Nové auto pro starší do 350 tisíc

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pierr3 6. 3. 2019 13:45

Není Yaris na dané užití trochu malej?
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod T.E.CH 6. 3. 2019 14:59

To musí posoudit zakladatel vlákna....
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Katikakus 6. 3. 2019 15:25

Venga, neni o cem.
Katikakus
Nováček

Odeslat příspěvekod Pierr3 6. 3. 2019 15:26

T.E.CH.: Tak to každopádně. Ale píše:
Hlavními požadavky je vyšší posez, aby se do auta dobře nastupovalo, velký kufr 350l+ (ideálně na kočárek pro vnoučata)
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod qpíno 6. 3. 2019 16:18

Přijde mi,že posez je podobný jako u Vengy, ale kufr je menší konkrétně 444l Venga a 286l Yaris. Takto to stojí v tech příručce, ale když jsem oba viděl, nezdál se mi v nich takový rozdíl. Do Yarisu 3. gen. se vleze kočárek. Ale je to o preferencích.
qpíno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lbarta 7. 3. 2019 20:55

děkuju za návrhy..

ta kia stonic vypadá celkem slušně za ty peníze. Mrkneme i na to sandero.

Co se Toyoty týká, tak bohužel nedělají nic vyššího v dané cenové relaci, Yaris jsme zkoušeli, ale ten je malý a nízký.

Dneska byli ještě jednou v Opelu pro nabídku na Crossland X, Kiu Vengu máme v nabídce skoro v plný palbě asi za 360.. Ještě se byli podívat na Citroen C3 Aircross, ale zatím nevím, jaké dojmy.

PS: vím, že to jsou všechno různé kategorie aut, ale spíš nám jde o ty vlastnosti a parametry, než jestli je to MPV, SUV, crossover apod. Já jen aby mě nikdo případně nekamenoval :D
lbarta
Kolemjdoucí

Předchozí stránka