Rada - SQ7 nebo E63S nebo M550i (M5)

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod addiction 19. 1. 2018 19:13

Pierr3 píše:Já bych vzal Oktáfku a za zbytek bych koupil Mellovi víno. o<:)


To by se v nem mohl i nekolik let koupat 8-D
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 19. 1. 2018 19:13

ajif píše:no proto, jináč bych si tě už nadále nemohl vážit! :love:

Tak tady neni o čem.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 1. 2018 19:18

podikk píše:Jestli mas 4 mega na auto, tak ti snad musi prodejci lezt do *****, ne? Tj. ve vsem se svezt nemuze byt problem a nemusis kupovat auto podle recenzi a podle lidi (nas tady na foru), co ta auta videli jen na fotkach.

Ja mit 4 mega na auto, tak seru na nejaky forum, koupim AMG a plivu z okna na lidi.

nějakej zapšklej :mrgreen: :mrgreen:

-- 19. 1. 2018 19:18 --

garážmistr píše:Tak tady neni o čem.

:love: :love:
anonymni

Odeslat příspěvekod Tommino 19. 1. 2018 19:44

stealth01 píše:Ne, vůbec ne. Já bych ji neměnil, snad už s ní nějak dožiju, uvidíme za dvacet let, kdo bude fungovat líp... :)
Ale vybírat auto za čtyři miliony, tak tam přece není konkurence. Všimni si, že tam má postaveny proti krabici dva nádherné sedany. Tak M5 je prostě v této cenovce jasná volba.
Otázka je účel. Je to na dlouhé přesuny mezi státy? Pak v této cenovce bych klidně volil novou A8, sedmičku nebo S-Class. Motor sice nebude to nejsilnější, ale akustika a pohodlí špičkové. Pokud vítězí síla motoru (což je taky patrné z dotazu), tak není nutné jít do něčeho pomalého jako E63S AMG (joke), ale nastoupil bych do totálního úletu = do M5.


Pomalého jako je e63s? Neblbni.....

-- 19. 1. 2018 19:53 --

Já osobně bych šel do E63s, nikdy jsem na MB nebyl, ostatně stejně jako na BMW. Ale poslední Mercedesy jsou fakt nádherný a za mě hodně povedený, interiéry i exteriéry a e63s bude zvíře. Sám jsem si říkal, až budu někdy starý a jestli budu mít tolik peněz, tak přesně takový auto by bylo pro mě. A pokud tam mají jezdit i 4 lidí nebo víc, tak 5er je nepoužitelná. Kamarád má právě tuto poslední, posadil jsem se pohodlně dopředu, žádný rozvalení, abych nedosáhnul nohama dopředu na podlahu....a za mnou vzadu bylo místo jak v jednickovy oktavce. To jsem nepochopil vůbec, jak to může být u velkého sedanu možný, v mojí tehdejší A6 C7 bylo vzadu 2x víc místa při stejném posazu vepředu. Ecko na tom bude určitě líp, alespoň doufám, neseděl jsem v posledním.
Tommino
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 19. 1. 2018 19:56

U mě by v sedanu zvítězila Alpina B5 600PS a luxusní interiér s parádním podvozkem.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tommino 19. 1. 2018 20:05

Nj, ale píše, že řeší 4 a víc lidí a to je u mě 5ka naprosto nepoužitelná.
Tommino
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tarwas 19. 1. 2018 20:07

Nečetl jsem to tu celé, ale tazatel to rovnou podělal větou “nešetřil jsem”...
Tarwas
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 19. 1. 2018 20:36

A stejně se tu najde dost blbců, co odpoví.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 1. 2018 20:47

garážmistr píše:
ajif píše:
maXX_CZ píše:V cem presne je krabice praktictejsi nez E63AMG kdyz pominu kufr (muzes vzit kombi).
Nebo mas 210cm, ze potrebujes misto nad hlavou? :)

Problem aut za tyhle penize je, ze uz jsou skvely vsechny
https://www.instagram.com/p/Bd7Lp_Ahebe/

no třeba v tom, že s Ekládou bys na zablácené/zasněžené louce moc neuspěl. Ono to teda není nic moc ani se supem, je to prostě nízký a podvozek nezvedneš ...

E63S je čtyřkolka s odpínacím předkem. Stejně jako F90 M5. Se supem vytřou podlahu.


Dovzdelej se
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 19. 1. 2018 21:02

Povídej, přeháněj.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 19. 1. 2018 21:15

orgasmic píše:A stejně se tu najde dost blbců, co odpoví.

Tak co by ne, taky jsem si říkal, že bych si mohl přestat kupovat každý týden novou Fabii a za čtvrt roku budu mít nasetreno na M5
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 1. 2018 21:38

garážmistr píše:Povídej, přeháněj.


Muzes simte vysvetlit jak to ecko odpojuje predek pres ten stredovy diferak? Ani bmw to neodpojuje. Je to sice jiny system ale dodava furt. Odpojovaly se predchozi generace pri vyssich rychlostech
anonymni

Odeslat příspěvekod .Jelen. 19. 1. 2018 21:47

Výběr Fábií atd je pěkná nuda, tak proč si trochu nezasnít. :D
Já bych šel do S-klasse. :love: Nějak se taky kloním k pohodlí (možná je to tím, že jsem na dnešek spal tři hodiny a šel hned pak do práce :D ) a na sportovní ježdění bych přikoupil něco k tomu. Tuhle jsem viděl na zasněžený silnici Sko kupé a to je kus auta. Na nic počasí, vsadím se že všechny ostatní ta jízda v ten den otravovala, stresovala atd a řidič toho Ska si jen pohodně kolem nás projel, izolovanej od toho marastu a chudáků. :D

-- 19. 1. 2018 21:49 --

goes: A není to takovej ten drift mode?
.Jelen.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 19. 1. 2018 21:52

goes píše:
garážmistr píše:Povídej, přeháněj.


Muzes simte vysvetlit jak to ecko odpojuje predek pres ten stredovy diferak? Ani bmw to neodpojuje. Je to sice jiny system ale dodava furt. Odpojovaly se predchozi generace pri vyssich rychlostech

Nezachytils poslední trendy, zdá se.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 19. 1. 2018 21:54

Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků