Výběr vozu - lift/combi - 400 Kkč max.

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod D1.8T 29. 11. 2016 16:20

Pierr3 píše:
tombas píše:Já, protože chci automat a nejsem ochoten za to platit přes 400 tis., tak kupuji tohle:
https://www.sauto.cz/osobni/detail/fiat ... oFrom=list

1,6 atmo s automatem, to bude za trest, ne?

Však to je správně.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán

Odeslat příspěvekod Hakec 29. 11. 2016 16:21

Ano mám hyundaie a jsem s ním spokojený. Každý má jiné priority a nároky. Za 400 v naftě ve slušné výbavě to byla dobrá volba. 100 lidí sto názorů. A každý ať si vybere co mu nejlépe vychází. A i když si někdo koupil auto, které bych si třeba zase já nekoupil, tak mu vždy popřeji ať mu slouží, protože každý má svoji volbu. A třeba příště koupím to, co bych si teď někoupi. A někdo je spokojený s Hyundaiem, někdo se škodou, někdo s hondou, někdo s fordem. Já byl taky s fordem spokojený, akorát když mi odešlo turbo a dva vstřiky po dvou letech provozu (kupován jako 3 letý), tak to nebylo moc příjemný (finančně), ale i tak jsem Forda zařadil do nabídky. Ale abych tady dával smějícího smajlíka k tomu co si kdo koupil, a tím snižoval jeho volbu, tak na to nemám....
Hakec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anonymni 29. 11. 2016 16:25

Za 410 tisíc je to dobrá volba ten hyundai, kor když je to v naftě a 5 let záruky..

-- 29. 11. 2016 15:26 --

já to mám přesně v práci, tak vím, že bych za to ty peníze dával dost obtížně..
Anonymni

Odeslat příspěvekod Hakec 29. 11. 2016 16:30

to chápu, asi bych taky nekupoval auto, s kterými jezdí člověk v práci a zná je. U nás je to pro změnu samá škoda - holobyt.
Hakec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod speleo 29. 11. 2016 16:31

Hakec píše:Já byl taky s fordem spokojený, akorát když mi odešlo turbo a dva vstřiky po dvou letech provozu (kupován jako 3 letý), tak to nebylo moc příjemný (finančně)

Ty už ses s naftou jednou spálil a kupuješ si jí znova, jo? :-)) Jak dlouho si to auto chceš nechat?
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod T.E.CH 29. 11. 2016 16:33

Jj hoši tak to je.....ale jinak ten hyundai je cajk, za ty prachy.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Pierr3 29. 11. 2016 16:37

D1.8T píše:
Pierr3 píše:
tombas píše:Já, protože chci automat a nejsem ochoten za to platit přes 400 tis., tak kupuji tohle:
https://www.sauto.cz/osobni/detail/fiat ... oFrom=list

1,6 atmo s automatem, to bude za trest, ne?

Však to je správně.

:D :mrgreen:
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod Hakec 29. 11. 2016 16:38

jj spálil, a přesto znovu šel. Ale osobně si myslím že chyba byla v neznání úplné historie auta :hm proto jsem šel radši do nového ať mám klid. A jak dlouho si ho nechám? To nedokáži vůbec odhadnout, tipuji to tak na tu záruku a pak to vyměnit. Ale když změním zaměstnání tak to může být třeba hned 8-)
Hakec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anonymni 29. 11. 2016 16:41

já právě korejce zavrhnul kvůli motoru 1.6gdi s tak dlouhou zárukou jak maj, bych ten diesel zvládl, nicméně s těma výbavama co bych chtěl jsem se na tak dobré peníze nedostal.. našel jsem skladovku za 390 v brně, která slouží nejspíš jako demo car, a dost podobná výbava jak jsi psal.. jinak všude benzíny.. a no chtěl jsem hlavně benzín..

pořád hledám doktora na amputaci nohou pod kolenem.. ale ještě jsem to neprobíral s manželkou.. jestli ji to třeba nebude vadit :D :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod speleo 29. 11. 2016 16:46

Té by mělo záležet primárně na jiném údu, ne?
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod T.E.CH 29. 11. 2016 16:47

Pravda doktora na showroomu by Ford potřeboval. Prodeje by šli nahoru, akorát asi VZP by řvala....:-)
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Hakec 29. 11. 2016 16:52

V každým případě ti Maty přeji ať si vybereš to co ti bude nejvíc vyhovovat. Do aut stejně nikdy člověk nevidí, a může se vyrobit x tisíc aut a jedno z nich bude poruchový a na to člověk zrovna může kápnout. Sám jsem zvědav (asi jako většina lidí tady na fóru) co nakonec vybereš a třeba to bude pro mě motivace pro příští nákup. V každým případě by jsi pak měl od té automobilky dostat pěknou slevu za tu reklamu co tady nakonec pro ně uděláš. Protože v tématu snad prošli všechny automobilky krom Dacie a měli možnost tě ulovit :D Jinak teď to mám jak ty - autosedačka, kočárek. A když vidím jak jsem cestoval s přítelkyní když jsme byli jen dva tak nevím nevím 8-) Kdybych chtěl jen hatchbak, tak bych se asi rozhodoval mezi japoncama (mazda 3 vs. civic).
Hakec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 11. 2016 16:53

speleo píše:
_maty_ píše:pište sem co jste zatím koupili, ještě potřebuju pár příspěvků, pak mi sem do tématu nasadí reklamní videa, holt vydělávat se nějak musí :D

Já si koupil Ford Focus II. 2.0 16V 107kW Titanium

No jo, furt to všude necpi :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Tomas B 29. 11. 2016 16:54

:D
Tomas B
Guru

Odeslat příspěvekod Hakec 29. 11. 2016 16:54

A co se týče toho doktora, tak to chápu, ale zdraví máme jedno. Kamoš takhle kupuje vždy auto po bratrovi - 5 let starý auto, 25 tis. nalítano, bratr dostane 200 tis. od státu a jde si pro nové. (úraz, bývalý policajt :-( )
Hakec
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka