Ajifek zas blbne

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 22. 2. 2021 11:59

přidává se hrozně snadno, ale mám určitou hranici, přes kterou nechci jít, to nebylo o tom, že by ta možnost vyhřívaného tříramenného neexistovala

-- 22. 2. 2021 12:00 --

BTW aktuální dodání v systému by bylo 18KT
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 22. 2. 2021 12:15

Kterého roku? :)
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 22. 2. 2021 12:15

pozpatku_fijA píše:přidává se hrozně snadno, ale mám určitou hranici, přes kterou nechci jít



To chápu.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 22. 2. 2021 12:16

yndezit píše:Kterého roku? :)

letos
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 22. 2. 2021 12:45

Pěkná konfigurace, žádné kraviny :)
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 22. 2. 2021 12:51

dvě - tři kraviny by se tam našly
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 22. 2. 2021 13:09

pozpatku_fijA píše:přidává se hrozně snadno, ale mám určitou hranici, přes kterou nechci jít, to nebylo o tom, že by ta možnost vyhřívaného tříramenného neexistovala

-- 22. 2. 2021 12:00 --

BTW aktuální dodání v systému by bylo 18KT


Přiznej to, tobě se ten čtyřramenný prostě líbí.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 22. 2. 2021 13:41

je to volant z A8, a přiznávám, že se mi líbí
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 22. 2. 2021 14:26

Rumann001 píše:
Nissan350Z píše:Nejlevnější 2019 za 8 kil, to jde :D

doufám, že ses nezakoukal :D ...pořád nám tam visí ta E63...https://www.sauto.cz/osobni/detail/merc ... oFrom=list

už šel myslím kilo dolů, tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet...tak za půlku ceny by to šlo... 8-D ale to si budu muset tak 2-3 roky počkat...


Koukám, ty máš samé dobré tipy. :D Kluci, najděte si majitele (Chuvicka 22 nebo tak nějak na IG), koukněte se, případně i na MB skupině, jak s tím autem jezdil atp. Já vůbec nerozporuji, že mu dopřával dobrý servis nebo kvalitní paliva, ale člověk, co většinu videí má postavených na:

1) Drag race
2) Ala Launch Control startu
3) Točení na parkovišti dokola a pálení gum

Řekněme, že takovéto auto bych si pak od něj za 2 mil nekoupil. :D
Naposledy upravil NoSwearek dne 22. 2. 2021 14:31, celkově upraveno 1
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 22. 2. 2021 14:28

Dyt to asi pise (snad) z legrace. To nikdo svepravnej za tak olitane auto neda.

To same jak ten borec pred casem, co chtel za 400 konovou 3 roky starou ovci snad 950 (coz je snad vic, nez cena noveho auta + uprav, nebo "prinejlepsim" prosty soucet) :D
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 22. 2. 2021 14:30

pozpatku_fijA píše:
BTW aktuální dodání v systému by bylo 18KT


Je to tak. Jen pozor, hodně se jim teď auta ve výrobě zdržují, tak trošku z nepochopitelných důvodů. Je to ještě větší vabank, než třeba u nás a US produkce.

Známý objednal 2x Q8 v Září. Konfigurace přes kopírák. Dodání 1x listopad, 2x první týden v prosinci. Ta prosincová přijela začátkem listopadu (klobouk dolů) a druhů ještě nedorazila a vypadá, že přijede za 3 měsíce. :D
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 22. 2. 2021 14:42

NoSwearek píše:
Rumann001 píše:
Nissan350Z píše:Nejlevnější 2019 za 8 kil, to jde :D

doufám, že ses nezakoukal :D ...pořád nám tam visí ta E63...https://www.sauto.cz/osobni/detail/merc ... oFrom=list

už šel myslím kilo dolů, tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet...tak za půlku ceny by to šlo... 8-D ale to si budu muset tak 2-3 roky počkat...


Koukám, ty máš samé dobré tipy. :D Kluci, najděte si majitele (Chuvicka 22 nebo tak nějak na IG), koukněte se, případně i na MB skupině, jak s tím autem jezdil atp. Já vůbec nerozporuji, že mu dopřával dobrý servis nebo kvalitní paliva, ale člověk, co většinu videí má postavených na:

1) Drag race
2) Ala Launch Control startu
3) Točení na parkovišti dokola a pálení gum

Řekněme, že takovéto auto bych si pak od něj za 2 mil nekoupil. :D

Jo, já ho znám. Nicméně bych řekl, že podobný zacházení je u aut tohohle typu docela běžný, jen s tím rozdílem, že to nemáš jak zjistit :D

-- 22. 2. 2021 14:57 --

maXX_CZ píše:Dyt to asi pise (snad) z legrace. To nikdo svepravnej za tak olitane auto neda.

To same jak ten borec pred casem, co chtel za 400 konovou 3 roky starou ovci snad 950 (coz je snad vic, nez cena noveho auta + uprav, nebo "prinejlepsim" prosty soucet) :D

Ofce není AMG Mercedes. 1,8 - 2 miliony je standartní cena za 2 roky starý E63S. Obecně si AMG (pokud to není vyloženě vybydlenej šrot) drží docela cenu. Moje se v Německu (u nás jsem tohle provedení neviděl) prodává běžně za 27-30 tisíc € a je to 10 let stará hujda. A docela se asi prodávaj, protože inzeráty tam moc dlouho nevisí :)
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 22. 2. 2021 16:08

NoSwearek píše:
Je to tak. Jen pozor, hodně se jim teď auta ve výrobě zdržují, tak trošku z nepochopitelných důvodů. Je to ještě větší vabank, než třeba u nás a US produkce.

Známý objednal 2x Q8 v Září. Konfigurace přes kopírák. Dodání 1x listopad, 2x první týden v prosinci. Ta prosincová přijela začátkem listopadu (klobouk dolů) a druhů ještě nedorazila a vypadá, že přijede za 3 měsíce. :D

jako fakt? :shock: :hm
Kua to z tý Bratislavy snad tlačej pěšky :D
Za mě ideál, kdyby to bylo v červnu, ale tak zatím jsme se nedomluvili a není nic podepsáno. Uvidíme
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mandrinka 22. 2. 2021 16:37

Nemuzu se nezeptat, kolik bude slevicka, ehm zvyhodneni. Pod 20 % to nepujde, co?
mandrinka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 22. 2. 2021 16:41

můžeš, věřím ti jak nikomu
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků