Škoda Octavii II DSG

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod -b3h- 1. 2. 2016 11:26

Ja netvrdim, ze jsem rozhodnuty pro diesl. Jen sbiram informace a vyhodnocuji je :) V kazdem pripade na tom budu hodne premyslet ...

Ale upřímně jsem byl více nakloněn k dieslu, ale pak jsem narazil na výše zmíněnou informaci a tudíž budu s touto informací i pracovat.
-b3h-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K86 1. 2. 2016 11:43

Jestli jsi pri najezdu 6000km za rok (i kdyby 8, 10) naklonenej pro naftu tak promin, ale jsi velcie jednoduse smyslejici clovek. (zamerne nepouzivam silnejsi vyrazy) ale spotreba neni vsechno. Servoisni naklady na bezne prohlidky se vyrovnaji. Ale uvedom si, ze mas v planu koupit nejhorsi moznou kombinaci auta co se da sehnat - ojeta nafta, automat a ne moc penez.
Amen s tebou. :D
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 1. 2. 2016 11:54

Naftova octa s dsg, no neviem, do toho by som nesiel, riziko drahych oprav...
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -b3h- 1. 2. 2016 11:59

Dobře, přesvědčili jste mě :) Budu hledat něco jiného a rozhodně v benzínu, a možná že i na ten automate se vyprdnu, uvidím :) Mimo jiné co říkate na toto:

http://www.aaaauto.cz/cz/skoda-octavia/ ... 1&palivo=1
-b3h-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod speleo 1. 2. 2016 12:02

Z automatu bych klidně neslevoval (z dvouspojky DSG radši jo), jen zkrátka z tu naftu nebrat :)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 1. 2. 2016 12:07

-b3h- píše:Dobře, přesvědčili jste mě :) Budu hledat něco jiného a rozhodně v benzínu, a možná že i na ten automate se vyprdnu, uvidím :) Mimo jiné co říkate na toto:

http://www.aaaauto.cz/cz/skoda-octavia/ ... 1&palivo=1


koukam, ze si umis vybrat prusery :D

1. 1,8TSI
2. DSG
3. AAA
:mrgreen:
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 1. 2. 2016 12:13

Pěkná kombinace, škoda že tam chybí ještě ta navi jako pěkný lákadlo pro čorky :D
anonym

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 1. 2. 2016 12:25

Kontrolni otazka zni: Musi to byt octavia?
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 1. 2. 2016 12:26

K86 píše:Jestli jsi pri najezdu 6000km za rok (i kdyby 8, 10) naklonenej pro naftu tak promin, ale jsi velcie jednoduse smyslejici clovek. (zamerne nepouzivam silnejsi vyrazy) ale spotreba neni vsechno. Servoisni naklady na bezne prohlidky se vyrovnaji. Ale uvedom si, ze mas v planu koupit nejhorsi moznou kombinaci auta co se da sehnat - ojeta nafta, automat a ne moc penez.
Amen s tebou. :D


Svatá pravda... Při takhle malým nájezdu je úplně jedno kolik to žere, proto v celkových nákladech spojených s vlastnictvím a užíváním auta je to zanedbatelná položka znamenající pár stovek měsíčně a to vždycky naškrabeš.

Za tyhle peníze bych se buď ***** na automat a vzal tu 1,6 (tsi jednak nebude za ty peníze nijak dobrá, s automatem tuplem ne a navíc je to sráč) a nebo bych se ***** na značku škoda, nebo aspoň na přílišné lpění na roku výroby...

tady jednu máš.. http://www.sauto.cz/osobni/detail/skoda ... oFrom=list
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod -b3h- 1. 2. 2016 13:21

AAA vim co je za banda ... spise mi slo, jak je na tom ta motorizace. Skoda to nemusi byt za kazdou cenu, nepotrebuji ani zadne zihalo, doted jezdim v Citigu 44 Kw a na to carani do prace, na nakupovani a obcas i nejaky ten vylet mi to vykonove stacilo, nechci zadny trhac asfaltu :)
-b3h-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K86 1. 2. 2016 13:25

TSI se radeji vyhni, jak 1,2, 1,4, 1,8 hledej problemy s rozvodovymi retezy, ale taky turby, spotrebou oleje a praskanim mistu. neni toho malo.

Nez kombika, co treba MPV? Ford Cmax, citroen C4 Picasso a podobne?
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 1. 2. 2016 13:56

C4 má motory Vti, který stojej taky za vyliž*****, Cmax, nebo obecně fíkus proč ne...

Nebo tu 1,6 co jsem postoval já....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 1. 2. 2016 14:03

Nech si Citigo a buď rád,že ti to jezdí.Když jsem měl malé děti měl třídvířko Fiat 127 a fungoval jsem normálně,dokonce jsem byl nadšen :-)
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 1. 2. 2016 14:09

Páč tenkrát jsi i v tom fiatu byl jako král :D
dneska můžeš mít za 240 kolíků 5 různejch aut a jeste ti zbyde :D
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků