Auto pro průjezd Afrikou od severu k jihu a zpět

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Abre 8. 1. 2017 20:56

powerball píše:to je absolutni silenec :D stejne si myslim ze ho do afriky nepustej.sem zahlidnul neco jako ze se ***** na vyrizovani jakejkoliv papiru a povoleni :))

Vsechna viza na carach v Africe resi $.
Pokud je ma, je jedno cim jede, jaky to ma emise, blinkry atd.
Korespondencne by vsechny formality nevyridil ani za rok.
Spravedlnost pro pecha!
Abre
Pozorovatel


Odeslat příspěvekod jokis 27. 1. 2017 14:37

T.E.CH:
Tak si mě předběhl, zamýšlel jsem dobrý skutek, že sem ten test hodím :)
jokis
Nováček

Odeslat příspěvekod T.E.CH 31. 1. 2017 09:36

Než vyjedou, máš šanci to ještě napravit. :-)
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod powerball 1. 2. 2017 08:30

jj taky mu verim a nic jinyho nez jezdit traktorem mu asi ted uz nezbyde.vcera sem byl na Pribanovi, mel prednasku v kine a rikal polaci jsou kokoti, ktery nam nikdy s nicim nepomohli a jsou s nima akorat problemy tak uz s nama priste nepojedou :D
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 1. 2. 2017 09:14

...a vyreseno :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 1. 2. 2017 09:27

puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod powerball 1. 2. 2017 15:17

prave ze to rika tak ostre :D moc dobre si to pamatuju.celkem casto nazval nekoho z vypravy kokotem,debilem,blbcem a nebo ze je na ranu :D moc se mi to libilo.takovy bez obalu a tak jak to je.v breznu jdu na dalsi prednasku.tentokrat o africe.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 4. 2. 2017 15:19

Na druhou stranu, když byli schopni s takový werglem jako je maluch tohle všechno projet, tak odvaha a víra ve vozidlo jim nechybí... trabantu se věřit dá, protože ten je aspoň v běžném provozu celkem slušně spolehlivý, maluch ne, bratranec to měl a byl rád že se toho zbavil, to bylo rádlo že to leze, věčně rozbitý a jízdní vlastnosti, to radši nemluvit, trabugo i v tomhle vede, s tím je schopen kdokoli pokrátké instruktáži ohledně řazení, sytiče, kohoutu a ovládacích prvků, normálně jet. Maluchje peklo, ten dá hodně práce udržet v přímém směru už při 60-70km/h a dynamika odpovídá plně obsazenému kloubovému ikarusu... Trabat je oproti němu výrazně živější, prostornější, stabilnější a celkově jízdně příjemnější auto. Jen *****í...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 4. 2. 2017 15:37

po zkouknuti vsech filmu a serialu a par prednasek z tyhle trabanti serie rozhodne nemam pocit ze jde o spolehlivy auto.presne naopak.***** poruchova je to.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 4. 2. 2017 15:40

V podmínkách, do kterých s tím nikdo nepočítal...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 4. 2. 2017 15:45

vsude i kdyz to jede po silnici.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod harmiczek 6. 2. 2017 13:21

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/fiat-poslal-nove-tipo-na-cestu-kolem-sveta-aby-dokazal-ze-vydrzi-jak-to-dopadlo

Fiat Tipo jasná volba...
harmiczek
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agill 15. 2. 2017 08:54

A právě o to jde - pokud se dá objet svět novým Tipem, tak není důvod k tomu, aby Afriku (90% asfalt) neprojelo jakékoliv jiné nové auto, třeba Duster.
agill
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pech. 16. 2. 2017 11:33

Afriku už projeli Octavií - tou původní z roku 1960, rapidem v rámci cesty kolem světa - tím z roku 1985, trabantem, dvěma typy osobních Tatrovek, předválečným Tudorem, poválčeným Minorem.... a kdejakým dalším werglem.... Svet objeli i š1000 z konce 60. let... Na jawě z roku 1975 i na R1....

Když se chce tak to jde...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků