Fabia Combi za 370 000?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 23. 4. 2016 22:31

Trochu vybavenej Megane za 370 tisíc bude mít hodně solidní atmo 1,6 a bude vysloveně radost s tím jezdit...
Aštar_Šeran
The Baker

Odeslat příspěvekod Jean ViC 23. 4. 2016 22:32

Každej není závodník
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod glider 23. 4. 2016 22:33

ja som skusal i30 1,6 88kW a neurazilo ma to, pre vacsinu ludi uplna pohodicka
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod frdrx 23. 4. 2016 22:33

Vyhřívaný sklo, to je věc. Nevím, proč to cpou jedině společně s vyhříváním sedaček do benzínovýho auta, který topí po pěti kilometrech. No třeba budu ještě rád. Ještě jsem přemejšlel, jaký auto by se za ten rozpočet dalo pořídit "starýmu páprdovi," a napadl mě B-Max.
Naposledy upravil frdrx dne 23. 4. 2016 22:42, celkově upraveno 2
Promise her anything, but give her Debian.
frdrx
Nováček

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 23. 4. 2016 22:34

Pokud někdo chce Fabii TSI 81, tak nejspíš od auta očekává nějakou dynamiku, hodně odlišnou od atmo 1,6.
Aštar_Šeran
The Baker

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 4. 2016 22:35

To je ale pičovina
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod tark 23. 4. 2016 22:39

Ne se všema, Fluence mi například na ježdění přijde jako příšerný auto, mnohem líp se mi jezdí i se stejně silnou dodávkou... :)
tark
Nováček

Odeslat příspěvekod anonym 23. 4. 2016 22:43

Tady očekávám komemtář kozy a jeho fluence
anonym

Odeslat příspěvekod cvikyv 23. 4. 2016 22:57

Jo dynamika je hodně důležitá, čím více tím lépe. :-D
cvikyv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jean ViC 23. 4. 2016 23:01

Tak Vem Fabií , konec
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod Jean ViC 23. 4. 2016 23:02

Možná clio iv limited ale nevím
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod frdrx 23. 4. 2016 23:04

B-Max s 1.0 EB.
Promise her anything, but give her Debian.
frdrx
Nováček

Odeslat příspěvekod T.E.CH 24. 4. 2016 10:47

No pokud se bavíme o benzínu, vyšší dynamice a zároveň vysokém budoucím nájezdu, je to kapku na "vodě".To pak i ten rozpočet je díky vyhřejvaným sedačkám, lepší dynamice(motoru), relativně problém.Ono se to nezdá, ale cena kvůli tomu vyskočí.Za 370 tkč to bude vždy nějaký kompromis a defacto lze říci, že díky tomu, kterým směrem jdou motory, tak tak to bude vždy něco za něco.
Spiše je si potřeba říci, na jaký účel to auto bude a řešit dynamiku až posléze.Pro někoho je dynamika třeba u 1,6GDI v pohodě, pro někoho ne.Nakonec člověk se stejně musí přizpůsobit danému motoru.Ta fabie určitě není špatná volba, je to hezké auto z venku i zevnitř.Je ale užšší, není tak pohodlná, jak soupeři o třídu výše.

Ještě bych zkusil Citroen Berlingo v naftě.Tam se s cenou imho vejdeš.

http://www.mycitroen.cz/Resources/Conte ... dition.pdf

-- 24. 4. 2016 09:55 --

cvikyv píše:Hyundai jsem přehlédnul, ten zní zajímavě. Nicméně musí to být nové auto, žádná předváděčka, takže ty ostatní padají. A když už jsme u toho, tak je ta i30 lepší auto (motor, jízdní vlastnosti, spolehlivost, zpracování interiéru a ergonomie!!!)? Má někdo zkušenosti? A když mluvíš o těch slevách tak jen přibližně o jaké slevě se tady bavíme? 20-30 tis? Jinak díky za reakci :-)
Ještě doplním že to auto by mělo něco vydržet, teď má otec octávku 2.0 tdi od novoty, najeto 450 000 tis a úplně bez problému, tak proto inklinuju ke škodovce :-D

K těm slevám, je tam potřeba zajít, případně si to obvolat, více dealerů...email ne, nereagují-logicky.Ono kolikrát mají na place už přihlašené auto, má to najeto 100 km a cena je značně lepší, ale už to není co to bejvalo.Vždycky jde něco vymyslet, já šel řešit O3 v kombíku a skončil v Superbu. :-D Jinak akční auta moc slevit nejdou.Chce to trefit, že se někdo chce něčeho zbavit, ale to chce mít čas a otravovat.

Apropo, kolik otec najede ročně.Trasy krátké, dlouhé .To je dobré taky vědět a dle toho kupovat.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod cvikyv 24. 4. 2016 12:39

Tak ještě zkusíme zneužít dealery KIA a HUYNDAI a uvidíme :-D
jinak nevíte někdo kde je větší vůle/možnost slevit? Jestli u aut na skladě, nebo co si nakonfiguruje z fabriky? Protože kdyby nám byli u tohodle http://www.cb-auto.cz/Detail-vozu/2306-Leon-ST-Style-1-2-TSI-81kW-110k-6M schopni tak 10-15 slevit a nebo dát tažné do ceny tak za těch 409 podle mě ideální koupě
cvikyv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 4. 2016 12:46

Drahý
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka