Potenciální náhrada Citróna kolem 300k - rodina, dálnice

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 1. 2019 22:18

tos_ píše:Levný pneu je totalní hovadina s dětma, samozřejmě jde to, i koule se daj oholit pinzetou, ale kdo by to dobrovolně dělal?

Az bude jeden jedinny dukaz toho, ze jsou zivotu nebezpecne, omluvim se. Do te doby si vyser voko.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 1. 2019 22:20

To ale třídveřák taky není, ten je naopak bezpečnější, než pětidveř, ne?
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 4. 1. 2019 22:37

tuAtamhler píše:i koule se daj oholit pinzetou

:-S
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olsztyn 4. 1. 2019 23:04

aikoN píše:Jako to zas jo. Ale trochu mě to mrzí, celkem jsem k tomu typu kastle přilnul. Další už asi mít nebudu. Až na to pak zase budou podmínky, už se nejspíš budou dělat jenom nějaké autonomní srance...

Youngtimera, taky "planuju", nějaký gti..
Olsztyn
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 4. 1. 2019 23:24

tos_ píše:Levný pneu je totalní hovadina s dětma, samozřejmě jde to, i koule se daj oholit pinzetou, ale kdo by to dobrovolně dělal?

Sorry, ale co ty víš o dětech? Proč je do toho motáš, když si onehdá napsal, že bys radši nechal zemřít děcko, než psa (nebo jaký zvíře to bylo - není podstatný)
3.0 V6
Vagi
Veterán

Odeslat příspěvekod agathodaimon 4. 1. 2019 23:30

Lukas063 píše:
tuAtamhler píše:i koule se daj oholit pinzetou

:-S


Je otázka jestli s tím má nějakou praxi a nebo je to pouhopouhý teoretik :-P
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod istarix 4. 1. 2019 23:31

aikoN píše:Už jsem v tom ségře jednou teda vajíčko převážel, zas takové sraní to nebylo. Zacvakneš základnu přes isofix, nacvakneš na to vajíčko a je to. Akorát holt trochu horší přístup. Horší to musí být s těma sedačkama pro starší děcka.


Ted si predstav tahat ven spici dite i s vajickem tak, abys jej nevzbudil. A potom jak totez pujde zene.
istarix
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 1. 2019 00:24

:D :D :D :D :D :D :D :D :-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 1. 2019 06:27

agathodaimon píše:
Lukas063 píše:
tuAtamhler píše:i koule se daj oholit pinzetou

:-S


Je otázka jestli s tím má nějakou praxi a nebo je to pouhopouhý teoretik :-P

V tomto pripade teoretik :D

-- 5. 1. 2019 06:28 --

Vagi píše:
tos_ píše:Levný pneu je totalní hovadina s dětma, samozřejmě jde to, i koule se daj oholit pinzetou, ale kdo by to dobrovolně dělal?

Sorry, ale co ty víš o dětech? Proč je do toho motáš, když si onehdá napsal, že bys radši nechal zemřít děcko, než psa (nebo jaký zvíře to bylo - není podstatný)

Odkaz by nebyl? :)
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 5. 1. 2019 07:08

istarix píše:
aikoN píše:Už jsem v tom ségře jednou teda vajíčko převážel, zas takové sraní to nebylo. Zacvakneš základnu přes isofix, nacvakneš na to vajíčko a je to. Akorát holt trochu horší přístup. Horší to musí být s těma sedačkama pro starší děcka.


Ted si predstav tahat ven spici dite i s vajickem tak, abys jej nevzbudil. A potom jak totez pujde zene.

Navíc když zaparkuje na standardním parkovacím místě mezi dvěma dalšíma autama. To ani pořádně neotevře dveře, aby se dostal na zadní sedadlo
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 5. 1. 2019 14:18

aikoN píše:2. Jetá (nižší)-střední třída v 2.0 naftě (Passat, Mondeo, Oktávka, Superb)
+ o něco větší
+ vhodnější na dálnice, stavěné na vyšší nájezdy



To by byla moje cesta. Nižší / střední třída v naftě, popř. MPV (Zafira, S-Max, atd.).
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 5. 1. 2019 14:43

To tu někde prolítlo nedávno, dobrá cena za novou zafiru byla.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davpro 5. 1. 2019 20:05

Vzal bych Ceed - sám za 75tis km / 4,5 roku nula problémů, dokonce ani prasklá žárovka. Cena servisní kontroly dle rozsahu od 2 do 6 tis. V záruce mi vyměnili plast kolem sedadla, který mi ukopla žena, takže celkem v pohodě. Osobně bych šel určitě do tohoto, Rapid je proti Ceedu/i30 o třídu "o-je-banější" auto...
Cupra Leon (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OTA21 5. 1. 2019 20:27

A teď to teprve začne. :D
81kW
OTA21
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 1. 2019 20:34

Drzel bych se zadani, auto do 300kkc
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků