kilometry?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Zooland 25. 6. 2014 10:01

Smířit se s nákupem vraku by měli ti, co nijak neřeší výběr ojetiny a přijdou a koupí. Ale podle mě, když si kupec bude auto vybírat trochu s rozumem, zohlední najetý km a cenu, udělá kontrolu vinu a uvidí, že záznamy jsou v průběhu celý historie a není na nich nic podezřelýho a pak si zaplatí prohlídku stavu, tak má velkou šanci, že koupí auto v pohodě...

to ale dost lidí nechce, protože - prohlídka stojí moc, cebie je drahá, výběr trvá dlouho a oni už chtějí jezdit a hlavně si pak pravděpodobně nekoupí to jejich vysvěný auto se 100 za 100
Zooland
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod enthusiastic.driver 25. 6. 2014 10:21

Akorát by to mělo být přesně naopak, nejdřív si zhodnotit stav s mechanikem a cebii použít až na závěr při nějakých pochybnostech popřípadě k "poplácání si po zádech" že těch 80tkm na tachometru je fakt pravých.

A jak už tu padlo. Auto s najetými 80tkm po městě v crcačkách a s plno studenýma startama bude v horším stavu, než dálniční služebka s 300tkm.
N7A-->BP-4W-->M52B28-->M52B28TU + B204i-->BP-Z3_charged + H22A5-->BP-Z3_charged + TU5-J4-->BP-Z3_charged + Z16LER --> MZR LF-VE + C26NE
enthusiastic.driver
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stoppar 28. 6. 2014 21:57

enthusiastic.driver píše:Akorát by to mělo být přesně naopak, nejdřív si zhodnotit stav s mechanikem a cebii použít až na závěr při nějakých pochybnostech popřípadě k "poplácání si po zádech" že těch 80tkm na tachometru je fakt pravých.

A jak už tu padlo. Auto s najetými 80tkm po městě v crcačkách a s plno studenýma startama bude v horším stavu, než dálniční služebka s 300tkm.


já jsem to dělal tak, že jsem si vyhlídl auto v bazaru přes celou republiku. Ale měl jsem pochybnosti, tak jsem si vyjel report z Cebie, abych tam nejel zbytečně. A taky že bbylo stočený. Protože za cestu bych projel víc, než 500. Ale jinak souhlas
Stoppar
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků