Auto pro chudého milionáře :o)

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 8. 2014 15:23

Tak to jako sprint fakticky bydli u rodicu?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 1. 8. 2014 15:35

Ludek_II píše:K86: To bys koukal jak maji zlatokopecký vemena vyvinutý zrak.

ani ne, když jsem naleštil vylítanou E46, tak si myslely, že je to auto za milión :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 1. 8. 2014 15:36

To jsem uz parkrat slysel i u Dodge.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skype 1. 8. 2014 21:19

Dost lidí co se aktivně o auta nezajímá má milné představy o cenách. Nezapomenu, když jsem přijel novým bílým Touaregem v socka výbavě za +-1mil a známej tipoval cenu 3-4 mega :))
skype

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 8. 2014 21:23

A sprint teda fakt bydli u rodicu?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skype 1. 8. 2014 21:33

Jestli ano, tak má slušnou výdrž.
skype

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 8. 2014 21:43

To by mnohe vysvetlovalo
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas-E30 1. 8. 2014 22:01

lednimedvidek píše:
speleo píše:A já měl za to, že hrajou hlavní roli vzájemné sympatie a ne stav peněženky :-) Radši si vzít prachatýho hnusáka, než chudšího hodnýho normála? Kde to sme, ale aspoň to hodně vypovídá o morálce a hodnotách dotyčných osob :)

no to asi bude též zálezet na veku a prožitcích te dotycné osoby nemyslis? nezlob se na me, ale kazda normalni zenska vnitřne citi, ze se chce o chlapa oprit a vedet, ze kdyz nebude vydelavat, on to zvladne. Kazda chce vedet, ze ten chlap je schopny v budoucnu zajistit rodinu. Pokud se rozdelite a ona bude vydelavat vic, a ty budes zajistovat deti a rodinu, pak proc ne. Kdybys mi rekl, ze budes doma na rodicovske a ze ja mam vydelavat, asi bych to uvitala, ale pokud bys vydelaval vic nez ja a nechal me s detmi doma, citila bych to taky jinak.. Dam ti priklad ze zivota.. mela jsem jednou takoveho desneho hodneho chlapce, byl o par let mladsi nez ja, clovek by rekl, ze to nehraje roli, ocividne v tomto veku asi ano. On byl takovy bohem, mouchy sneste si me, nadaval na svuj plat, ale chtel pracovat ve statni sprave, citil se vedle me nesvuj, i kdyz jsem se to snazila prehlizet a stale ho motivovala k tomu, ze muze s vecmi neco delat, jen chtit.. uplne me ubíjelo to, ze nemel ridicak.. on me proste a sproste vmanipuloval do role chlapa.. ja vydelavala vic nez on, ja platila jidlo na vikendy, protoze bydlel u me, ja ho vozila autem, protoze on nemel prece ten ridicak.. kdyz jsem se ho v legraci zeptala, co by delal kdybych zacala rodit, ze by me nebyl schopny odvest do porodnice, rekl mi, ze me odrodi.. no to sem fakt tezce rozdychala.. proste a jednoduse, i kdyz je chlap hodny a prirodni typ, proste normalni zenska potrebuje v nem citit oporu. Pokud jsi ta opora a dokazes dat zensky "jistotu" kterou chce a zvladnete spolu fungovat, pak prachy az tak neresite. A sympaticky jsem si byli, jinak bych ho poslala k brdickum uz davno a nesnazila se to prekousnout! Tot muj nazor ]:-<

-- 1. 8. 2014 14:40 --

nez clovek napise myslenku, vy tu napspamujete tisice dalsich odpovedi :-)


Ledni medvidek se zda, ze je idealni zena do tetodoby :D

-- 1. 8. 2014 22:07 --

Slawall píše:Cemu se speleo divis..to je zakoreneo v genech..i v praveku si radsi praveka zena vybrala typka co ma lepsi jeskyni a zabije vetsiho mamuta..neni to nic divneho..je to i logicke.


Kdepak, tam prisel frajer, jebnul ji necim po hlave, za vlasy odtah do svy jeskyne se slovy" moje" : D
Lukas-E30
Servismen

Odeslat příspěvekod D1.8T 1. 8. 2014 22:35

MELLO píše:To by mnohe vysvetlovalo

A fotr ho nenechá jezdit ani se zahradním traktůrkem. 8-S
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 1. 8. 2014 22:37

skype píše:Jestli ano, tak má slušnou výdrž.

Dokud mamka funi, budu u ni :D
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 1. 8. 2014 22:51

skype píše:Dost lidí co se aktivně o auta nezajímá má milné představy o cenách. Nezapomenu, když jsem přijel novým bílým Touaregem v socka výbavě za +-1mil a známej tipoval cenu 3-4 mega :))


Když jsem měl při uvedení Phaetona na ČR trh jeden v ceně přes 4 na pár hodin k dispozici, tak ho několik lidí pochválilo. Většinou říkali: "pěknej Passat".
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 2. 8. 2014 04:48

nechte sprinta na pokoji vy kundy :D

btw. phaeton passat rulz :D to i ta E46 udělá lepší službu a image :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 2. 8. 2014 07:04

Lednimedvidek to pěkně okecává, ale pravda je stejně taková, že ženská chce:
1.velké péro
2.zlatou kreditku

Když není za prvé, tak chce toleranci vůči milenci, který to první vlastní. A ty řečičky o opoře, porozumění a tak jsou jen zakrývačka, aby nevypadaly jak...

Tak si už přestaňme nalhávat, lidi.

-- 2. 8. 2014 07:05 --

Arnie: To je zajímavé ;-) Uznávám, že na přístupu typu "čistota půl dobrého dojmu" něco bude.
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lednimedvidek 2. 8. 2014 07:18

Ludek_II píše:Lednimedvidek to pěkně okecává, ale pravda je stejně taková, že ženská chce:
1.velké péro
2.zlatou kreditku

Když není za prvé, tak chce toleranci vůči milenci, který to první vlastní. A ty řečičky o opoře, porozumění a tak jsou jen zakrývačka, aby nevypadaly jak...

:mrgreen: tak k zahození to jistě není, ale většinou nemáte ani jedno, takže musíme mít kecy o te opoře :twisted:
BTW: chces mluvit o tom, jak pánové hledají jinde a š****í jinou? copak tam asi oni hledaji? ze by zlatou kreditku?! :/
lednimedvidek
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 2. 8. 2014 07:34

ledni: No třeba je to jako v tom vtipu: Manželka po svatební noci pilně připravuje snídani pro miláčka. Za minutku dojde rozespalý manžel, otráveně řekne "brý ráno" a usedne ke kávě. Usrkne a zabručí: "hmmm a kafe taky neumí".
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků