Pojízdný šrot pro kapelu za míň, jak 30

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod marthuf 13. 1. 2016 09:41

Do osobáku tvůj seznam nenaložíš. Hledej dodávku. My jezdíme dlouhou T4. Krátká nemá žádný kufr, do dlouhé se vejde plnotučná sestava bicích, 4 komba plus nástroje, osobní věci (vše do kufru) a kapela+groupies/přítelkyně. Případně dvě kapely. Případně tam přespíte, když se něco podělá. Samozřejmě je víc typů dodávek, ale s tím nemám zkušenosti.

-- 13. 1. 2016 09:47 --

speleo píše:
michal Žilka píše:Zkusit najít nějakého zapomenutého orezleho opla omegu. Větší kufr mezi normalnima autama neni.


Starý dobrý Mergl E ;-)

http://www.sauto.cz/osobni/detail/merce ... oFrom=list


Všechno malé. S Omegou jsme párkrát jeli a bez zajištění bicích pořadatelem měli cestující vzadu pod nohama železo. Ve čtyřech to ještě šlo, v pěti si nedokážu představit.
marthuf
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 1. 2016 10:41

speleo píše:To je moc čísel moc brzo po ránu, tvoje vina všechno...

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 13. 1. 2016 12:25

Cau chlapi! Diky za odpovedi!

Asi pozde rikam, ze nic jako "nasetrit 100" nepripada v uvahu, stejne tak cokoliv jinyho, na co mi nestaci ŘP B.

Nad dodavkou jsem premyslel, ale trosku se bojim, ze za ty prachy nic pojizdnyho nesezenu (a kdyz jo, tak cestou na konzert to vychlasta dve cisterny), spis to MPV a holt to nebude na 100% pohodlny (zelezo pod nohy, kytaru a buben na klin a jedem).

A abych byl teda presnej - to co jsem vypsal je vzasade "maximalni konfigurace" - vic toho s sebou urcite nepovezem, spis min. Ale at je rezerva (kytara urcite casem pribude, stejne tak mozna budu brat rezervni aparat, v pripade poradani se pak bude brat i buben navic).
Bezna sestava je o kytaru, kombo a buben min, obcas ani to ne (pujcovany bici).

Do Peugeota 307 jsme byli schopni poskladat temer vse, krom jednoho clena :)

Zatim nejvic se mi libi ten P. 806, otazka je, v jakym stavu to bude za tech 20 - 30k.

Obrázek
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal Žilka 13. 1. 2016 15:17

marthuf píše:Do osobáku tvůj seznam nenaložíš. Hledej dodávku. My jezdíme dlouhou T4. Krátká nemá žádný kufr, do dlouhé se vejde plnotučná sestava bicích, 4 komba plus nástroje, osobní věci (vše do kufru) a kapela+groupies/přítelkyně. Případně dvě kapely. Případně tam přespíte, když se něco podělá. Samozřejmě je víc typů dodávek, ale s tím nemám zkušenosti.

-- 13. 1. 2016 09:47 --

speleo píše:
michal Žilka píše:Zkusit najít nějakého zapomenutého orezleho opla omegu. Větší kufr mezi normalnima autama neni.


Starý dobrý Mergl E ;-)

http://www.sauto.cz/osobni/detail/merce ... oFrom=list


Všechno malé. S Omegou jsme párkrát jeli a bez zajištění bicích pořadatelem měli cestující vzadu pod nohama železo. Ve čtyřech to ještě šlo, v pěti si nedokážu představit.


Takže tu avii nebo karosu... :D
michal Žilka
Nováček

Odeslat příspěvekod Neurotic 13. 1. 2016 15:22

já věděl, že jsme nějaký důležitý povoz co používají kapely zapoměli :D
Neurotic
Štamgast

Odeslat příspěvekod jamaco 13. 1. 2016 15:24

no v jakým to bude stavu.. no.. za 30 tis..

Říkal si že to má vydržet rok.. tak to si myslím, že by mohlo..

Vyber si nějaký model a zkus pohledat, zeptat se na forech na nějakou neproblémovou motorizaci.. najdeš tam i typické problémy.. ať nekoupíš nějakou obecně známou vraždu..

Hlavní parametr bych tedy bral zda to má technickou - to omezí povinné náklady a zabezpečí jakž takž schopný stav vozu.. (tedy pokud to někdo neudělal nějak pod rukou)

a pak je to ve hvězdách.. Vyzkoušet při koupi, vzít si s sebou někoho kdo má páru a vybrat se dá..
Když to bude při zkušební jízdě jezdit, svítit, troubit a brzdit tak by to mohlo rok vydržet..

A kupuj od soukromého majitele ať zbytečně neutrácíš prachy někomu na provizi..
jamaco
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod michal Žilka 13. 1. 2016 15:30

Před pár lety jsem auto za třicet kupoval taky a moje zkušenost byla opačná. Teda že soukromnik prodával to co by si do bazaru nevzali...
michal Žilka
Nováček

Odeslat příspěvekod jamaco 13. 1. 2016 15:31

jamaco
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod michal Žilka 13. 1. 2016 15:34

Oplik vypadá ještě dobre.

Hele, moc tomu nerozumím, ale nevyresila by to vobycejnejna koule a vlek?
michal Žilka
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 1. 2016 15:38

Vsechno sou to strepy
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 13. 1. 2016 15:42

michal Žilka píše:Takže tu avii nebo karosu... :D

Neurotic píše:já věděl, že jsme nějaký důležitý povoz co používají kapely zapoměli :D
Uz leda rudlik ;) Autobus by byl stylovej, ale az budem hrat zase na zizkove kde je to sama modra zona, s pickupem se bude parkovat asi lip... :D

Jamaco: diky za nazor, ten Trajet vypada docela hezky i kdyz uz je drahej, ale budu koukat, jestli se nekde neobjevi podobny za min... (od uprimnyho majitele).

Hele, moc tomu nerozumím, ale nevyresila by to vobycejnejna koule a vlek?
Cokoliv rozumnyho se zamykatelnou kabinou je strasne drahy ... a karka bez strechy investice na prvni konzert, kde proriznou plachtu a vsecko si odnesou. Vykradenej vercajk je asi nejsnadnejsi a nejbeznejsi zpusob, jak prijit o nastroje v zamcenym aute... fora, fejsbuky a bazary jsou toho plny...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal Žilka 13. 1. 2016 15:46

A ještě jeden blbej dotaz, musí to bejt všechno v jednom autě? Co takhle lidi v jednom obyčejným, jakýkoliv povoz a nástroje v něčem jako Felicie pickup? Ta je za pár šupu...
michal Žilka
Nováček

Odeslat příspěvekod suk 13. 1. 2016 15:54

Je to urcite alternativa... ale spis se ji chci vyhnout - 2 auta, dvojnasobek problemu. To je pak mozna vyhodnejsi jezdit ve 4 a patyho poslat vlakem (ma vlak zadarmo).

A nemluve o tom, ze bude o cloveka vic, co nemuze pit ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jamaco 13. 1. 2016 15:57

tak o ceně se jistě dá jednat.. na takový pekáče nikde nestojí zástup zájemců co by se předháněli kdo zaplatí víc..

Ještě korozi nosných částí prověřit.. toho bych se bál u těch asiatů a opela asi víc než u francouzů a italů..
jamaco
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod robbert 13. 1. 2016 16:01

A co nějaká 1203?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků