operativní leasing pro FO

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 2. 9. 2014 19:23

No a ty nemecke - mas nekde linky? Treba to je zajimave i pro nasince. Nejake fakt zajimave auto za 5-7 mesicne by me nevadilo. Akorat asi servis, gumy a tak bych musel resit u hitleru, coz by me zas vadilo :)

Ale mozna moje 5000/mesic za jednoduche auto, ale zajimave s cenikovou kolem 800k je proste mimo realitu, to nedokazu posoudit.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod tomanr 2. 9. 2014 20:30

Klucove slova : Kilometerleasing ohne Anzahlung ...

napr: http://www.sixt-neuwagen.de/ratgeber/auto-leasing/kilometerleasing
tomanr
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 2. 9. 2014 20:40

Dekuji.

Fuj, sixt, navic koukam za mx5 pri dvou letech a 10 000km za rok chteji 7 000 za mesic. A to se to auto da nove (ne cenikova cena) poridit kolem 500 000. To uz me tak zajimave jako to citigo neprijde. I kdyz pomerem cena-cena to odpovida :)

I kdyz citigo pri tomto planu tam stoji jen 2200
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lemmy K. 2. 9. 2014 20:45

evlo píše:No a ty nemecke - mas nekde linky? Treba to je zajimave i pro nasince. Nejake fakt zajimave auto za 5-7 mesicne by me nevadilo. Akorat asi servis, gumy a tak bych musel resit u hitleru, coz by me zas vadilo :)

Ale mozna moje 5000/mesic za jednoduche auto, ale zajimave s cenikovou kolem 800k je proste mimo realitu, to nedokazu posoudit.

Hitler tam není u moci už docela dlouho.

-- 2. 9. 2014 20:47 --

evlo píše:No a ty nemecke - mas nekde linky? Treba to je zajimave i pro nasince. Nejake fakt zajimave auto za 5-7 mesicne by me nevadilo. Akorat asi servis, gumy a tak bych musel resit u hitleru, coz by me zas vadilo :)

Lemmy K.
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod evlo 2. 9. 2014 20:48

Ja vim, ale ja v tomto nemam dobrou zkusenost s nemci, se na me divaji skrz prsty, proste jako nekoho z vychodu, pro ne zrejme neco na urovni opice.

Ale k tematu.

Pokud ten sixt chapu a neni tam hacek a fakt citigo stoji 2200 na mesic, a jina bezna auta podobne, tak chapu, ze kupovat bezne auta tam moc smysl nedava.
Naposledy upravil evlo dne 2. 9. 2014 21:13, celkově upraveno 2
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod JardaB 2. 9. 2014 20:50

tvl ja furt nechapu, co s tema autama resis, mas karu jak svina a furt vymejslis picoviny???
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod evlo 2. 9. 2014 20:51

Ted resim jak usetrit.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod isildur108 2. 9. 2014 21:05

Přemýšlel jsem, počítal jsem, až jsem včera objednal Yetiho Active 1.2 tsi v rámci programu Škoda bez starostí. Za 5200 Kč měsičně je to podle mě jasnej favorit v poměru cena-výkon. Moc nechápu, že Citigo s pomalu poloviční cenou je za 4500 Kč. Někteří dealeři (v mém případě Přerost a Svorc) navíc k pouze k Yetimu nabízí extra výbavu - paket plus, metalíza dle výběru a 16 palc. litá kola. Je to sice stále uvnitř stále poněkud socka, ale s paketem plus základní požadavky splňuje. Zvenku s metlou a litými koly nevypadá vůbec zle. 1.2 tsi taky není žádný zázrak, ale vzhledem k max. projezdu 20.000 km rok nafťák nemá smysl a případná nespolehlivost motoru mi vzhledem k záruce vrásky nedělá. Pokud se vejdete do projezdu (u mě 2. auto v rodině, takže v poho) Yeti bez starostí není špatná volba.
isildur108
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 970ka 2. 9. 2014 21:11

Si myslím,že tě pošlou do pr...,páč tam nežiješ a nepracuješ a jseš pro ně .....Kdyby to bylo tak jednoduché,odjíždím příští týden s novou Carrerou.
Carrera S, SL320, X5 3,0D,Kawa W800, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 2. 9. 2014 21:14

Mozna jo, mozna ne, EU. Kdyz si tam auto pujcujes, tak ti reknou, ze co CR s nim nesmis, tak uvidim co napisou u tohodle
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 5. 9. 2014 10:21

Škofin to zkouší i s Golfem. Zatím jeden model za 7777 kč. Podmínky stejné jako u škodovek, pouze bez možnosti odkupu..
http://www.volkswagen.cz/financovani/ak ... a_dva_roky
nnnokiaE52
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod davpro 5. 9. 2014 16:30

isildur108 píše:Přemýšlel jsem, počítal jsem, až jsem včera objednal Yetiho Active 1.2 tsi v rámci programu Škoda bez starostí. Za 5200 Kč měsičně je to podle mě jasnej favorit v poměru cena-výkon. Moc nechápu, že Citigo s pomalu poloviční cenou je za 4500 Kč. Někteří dealeři (v mém případě Přerost a Svorc) navíc k pouze k Yetimu nabízí extra výbavu - paket plus, metalíza dle výběru a 16 palc. litá kola. Je to sice stále uvnitř stále poněkud socka, ale s paketem plus základní požadavky splňuje. Zvenku s metlou a litými koly nevypadá vůbec zle. 1.2 tsi taky není žádný zázrak, ale vzhledem k max. projezdu 20.000 km rok nafťák nemá smysl a případná nespolehlivost motoru mi vzhledem k záruce vrásky nedělá. Pokud se vejdete do projezdu (u mě 2. auto v rodině, takže v poho) Yeti bez starostí není špatná volba.

Ono je to o odkupní ceně, dle infa co mám, odkup Rapida po dvou letech je za 230tis a odkup Yetiho je za 310tis - resp. cena Yetiho nepadá až tak rychle dolů. Pravdou je, že když jsem o tom přemýšlel já, byl Yeti jasný favorit. Akorát jsem se o to zajímal v začátcích akce a dodací lhůta byla dle prodejce cca 4 měsíce, což bylo moc. Teď to jde asi do výroby přednostně.
Seat Leon ST 1.5 TSI 96kw FR (2019)
davpro
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 5. 9. 2014 16:44

To citigo na rok podle me ideal, alespon to ma radio a tak. Sice najezd naprd, ale zas ne uplne.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mimous 6. 9. 2014 13:53

davpro píše:
isildur108 píše:Přemýšlel jsem, počítal jsem, až jsem včera objednal Yetiho Active 1.2 tsi v rámci programu Škoda bez starostí. Za 5200 Kč měsičně je to podle mě jasnej favorit v poměru cena-výkon. Moc nechápu, že Citigo s pomalu poloviční cenou je za 4500 Kč. Někteří dealeři (v mém případě Přerost a Svorc) navíc k pouze k Yetimu nabízí extra výbavu - paket plus, metalíza dle výběru a 16 palc. litá kola. Je to sice stále uvnitř stále poněkud socka, ale s paketem plus základní požadavky splňuje. Zvenku s metlou a litými koly nevypadá vůbec zle. 1.2 tsi taky není žádný zázrak, ale vzhledem k max. projezdu 20.000 km rok nafťák nemá smysl a případná nespolehlivost motoru mi vzhledem k záruce vrásky nedělá. Pokud se vejdete do projezdu (u mě 2. auto v rodině, takže v poho) Yeti bez starostí není špatná volba.

Ono je to o odkupní ceně, dle infa co mám, odkup Rapida po dvou letech je za 230tis a odkup Yetiho je za 310tis - resp. cena Yetiho nepadá až tak rychle dolů. Pravdou je, že když jsem o tom přemýšlel já, byl Yeti jasný favorit. Akorát jsem se o to zajímal v začátcích akce a dodací lhůta byla dle prodejce cca 4 měsíce, což bylo moc. Teď to jde asi do výroby přednostně.

Podle mě je operák o tom, že ty auta točíš a ne, že si ho pak koupíš. Jinak by asi bylo lepší si to rovnou platit delší dobu a pak koupit za míň....
Občas se možná blbě ptám, ale jsem prostě takový.
Rád se snažím pomáhat, radit a stojím si za svým názorem, když si jsem jistý, že mám pravdu.
..............
Xbox One X
mimous
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 9. 2014 14:02

Taky mi to tak nejak vychazi
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka