Ajifek zas blbne

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 6. 5. 2021 10:44

protože senzory ... prý by držák byl v jejich "zorném poli". Koneckonců u turka je to stejně, akorát turek má v předním nárazníku matnou plastovou plochy, do které mi blbé vrtat nebylo - u a6 by se vrtalo přímo do lakovaného nárazníku s chromovanými lištami (byť je ta plocha rovná a asi je k tomu taky uzpůsobená)
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 6. 5. 2021 11:12

se divím, že od dealera tam už nebyly podložky pod spz, takže říkali nalepit? asi na oboustranku no, ale na druhou stranu garáž držák nezabere víc místa (a já když sundával držák spz u punta, tak v lakovanym nárazníku asi sedum děr :-(
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 6. 5. 2021 11:28

zadní tam je, přední říkal, že se tam dát nesmí a buď RZ přivrtat, nebo nalepit.
Podložku asi taky spíš ne, aby ta značka nebyla "moc vepředu" (pokud vadí rámeček, nejspíš by vadila i podložka pod značku)
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 6. 5. 2021 11:36

pozpatku_fijA píše:Vnější zrcátka se po zamknutí auta přiklopí, ale po odemknutí se neodklopí - to se stane až po otevření dveří.

To mám na Merglech a sere mě to. Když si jdu jen pro něco do auta, úplně zbytečně s nima začne motorek verglovat. Se schválně zeptám, jestli by to nešlo nějak poštelovat...
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 6. 5. 2021 11:42

A naco to mas vobec zapnute?
Mi to nedava zmysel, aby stale chodili zrkadla hore dole.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 6. 5. 2021 11:43

Mně se to líbilo. Hned jsem viděl, že je zamčeno. Menší šance, že to ***** co jde kolem vyvrátí.
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 5. 2021 11:43

Mně se to líbí a mám to zapnuté samozřejmě.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 6. 5. 2021 11:44

Redlajn píše:Mně se to líbilo. Hned jsem viděl, že je zamčeno. Menší šance, že to ***** co jde kolem vyvrátí.

Nakoniec ti to vyvratil cele.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -peterp- 6. 5. 2021 11:45

pozpatku_fijA píše:přední značka se nesmí dát do držáku a mně se stejně příčí do toho naleštěného nárazníku vrtat. Čím to přilepit? Oboustrankou?

vrtat - beztak to uz nikto nikdy nebude sundavat. mne dal dealer rovno sroubky + farebne vyladene 'hlavicky', takze bez detailneho pohladu nic nepoznas.

pozpatku_fijA píše: Ingos: spotřeba na první nádrž 209,68 l/100km, aneb první tankování. Dojezd 0km už při předání, vešlo tam 65l. Trochu zvláštní, když to má mít 73l nádrž, ale budiž.


dtto, do novej som dostal 68.76l... v pondelok som s dojazdom 40km bral 63.18l. Proti 54l v A4 sa pri postavani pri stojane pomaly zacinam citit ako elektromobilista =D

pozpatku_fijA píše: Neukazuje to zařazený rychlostní stupeň na E ani D, ukazuje to na M a S.

ked zistit, ako to zmenit, daj echo.

pozpatku_fijA píše: Není přítomen slot na SD kartu.

Ani na SIMku, pretoze MIB3. Ani sa mi nechce verit, ze je tam 10x silnejsie zelezo, pretoze bezne sa mi mapy sekaju, obcas na tuknutie a zavibrovanie displeja UI nereaguje, ...


pozpatku_fijA píše: Auto je pořád online, spojení LTE podle ikony na displeji. Satelitní Google mapy jsou fajn.


To jo, ale hotspot data si musis dokupovat =( hrozna picharna proti MIB 2.5 a starsim modelom, kde si mal SIM slot a mohol si mat za par Kc X giga dat na tablet pre decka, youtube videa, spotify (ano, data sa s mobilom doplnuju, ale aj tak)

pozpatku_fijA píše: Nějaký tip na redukci USB-C na klasický USB, do kterýho by šlo vrazit flashku, případně nabíjecí kabel na telefon?


https://www.alza.cz/oem-usb-3-1-af-usb- ... 761432.htm, usb flashku mam ale prtavu uz zo starej A4 (akoze konektor a potom asi 4mm flashky). BTW radim pouzivat nejaky novsi telefon s bezdrotovym nabijanim (ak si teda objednal phone box) - mas bezdrotove nabijanie a bezdrotovy carplay/android auto. Extremne navykova vec. V spojeni so Shortcuts v iOS (android urcite bude mat nieco podobne) dokonala vec. Pouzivam napriklad skratku, ze ked sa odpoji carplay a v adrese je 'Prague' a zaroven nie som doma (nazov ulice != u mna doma), otvori mi to MPLA appku na platenie zon.


pozpatku_fijA píše: Pádla pod volantem narozdíl od VW nejsou z plastu, ale z kovu (a studí).
Nelze nastavit způsob vedení v jízdním pruhu, lze jen zapnout/vypnout (u turka lze nastavit buď adaptivní, kdy to drží auto ve středu pruhu, nebo klasický, kdy to koriguje až při přejezdu čáry).


Mrkni do nastavenia asistentov (aj ked neviem, aky balicek mas). Ja mam ten najviac chytry, co pribrzdi pred krizovatkou, zabrzdi mi do kruhaku etc. A miestami je strasne otravny, takze som jeho 'chytrost' musel ponizit.

pozpatku_fijA píše: Vnější zrcátka se po zamknutí auta přiklopí, ale po odemknutí se neodklopí - to se stane až po otevření dveří.

Ako odomykas? Si ma prinutil sa na to odpo podivat =) Tusim, ze ostanu zaklopene, kym nestlacim tlacitko start/stop engine.

-- 6. 5. 2021 12:47 --

Redlajn píše:Mně se to líbilo. Hned jsem viděl, že je zamčeno. Menší šance, že to ***** co jde kolem vyvrátí.


^^^
plus appka myaudi, kde sa da napriklad nastavit, ze na tri tuknutia do telefonu zozadu sa auto zamkne. Alebo poviem siri, nech mi ho zamkne. Alebo ukaze status. Alebo... ;)
-peterp-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 6. 5. 2021 11:48

glider píše:A naco to mas vobec zapnute?
Mi to nedava zmysel, aby stale chodili zrkadla hore dole.

Kvůli pitomcům na parkovištích. Sice už to 13 let funguje, ale stejně jsem vždycky *****, když přijedu, sklopí se, něco v autě zapomenu, jdu tam, odklopí se a zase se zaklopí :D
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 6. 5. 2021 11:56

Pitomec ti odvali zrkadlo ci bude odklopene alebo zaklopene.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 6. 5. 2021 12:00

pozpatku_fijA píše:zadní tam je, přední říkal, že se tam dát nesmí a buď RZ přivrtat, nebo nalepit.
Podložku asi taky spíš ne, aby ta značka nebyla "moc vepředu" (pokud vadí rámeček, nejspíš by vadila i podložka pod značku)

aha, tak asi pořádně oboustrannou samolepkou rovnou na nárazník po co největší ploše, pokud nemáš značku na přání, nikdo to rvát nebude a při přeregistraci se značky stejně nemění...
co je tam vlastně tak spešl, že vadí značka vpředu od auta?
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 6. 5. 2021 12:04

glider píše:Pitomec ti odvali zrkadlo ci bude odklopene alebo zaklopene.

Ale u zaklopenýho je to riziko minimální. Navíc třeba kolikrát po zaparkování taky odcházím směrem k zrcátku a líp projdu (nemusim tolik zatahovat pupek, abych se mu vyhnul :D).
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 6. 5. 2021 12:09

Nissan350Z píše:
pozpatku_fijA píše:Vnější zrcátka se po zamknutí auta přiklopí, ale po odemknutí se neodklopí - to se stane až po otevření dveří.

To mám na Merglech a sere mě to. Když si jdu jen pro něco do auta, úplně zbytečně s nima začne motorek verglovat. Se schválně zeptám, jestli by to nešlo nějak poštelovat...

To sklápění je supr věc, mě se zrcátka odklápí až po zapnutí zapalování, takže ideálka, spíš mě sere jak bezklíč furt troubí třeba při mytí auta
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -peterp- 6. 5. 2021 12:29

MV_cz píše:
pozpatku_fijA píše:zadní tam je, přední říkal, že se tam dát nesmí a buď RZ přivrtat, nebo nalepit.
Podložku asi taky spíš ne, aby ta značka nebyla "moc vepředu" (pokud vadí rámeček, nejspíš by vadila i podložka pod značku)

co je tam vlastně tak spešl, že vadí značka vpředu od auta?


kamera a lidary. plus by to rozbilo dojem z celeho designu, zejo =D

a este otazka na Ajifek - az budes mat chvilku, dokazes mi nafotit, kolko precuhuju pneu z podbehov/blatnikov? na allroade mi 20" precuhuju tak 1 - 2cm. Vysledok je ten, ze cele auto je permanentne po stranach zajebane (a nejakym zazrakom sa blato + voda dostavaju aj na zadnu a bocne kamery, co je teda veleopruz a za mna totalne nedomysleny design, ktory u tejto kategorie auta fakt zamrzi). trochu nezvyk po A4, ktora ostavala cista aj v tych najvacsich srackach.
-peterp-
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků