marina je 1:1... To jen tak pro zajímavost. Obludu SUV tam nemá nikdo...
To jen tak aby řeč nestála...

Takže já bych tu Kugu nezatracoval.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 7. 2019 19:54

goes píše:1,2 s dani koupis. Za dvojku je uz docela slusna verze. Pokud se bavime o realne a ne cenikove cene. Bo dojka real je tak 2,3-2,45 cenikovka. A to uz ma treba i tempomat

adaptivní tempomat i navigace Discover Pro jsou v základu všech verzí :D
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 7. 2019 20:18

No vidis jaky ses smudla
anonymni

Odeslat příspěvekod orgasmic 24. 7. 2019 08:20

Kodiaq RS to jistí.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 31. 7. 2019 11:46

Koleos.. Do mega bude v Initiale Paris i pozlacený.. 8-)
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 31. 7. 2019 11:52

Dík, ale teď už jde jen o ten Mercedes GLE coupe se vzduchovým podvozkem. Proc? Protože jinak je vyřešeno.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 7. 2019 11:57

tak hledej
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků