Nevim co chci a nedam pokoj, dokud to nedostanu

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajjoun 21. 9. 2019 12:49

Major Kure píše:Omlouvam se, priste to vic zaobalim.

Za mě jen houšť. Plná podpora.
Včera jsem ho rozklik, abych viděl, na co reaguješ a moc nechápu, že někdo vypíchnul tebe.
Je to ohavná stvůra a fandím ti, že tě pořád baví to řešit.
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 21. 9. 2019 18:46

Škoda, že tyhle sracky píšete vy tři zoufalců anonymně.

Jinak s ohledem na anonymnost těch pomluv jsou mi celkem buřt. Co mi vadí jsou ty vulgarity, ty sem.nepatri.

Chápu, že asocialove se jinak vyjadřovat neumi, že jim to dodá pocitu vlastní důležitosti, ale tady by se to v době kdy je tu celkem klid /co zmizel největší troll/ nemělo tolerovat.

Thats all.

A onanie nad ojetou Fiestou je už jen samostatná kapitola. Každý svemu. Onanovat nad silnicema v Jizerkách, to je jiná, to bych pochopil..., Taky tam rád jezdim...

-- 21. 9. 2019 18:49 --

Jo a to je vlastně taková reakce na Arniho. U auta je problém prostě v poslední době v tom, že tady ať vyjedes kam vyjedes, jsou tu jen fronty a zácpy. Pokud se to aspoň trochu nezmění, tak i ve srovnání se skútrem mne jízda autem tady po okoli prudi...

-- 21. 9. 2019 18:51 --

Pajjoun píše:
Major Kure píše:Omlouvam se, priste to vic zaobalim.

Za mě jen houšť. Plná podpora.
Včera jsem ho rozklik, abych viděl, na co reaguješ a moc nechápu, že někdo vypíchnul tebe.
Je to ohavná stvůra a fandím ti, že tě pořád baví to řešit.

Pořád slidis? Nedá ti to zavistivce. Dokud na sobě nezapracujes a nepřestaneš závidět, tak se te vnitřní zloby vůči imaginárnímu nepříteli nikdy nezbavíš... Ty stvůry máš v sobě...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Pierr3 21. 9. 2019 18:54

Hezké svižné malé auto. Za mne palec nahoru.
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 21. 9. 2019 18:59

To platí o každém takovém slušném autě. Je jedno jestli to je Polo TSI, Fabie TSI, Clio TCE, 208 rs ...
Taky mám tyto auta rád. Ale ta omáčka kolem už byla na víc, ale proti gustu...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 21. 9. 2019 19:01

Souhlasim. Presne tak to je
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Pierr3 21. 9. 2019 19:07

maincoonsback píše:To platí o každém takovém slušném autě. Je jedno jestli to je Polo TSI, Fabie TSI, Clio TCE, 208 rs ...

Co ti na tom tak vadí? Major si koupil auto, ze kterého má radost a pár zapšklých jedinců se z toho může *****.
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod goes 21. 9. 2019 19:08

Kdo je ten druhy?
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod ajif 21. 9. 2019 19:10

Major Kure píše:tvl, Ajife musis. Pojd. Dame trojku.

s tvojí manželkou ??? :shock: :shock:
Mighty 2.0 TDI, Allmighty 2.0 TSI, weak 3.0 TDI
ajif
Guru

Odeslat příspěvekod maincoonsback 21. 9. 2019 19:19

Pierr3 píše:
maincoonsback píše:To platí o každém takovém slušném autě. Je jedno jestli to je Polo TSI, Fabie TSI, Clio TCE, 208 rs ...

Co ti na tom tak vadí? Major si koupil auto, ze kterého má radost a pár zapšklých jedinců se z toho může *****.

Mne to nevadí. Já mu to přeju. Já mu nic.zlyho nenapsal. On pak vypotili kilo.vulgarit.
Na druhou stranu si nemyslím, že by ta radost byla adekvátní, ale to je věc druhá. Já nikomu jeho štěstí kazit nechci. Ale jako že by Fiesta byla dálniční křižník to teda ne...

Mne spíš vadilo to, že to tady teď vypadá, že je Fiesta jediné male obratne auto se schopným podvozkem / obráběné motorem/ A to podle mne prostě není pravda. I kdybych vzal tu moji Čivavu na Jizerky... Tak vím že si to uziju. Taky sem tam byl. A že bych nad tím tady takto onanoval. To mi nepřišlo adekvatni. A mimochodem sem enbyl sám. A když sem jen enco takového naznačil, byl sem napaden.

Ale nebudu to už řešit. Prostě si zapamatují na koho nereagovat a tím to uzaviram.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 9. 2019 19:22

Já Fiestou nejel, ale podle toho, jak jezdí nový Focus, bych řek, že je tam potenciál.
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod maincoonsback 21. 9. 2019 19:25

No já jel... A.mne. nejvíc vadil motor... Ale hádat se.fakt.nebudu. špatný auto to není a tím to uzaviram.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 21. 9. 2019 19:45

Ja nejel. Premyslim zda vubec videl. Ale vim ze je to sunt
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Major Kure 21. 9. 2019 19:52

1. Wollfe, ze jsi prolahana, bezpaterni krysa, to nejsou vulgarity. To je jen popis tveho "charakteru"

2. i kdyby se z toho mohlo ***** 1000 jedincu a ne jeden, tak je to uplne jedno. Ja jsem s nim stastny a to je pro me dulezite.

3. pointa byla pouze vyjadrit sve stesti sirsimu okoli :D Mel jsem hodne aut, mnoho z nich rychlejsich. Ale tohle me proste tesi. Neni to mega rychle, neni to mega pohodlne, neni to mega v nicem, ale souhrn vlastnosti je takovy, ze z nej mam usmev. Pokud to vyjadruji expresivne, tak snad ma kazdy svuj rozum, aby si prebral, ze se bavime o litrove fieste.

Kazdy at si z toho odnese co chce.

-- 21. 9. 2019 19:56 --

zrovna tu fabii jsem rok a pul vlastnil, polem i cliem jezdil a ani o jednom, jsem to nikdy nenapsal. Takze ta omacka tam prave patri, protoze to tak citim a jestli ti to vadi, ze vyjadruji sve osobni pocity k jednomu konkretnimu autu, tak to je pouze tvuj problem.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
Major Kure
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 9. 2019 20:07

Major Kure píše:Mel jsem hodne aut, mnoho z nich rychlejsich. Ale tohle me proste tesi. Neni to mega rychle, neni to mega pohodlne, neni to mega v nicem, ale souhrn vlastnosti je takovy, ze z nej mam usmev. Pokud to vyjadruji expresivne, tak snad ma kazdy svuj rozum, aby si prebral, ze se bavime o litrove fieste.

celá moje Mazda :D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Major Kure 21. 9. 2019 20:10

jsme skoro bratri. Akorat ja jezdim jako clovek :D
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
Major Kure
Inventář