Male auto na dojizdeni do mesta (max 25km)

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 26. 10. 2016 10:37

já bych asi spíš bral klasický B segment, malý auto a nešel do prťouse alá citigo nebo Up! ...

Tam bych vzal asi klasiku, krátkou fabku s 1,2 TFSi ...

Dost sem krátkejma Fabiema najezdil a dá se s v ní přežít i delší cesta např. na Slovensko .... Dvojková je docela prostorná, mám přes metr devadesát a ve fobce sem neměl,m narozdíl od jiných, větších aut, žádnej problém ....
Dr. 120L
Inventář

Odeslat příspěvekod Salamander 26. 10. 2016 11:01

Jenze dvojkova Fabka je za tyhle penize v 1.2 HTP, coz je obecne dost problemovy motor pokud vim, a kdyz uz najdes 1.2TSI tak je to model pred 2011 (opet problematicke) nebo to ma nalitane 150k+

Asi se o vikendu zajedu podivat na ten UP, hodne me zaujal.
Salamander
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 26. 10. 2016 11:03

Podle Googlu je prodávající realiťák, takže pozor. IMO to *****í.
Aštar_Šeran
The Baker

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 10. 2016 11:04

No na to se zajeť podívat, je-li za tím reálná fyz. osoba. Není tam krom tel. čísla žádný kontakt, což bývá na sauto divné. Ale uvidíš. Tady tohle auto z toho inzerátu nevypadá zle.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Jean ViC 26. 10. 2016 11:06

hoou parada, neni nad to jak se bojuje fotkama interieru, jak vzdy nejheci proti nejhorsi a jeste skoro nejvice udela jak je to nafocene :D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 26. 10. 2016 11:08

Já žádnou nehledal, jen jsem vložil fotku z inzerátu auta, které mu tu někdo nabízel. Kdyby to koupil, tak přesně v tom bude jezdit.
Aštar_Šeran
The Baker

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 26. 10. 2016 11:08

Salamander píše:Jenze dvojkova Fabka je za tyhle penize v 1.2 HTP, coz je obecne dost problemovy motor pokud vim, a kdyz uz najdes 1.2TSI tak je to model pred 2011 (opet problematicke) nebo to ma nalitane 150k+

Asi se o vikendu zajedu podivat na ten UP, hodne me zaujal.

šel bych po motorizaci 1,4 16V, tou jsem jezdil nejčastěji a po Tsi asi nejlepší benzín ... dokázal jet i kolem 6l/100, tichý, řazení parádní (dalo se řadit "jedním prstem"), v provozu žádná brzda, 130 to na tempomat udrželo všude, topí to za 3 minuty ....

jinak třeba na Jarově maj jednu TSi, z roku 2013 ... sice lehce nad limit, ale věřím že najdeš i do 130k ...
https://www.sauto.cz/osobni/detail/skod ... oFrom=list
Dr. 120L
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 10. 2016 11:09

Aštar_Šeran píše:Podle Googlu je prodávající realiťák, takže pozor. IMO to *****í.

https://www.sbazar.cz/pacaklubos0
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Salamander 26. 10. 2016 11:09

Hmm, volal mi skoro hned (coz me uplne nepresvedcilo), rikal ze je vozi z Nemecka ...
Kazdopadne bych nechal proklepnout VIN, ale je otazka co tomu autu jeste muze byt.

Na sbazaru ma tech nabidek vic, jeste nejaky Golfy atd.
Salamander
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 26. 10. 2016 11:13

Minulý týden jsem viděl večer u Billy, jak podobnej hajzlík prodával někomu patnáctiletou ojetinu za svitu LED žárovky z mobilu. Tak takhle opravdu ne, tomu říkám jít štěstíčku naproti. IMO to bude bouraný, jinak by to tak levně neprodával.
Aštar_Šeran
The Baker

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 10. 2016 11:15

A nebo vytopené, když vemu, že v Německu to musel koupit tak max. kolem 100 tis., aby na tom něco vydělal.

Odkaz na jeho sbazar sem ti dal.

Je to prostě malý obchodníček, co se živí vším čím jde (což nemusí být v zásadě špatně). Každý tady z těch nějak začínal.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod puk123 26. 10. 2016 11:17

Já bych se na tvém místě asi nejvíce toužil poznat s Baruš Klasovou z úvodního příspěvku: https://auto.bazos.cz/inzerat/66175853/ ... -2014-.php
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 26. 10. 2016 11:20

Aštar_Šeran píše:Minulý týden jsem viděl večer u Billy, jak podobnej hajzlík prodával někomu patnáctiletou ojetinu za svitu LED žárovky z mobilu. Tak takhle opravdu ne, tomu říkám jít štěstíčku naproti. IMO to bude bouraný, jinak by to tak levně neprodával.

Večerní auto 8-D ale když to kupec koupí....
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod Salamander 26. 10. 2016 11:21

To je fakt, celkem skoda ... ale nemelo by se dat zjistit podle VIN ze bzlo bourany?
Jestli bylo vytopeny tak to na prvni pohled asi poznat nepujde :/

Na to Citigo z Kladna se jeste taky poptam :D
Salamander
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonym 26. 10. 2016 11:29

Taky jsem tak koupil miatu, podíval se na ni ve futuru v garážích, projel, podíval se na parkovišti a koupil, i s projížďkou půl hodiny, nechápu co je na tom
anonym

Předchozí stránkaDalší stránka