vyber vikendovky

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod cptObvious 29. 4. 2016 08:24

enthusiastic.driver píše:Odpověď je chvilku počkat až spadnou ceny a koupit F-Type - do zadání mi pasuje naprosto dokonale...

911 mi na zadání příjde příliš precizní a málo brutální. Mase kvůli zvuku úplně chápu, třebaže na žádné honění zatáček to nebude... Vette by mohla být taky fajn v případě, že laciný interiér není překážkou...

praveze ten interier je katastrova vo vette.
porse mi stale vychadza ako rozumova volba.
mase gransport je tiez slusne okreskove auto.

a zase som tam, kde som bol na uvode.
Ten Jag...co ja viem...nejako ma neberie. Posledny , ktory ma bral eleganciou bol XKR. Ale to uz by som sa bal, ze nedojdem ani do tesca po rohliky bez poruchy :hmm:
ale krasne auto je do dnes. jeho nastupca je chladny bezcharakterny psi cumak
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... geNumber=3
cptObvious
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod tomanr 29. 4. 2016 08:27

A nechcel by si nejakeho vykonneho a raritneho veterana? za 50-60tis by sa urcite nieco naslo. Auto nebude take tuctove ako Porsche a este to mozes brat ako investiciu:)
tomanr
Inventář

Odeslat příspěvekod 970ka 29. 4. 2016 08:30

XKR jsem měl,jízdní vlastnosti bída,je to špíše na komfort,Mase taky nic moc. Tak vem drncáka Porsche,to tě bude bavit.
Carrera S,Ex Alpina B4 Biturbo AWD,BMW X5 3,0 D,Kuga 1,5EB New,MB SL 320,MB Sprinter 213 CDi,Ex Porsche Carrera 4,Ex Porsche Panamera 4S
970ka
Inventář

Odeslat příspěvekod Petrs77 29. 4. 2016 08:32

Na podzim budu řešit něco podobného s tím rozdílem, že chci Porsche, dilema jen levnější 997 nebo dražší 991, takže za mě je volba jasná. Takový nákup nejde dělat úplně racionálně protože z principu racionální není, musíš se řídit srdcem a touhou. Něco tě chytí a nepustí a je jedno, že jiné auto je v 99% lepší
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 4. 2016 08:38

kapitan: kolik jsi s tim mase najel? to vazne neni na okresky. Velke a tezke a neohrabane. Ano zvuk zajimavy. Interier jako z roku 87 apod.
anonymni

Odeslat příspěvekod K86 29. 4. 2016 08:47

KTM X BOW
BMW M3 E46, asi jasna volba a bude to i vyhodna investice do budoucna
U 996/997 bych se bal motoru, co jsem to pred par lety hledal, tak naprosta vetsina byla po vymene motoru nebo minimalne polomotoru.
Naposledy upravil K86 dne 29. 4. 2016 08:50, celkově upraveno 1
Seat Leon ST TGI
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 chcíplejch kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod cptObvious 29. 4. 2016 08:48

viem kozo... asi nakoniec naozaj skoncim pri "tuctovom" porse.

na otazky typu draheho veterana...ano, aj tam moje myslienky isli, ale ja som taky dekadentny clovek. Upratovacku, zahradnika a servisaka. Ja sice viem vela veci urobit sam, ale nechcem. Uzivat zivota si chcem. Nikdy nevies, ktory den je posledny. Chcem jazdit a nie lezat kazdy vikend pod autom. Preto vete asi ee.

BMW M3 nie. To ma nebavi. Dokonca ma nebavila ani nova m4.
cptObvious
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 29. 4. 2016 08:50

Tak Porsche a solved, když se ti líbí a táhně tě to k němu, proč ne :) Seženeš si vejfuk a bude to dělat bordel taky
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod cptObvious 29. 4. 2016 08:52

asi tak. cize to mozeme uzavriet :oops: 8-)
cptObvious
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod K86 29. 4. 2016 09:15

911 a nechat si penize na motor :D
Seat Leon ST TGI
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 chcíplejch kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod enthusiastic.driver 29. 4. 2016 09:36

Já nevím, mi příjde Porsche strašně racionální. Samozřejmě je to boží, ale osobně bych k plnohodnotnému dojmu z vlastnictví potřeboval občas nějaký ten hooning, aby se projevil super podvozek a ovládací prvky... porsche mají tu "blbou" vlastnost, že když se s nima jezdí rozumně, působí prostě obyčejně. A co jsem tak slyšel, otevřená Carrera nikdy za moc nestála...

Právě proto, že CptObvious "pouličné pretěky" vyventiluje kartingem (popravdě, bojím se to zkusit, protože mám pocit, že už by mě nic jiného nebavilo), tak nemusí být na obtíž ani to těžkotonážní Mase, protože radost obstará zvuk a ty krásné materiály do kterých je zabalen interiér z 80. let...

Jaké může být toto?
http://www.sportovnivozy.cz/75592-aston ... e-ronov-nd
N7A-->BP-4W-->M52B28-->M52B28TU + B204i-->BP-Z3_charged + H22A5-->BP-Z3_charged + TU5-J4-->BP-Z3_charged + Z16LER --> MZR LF-VE + C26NE
enthusiastic.driver
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 29. 4. 2016 09:48

No jo, Aston. Loni jsem čekoval V8 Vantage, modrá barva za 1.6 mil. Nádhera to byla :love: Otázkou ale jsou ceny dílů/servis obecně :hm
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod D1.8T 29. 4. 2016 10:03

goes píše:
jinak tu bych si prosel par stranek, at vidis co je za ty penize vubec dostupne na trhu a z toho pak vybiral, protoze v podstate nic jineho nekupis...

http://www.mobile.de/cz/kategorie/osobn ... vcg:cabrio

Za ty prachy vážně bída, ani střechu nemaj.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán

Odeslat příspěvekod Jelass 29. 4. 2016 10:47

enthusiastic.driver píše:Já nevím, mi příjde Porsche strašně racionální. Samozřejmě je to boží, ale osobně bych k plnohodnotnému dojmu z vlastnictví potřeboval občas nějaký ten hooning, aby se projevil super podvozek a ovládací prvky... porsche mají tu "blbou" vlastnost, že když se s nima jezdí rozumně, působí prostě obyčejně. A co jsem tak slyšel, otevřená Carrera nikdy za moc nestála...

Právě proto, že CptObvious "pouličné pretěky" vyventiluje kartingem (popravdě, bojím se to zkusit, protože mám pocit, že už by mě nic jiného nebavilo), tak nemusí být na obtíž ani to těžkotonážní Mase, protože radost obstará zvuk a ty krásné materiály do kterých je zabalen interiér z 80. let...

Jaké může být toto?
http://www.sportovnivozy.cz/75592-aston ... e-ronov-nd

Tohle vypadá jako dobrá odpověď na zadání, proto navrhuju us nesmysly. Jenže mezitím mi přijde, že cpto vlastně vůbec neví co chce.
Mondeo Turnier mkIII fl 2.0i Viva, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p: Kiwi mkVIII 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi Classic
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod Vrooom 29. 4. 2016 12:54

Vem neco se zarukou, vsechno to bude mit silene drahy servis a pravdepodobne se na tom neco podela. Nebo aspon neco kde uz jsou znamy problemy poreseny\vyservisovany.
Vrooom
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka