výběr SUV (1-1,5mil)

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Honzabig 27. 5. 2014 19:01

Audi Q7 vůbec, MB G taktéž ne, X5 a X3 myslím asi ne, pořád někde čtu, jak zánovní interiér vrzal, dost mě to odrazuje zkoušet. :hm
V průhonicích jsem Infiniti očumoval, mám to tam cca 10 minut. Vše se uvidí, až budu vědět konečný rozpočet a pak se bude rozhodovat opravdu, vše zkusím v reálu.
Jinak 3MPS díky za konkrétnější delší info, i když tě trochu beru jako zaujatého stoupence FX, což mi odpustíš ;-) , ale příspěvky pro základní představu beru vážně.
Beaumont píše:...a nebo si kup Grand Cherokee v naftě na normální ježdění a za ušetřené peníze Clio Sport nebo Alfu 147 GTA (atd. atp.), které jsou sportovnější (což není totéž co rychlejší) než jakékoli SUV světa...
;-)

Asi bych na Jeepu ve výbavě Overland moc neušetřil, dle nabídek bych FX pořídil levněji, než Jeep.
Po dalším, sportovním autě netoužím,ani bych to nevyužil,navíc na víkend mám veterána a skoro s tím nejedu, není čas.
Honzabig
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Beaumont 27. 5. 2014 19:11

Tak pravda, Overland už je dražší.

Spíš jsem narážel na tu "sportovnost SUV" - možná je FX v rámci kategorie ( :!: ) dynamicky na špici, nevím, nejel jsem. Ale hledat sportovní vlastnosti u SUV mi připadá jako řešit aerodynamiku u tanku - sice možné, ale naprosto nesmyslné. A to jsem pár dost rychlých SUV řídil, např. X5 M50d nebo RR a RRS Supercharged.
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod Honzabig 27. 5. 2014 19:31

OK. Sportovnost u SUV ani neočekávám, ani nehledám, nezmiňuji. Spíše chci jistotu podvozku pod zadkem, určitý komfort a odhlučnění ,aby se mi to nehoupalo ještě za zatáčkou a jak píšu, aby to trochu jelo a v krizi bylo na co šlápnout. Jsou to zatím vše teorie, uvidí se, jak to vše bude a co si z test.jízd odnesu.
Honzabig
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K86 27. 5. 2014 19:40

sprint píše:Já vše dělám dobrovolně a zas tady nemusím machrovat s mámy Foresterem.

forestak je muj. pyco.
Seat Leon ST TGI
S-Max 2.0TDCI 120kw
1,6EcoBoost - doufám že moje poslední setkání s benzínem od Fordu :-D

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod sprint 27. 5. 2014 19:40

Možná na papíře
Opel Astra 1.4T
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod K86 27. 5. 2014 19:45

I kdyby :D
Seat Leon ST TGI
S-Max 2.0TDCI 120kw

K86
Guru

Odeslat příspěvekod sprint 27. 5. 2014 19:45

Tak nevysírej ;-)
Opel Astra 1.4T
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod K86 27. 5. 2014 19:53

ja se jen blbe tlemim :D :D :D tebe to sere
Seat Leon ST TGI
S-Max 2.0TDCI 120kw

K86
Guru

Odeslat příspěvekod 3MPS 27. 5. 2014 20:52

Já nejsem zaujatej pro FX, protože ho jednak nemám a hlavně, chtěl jsem sedana, což je G. Ani nejsem fanatik do infiniti, spíše bych dával ruku za Subaru. Ale Infiniti prostě je vybočení z šedi všedních dnů, navíc fakticky dobže jezdící a neokoukané. Rozhodně stojí za to tam skočit a svézt se.
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 5. 2014 06:58

Beaumont píše:...a nebo si kup Grand Cherokee v naftě na normální ježdění a za ušetřené peníze Clio Sport nebo Alfu 147 GTA (atd. atp.), které jsou sportovnější (což není totéž co rychlejší) než jakékoli SUV světa...
;-)

Konecne slovo do pranice
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 5. 2014 11:15

;-)

off roady a trial je taky sportovani s autem, jen jineho typu ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod Beaumont 28. 5. 2014 11:32

To rozhodně ano, ale myslíš, že FX s min. 20" koly a širokými nízkými silničními gumami je vhodné nářadí na trial?

Tohle klidně jako sportovní auto svého druhu beru, ale to už má k SUV daleko:
Obrázek
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 5. 2014 11:33

asi ne, co?
anonymni

Odeslat příspěvekod Beaumont 28. 5. 2014 11:36

;-)
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod 970ka 28. 5. 2014 12:35

Tak to uzavřem: ML 350,nebo X5 a nakonec VW Touareg.Nic lepšího za ty prachy není.Jen si to vyzkoušet a rozhodnout,kdo s tím nikdy nejel bude na větvi ze všech tří kandidátů :-D
Carrera S, SL320, X5 3,0D,Kawa W800, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka