Zábavné starší auto

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 7. 5. 2019 12:53

No fíkus je asi starší euronorma, je lehčí a možná i nějaký to kilo shodil ještě reznutím O:-) asi by to chtělo si stanovit, jak staré auto a jak velké minimálně potřebuješ. Zábavná může bejt i pandice za půlku https://www.tipcars.com/fiat-panda/hatc ... 31460.html
A pak definovat onu "zábavnost". Stará mazda3 (z)rezne, co bys chtěl vědět víc? :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adamerus 7. 5. 2019 13:08

Tak asi co nejnovější to pujde, jde mi hlavně o to at mi nerezne pod rukama :D což zrovna ten golf na tom je ze starších aut nejlíp. Rozhodně 2004+. Tou zábavností jsem myslel určitou kombinaci vzhledu a jízdních vlastností nezáležíc na vysokem výkonu, asi tak bych to definoval :D Samozřejmě pokud by se našlo něco fajn a bylo by to výkonnější tak proč ne.
Adamerus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MV_cz 7. 5. 2019 13:16

No tak tomu nechoď naproti a nevymejšlej mazdu nebo něco staršího než máš :)
Za stopade můžeš zkusit alfu https://www.tipcars.com/alfa-romeo-giul ... 51411.html to je za ty prachy nejnovější, výkonný, zábavný. Tady stihli už vyměnit motor, spojku i převodovku - to teda klobouček, tam už nezbývá, co by se dalšího ***** :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adamerus 7. 5. 2019 13:24

Tak to teda moc s tím vzhledem nevyšlo :D

-- 7. 5. 2019 13:42 --

e46 - Nechci, to auto mě neláká.
Cooper S - Vypadá zajímavě - pěkny zvenčí, zevnitř už mín - spíš mi vadí velikost, chtěl bych 5 dveř - věřím tomu že je i zábavný
Fiat Grande Punto ABARTH - Nad tím jsem jednu dobu uvažoval, ale moc fiatu nevěřím.
megane rs - Udajně taky hodně zábavné, ale odrazuje mě vnitřek stejně jak focus 2 a celkově renault
Bravo Sport 1.4T - Celkem pěkný, jak je na tom se spolehlivosti atp? Nevim proč ale nad renaultem, fiatem, citroenem vždy pochybuju :D
PatV = místní troll jak to tu pročítám :D
No a ta panda je asi jen zábavná, ale zrovna dobře bych se v ní necítíl :D

Idealni 5ti dver, ale nemusi byt nutně, rodinu nemam, benzin, 2004+, idealně dobra ochrana proti rzi - Proto VW a proto co nejnovšjší rok, musí se mi libit, nebudu si kupovat něco co se mi nelibi, ale je to jinak topovka. :D zábava = pro mě znamená určitou kombinaci vzhledu a jízdních vlastností nezáležíc na vysokem výkonu, třeba ve své době zrovna ten focus. Chtěl bych něco spíš <= 75kw ono je to stejne vzdycky o kompromisech :D Může být sebepěknější ale je to prostě nespolehlivy šrot. Může být škaredé, ale spolehlive jak chce a nikdo to nekoupi, chce to neco mezi - chapeme se :D + může mít nezávislé zavěšení zadní nápravy jak to ma golf 5 či focus / či podobné vychytávky na nápravě - třeba passat má něco podobného vepředu tuším.

== On by ten focus 2 vycházel uplně idealně v 1.8 či 2.0, ale nechci ho kvůli vzhledu, tak se třeba odpíchněme od Fikuse 2 :D

Asi jsem se špatně vyjádřil v původním přispěvku se zábavností, tak se omlouvám za nedorozumění :D
Adamerus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod speleo 7. 5. 2019 14:50

Taky si myslim,ze by ti FoFo2 2.0i udelal nejlepsi sluzbu,popr. ST225 :-)
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 7. 5. 2019 14:53

hlavne si nezapomen kupit sud oleje, pokud se rozhodnes pro forda
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 7. 5. 2019 14:53

No on prostě potřebuje, abychom mu tu obhájili starýho golfa s 1.6, takže tak.
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 5. 2019 14:57

PeTr7650 píše:hlavne si nezapomen kupit sud oleje, pokud se rozhodnes pro forda

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adamerus 7. 5. 2019 15:00

Olej ti muže žrát kterekoliv auto. Pokud za to golf 6 1.6 stojí tak ho obhaj, pokud ne, tak obhaj něco jinýho :D Jednoduchý a nebo vůbec nepiš takovou bezvýznamnou poznamku :D Golf mi zatím nejvíc vyhovuje, popsal jsem to už nahoře. Jestli máš něco co do toho co vyžaduju já sedne líp, tak prosím, sem s tím.
Adamerus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MV_cz 7. 5. 2019 15:13

Není to zábavný a nejede to, ale vybráno máš, tak co ;-)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 7. 5. 2019 15:14

Panda Sport, Megane RS, GP Abarth a nakonec Golf 1,6 :D
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 5. 2019 16:23

Fajnšmekr
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 8. 5. 2019 17:09

Pandici jsem zrovna předevčírem okukoval na servise a hle, tady k tomu dneska vyšel článek
https://www.garaz.cz/clanek/fiat-panda- ... NWvGk2LHKg
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků