Ajifek zas blbne

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 26. 3. 2021 11:46

garážmistr píše:Hezký je, jak ojebanýmu quattru říkají Ultra.

podle mě je to haldex jak má octavia scout, ale možná se pletu :hm
zvláštní je, že totéž je i v allroadu 40 TDI a 45 TDI
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 26. 3. 2021 11:54

Je to haldex.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 26. 3. 2021 12:11

pozpatku_fijA píše:
glider píše:Poslali ti letak a klucenku.

e-mailem? :hm

-- 26. 3. 2021 10:44 --

Arnie J píše:"nevíme"

to sis tipnul docela odvážně :D

děkujeme za Váš email a zároveň nám dovolte, abychom Vám na základě prověření sdělili, že podle dostupných informací se jedná o SW změnu pohonné jednotky a použití jiné převodovky a s tím související přechod na pohon quattro ultra.



Zároveň jsme dostali informaci, že v brzké době bude předváděcí vozidlo v této konfiguraci k dispozici u prodejce Porsche Praha Prosek, takže je můžete v případě zájmu oslovit.



Omlouváme se za prodlení odpovědi.

Jako takovou záplavu technických informací a podrobností jsem vážně nečekal. Například netuším, jakou převodovku tam teď vlastně dávaj, na jakej krouťák je stavěná :hm


Stačilo se zeptat. Je tam DL501 a snese 600Nm. Nemáš zač.

-- 26. 3. 2021 12:13 --

pozpatku_fijA píše:
garážmistr píše:Hezký je, jak ojebanýmu quattru říkají Ultra.

podle mě je to haldex jak má octavia scout, ale možná se pletu :hm
zvláštní je, že totéž je i v allroadu 40 TDI a 45 TDI


Ano je tam haldex, ale myslím, že ještě starší 5. generace a ne ta nejnovější 6. co má Octa IV. Ale nejsem si 100% jistý.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 26. 3. 2021 12:41

tak stačilo se zeptat, a nevíš? S tím jdi do vole *****, Emile, starej sráči 8-D
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 26. 3. 2021 13:28

Hele čistě prakticky, stejně je ti to úplně k hovnu, protože jinou převodovku ani pohon 4*4, než co je dané specifikací, ti tam stejně nenamontujou. A pořád je to víc, než ti odpověděli kokoti z Audi.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 26. 3. 2021 13:50

to je sice fakt, ale není nic horšího, než když se tě garáž zeptá "jakou generaci haldexu tam máš?" a já nedokážu odpovědět 8-D
A převodovka je důležitá, co kdyby bylo potřeba přifouknout pár poníků a ňůtnmetrů
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 26. 3. 2021 13:53

evidentně ani neví, co vyráběj :D u italů nebo frantíků bych se nedivil, ale u konzernu.... :hm no asi to fakt není důležitý parametr auta, ale šmatlotainment mají určo popsanej dostatečně 8-D
Naposledy upravil MV_cz dne 26. 3. 2021 13:53, celkově upraveno 1
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 26. 3. 2021 13:53

Tak přifoukneš. Ty 2 roky, co to budeš mít, to určitě vydrží a pak už to není tvůj problém :D
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lecitel 26. 3. 2021 14:34

pozpatku_fijA píše:to je sice fakt, ale není nic horšího, než když se tě garáž zeptá "jakou generaci haldexu tam máš?" a já nedokážu odpovědět 8-D
A převodovka je důležitá, co kdyby bylo potřeba přifouknout pár poníků a ňůtnmetrů

A že se garáž zeptá ;-)
Lecitel
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 26. 3. 2021 14:43

Ale neověří, takže může klidně machrovat, že tam má prototypovej Haldex 7.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 26. 3. 2021 14:55

maincoonsback píše:Nemyslím to špatně, naopak to myslím pozitivně. Neznám tě, tak pevně věřím, že když už vyhazuješ peníze za takové <-> jako jsou 4 kroužky ..., že máš někde v osobním vlastnictví 8 bytů, 4 sklady, 50 ha polí, 500 ha lesů... a v bance v úschovně několik kamenů a kil zlata. Protože nic jiného by mi podobné nákupy asi neospravedlnilo (teda zvlášť když tak nějak tuším, že to nekupuješ na firmu, kde v některých případech z cizího krev neteče a nebolí to tak). Já prostě jak kokot kupuju nemovitosti a šetřím peníze na ně... No (u těch vím, že mi je nikdo neukradne, nepoškrábe a že je nevyrobili Turci z čínských dílů pro generování německých platů).

Vždycky mne zamrzí, když už někdo dá takové peníze za auto, proč nevybere něco rozumnýho (ale ono to auto není špatný, já to tak nemyslím :-( ).

Zajimalo by me, jestli bys napsal neco podobneho i kdyby kupoval alfu... :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 3. 2021 14:59

MV_cz píše:evidentně ani neví, co vyráběj :D u italů nebo frantíků bych se nedivil, ale u konzernu.... :hm no asi to fakt není důležitý parametr auta, ale šmatlotainment mají určo popsanej dostatečně 8-D

Tady to odvádění pozornosti od technických detailů je samozřejmě zcela záměrné, aby ten přechod na elektriku tak nebolel a bylo to bez keců.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 26. 3. 2021 15:01

Nebo kdyby mu vyfouk před nosem vyhlídnutou garsonku.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 26. 3. 2021 16:05

Se divím že vůbec odpověděli :D :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 24. 4. 2021 09:56

Nejsou součástky, výroba aut se hrozně zpožďuje.
Uběhlo necelých 8 týdnů od objednávky.

a6.jpg
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků