výběr SUV (1-1,5mil)

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 5. 2014 14:30

Záruka...
Nikdy mne netáhla auta co byla na trhu 5 let... :-)
Mimoto...
Dnes už málokdo přijde s něčím skutečně úplně novým... Takže novýho bych se asi nebál...

NA druhou stranu, když má někdo koule na to aby u nás koupil Infiniti..., tak už je to asi fakt jen o líbí, nelíbí, vyhovuje nevyhovuje...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod sprint 26. 5. 2014 15:15

Proč furt píšeš ty tečky? :D
Opel Astra 1.4T
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 5. 2014 15:56

no 1-1,5 mega to je slozite na SUV, za to se poradne koupit neda. TO je solidni Q5 nebo pak JGC k cemuz bych se asi docela primlouval. Infiniti nevim jezdil jsem s nim a nejak mne to nezaujalo. A neni to zase tak, ze by se za tim otacel kde kdo. 99 % lidi, kteri se o auta nezajimalo tak na prvni dojem melo, ze je to nejaky korejec ve stylu prvni generace Santa Fe.
Jinak pokud mas tedy az ten 1,5 mega, tak se rid jen a pouze tim, co se ti libi a v cem se budes citit v pohode. Tam uz tolik kompromisu delat nemusis.

Jinak dobra moznost je koupit neco co ma tak 3-6 mesicu. To mas k bezne sleve u noveho vozu jeste tak dalsich 10-20% a za ty podminky bys uz na novou a solidni X5 klidne dosahl a auto je porad nove v plne zaruce, najeto tak 10-20tkm max.
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 5. 2014 18:06

sprint píše:Proč furt píšeš ty tečky? :D

Tečky to je moje...
...
.

-- 26. 5. 2014 18:07 --

goes píše:
Jinak dobra moznost je koupit neco co ma tak 3-6 mesicu. To mas k bezne sleve u noveho vozu jeste tak dalsich 10-20% a za ty podminky bys uz na novou a solidni X5 klidne dosahl a auto je porad nove v plne zaruce, najeto tak 10-20tkm max.

jo to ano.
Ale tyhle auta občas bývají ve zvláštních výbavách, tak jestli najde takovou, která yb mu seděla... ;-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Honzabig 26. 5. 2014 19:03

Nejsem náročný. Popravdě by mi teoreticky úplně v klidu stačila i nová RAV4, jenže ten nový design nemůžu vstřebat a CX5 mi přijde fajn, ale tak pro manželku,která auto má. Spíš jsem se chtěl konečně odvázat a koupit něco "lepšího"a většího,pohodlnějšího, na druhou stranu rozumné, "spolehlivější" auto a navíc budu parkovat venku (v Praze) :-)

Z výbavy: automat, klima, xenony ideálně adaptivní, park.asist vzadu (nepotřebuju kameru),bral bych mrtvý úhel v zrcátkách, a nějaká lepší sedadla, no a aby to trochu jelo. Myslím, že to je málo požadavků.
S variantou, kterou zmiňuje goes, jsem i počítal.
Jeep by se mi líbil, X5 samozřejmě taky, ale pořád se mi zdá, že to není auto pro mě, cenou i kategorií-asi blbě zaškatulkováno ;-]
A opět, předchozí model se mi víc líbí, to nová X5 zvláštní, nezvyklé, s menšími koly jak "20" hrozný...nevím, nemám moc rád prudké změny :D
Honzabig
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vilém Juránek 26. 5. 2014 20:24

http://www.automodul.cz/audi-q7-31-slev ... 14-c635106

..ačkoliv to parkování v Praze venku :oops:
Vilém Juránek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 970ka 26. 5. 2014 20:38

Carrera S, SL320, X5 3,0D,Kawa W800, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář

Odeslat příspěvekod sprint 26. 5. 2014 20:40

150kW na Touareg nic moc podle mě.

ML bych bral taky jako první asi.
Opel Astra 1.4T
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

sprint
Guru

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 26. 5. 2014 20:55

V tom FaRENE asi umějí udělat cenu. Na podzim, když jsem byl v servisu s MLkem, měli vystavený v showroomu nový CLS Shooting Brake za 1.3, když jsem tam jel za 14 dní znovu, už byl pryč. Nakonec shodili ještě 150 tis, takže šel za nějaký 1 150 000,- :-)

Zkušenost s jejich serivsem (bazarem) mám výbornou, personál příjemný, technici taky.
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 5. 2014 22:07

kolem JGCH chodim kazdy den, bo maji salon hned vedle firmy a jako z venku se mi moc libi, vnitrek bych ja davat hure.

Ale pote, co tu 970 postnul to ML asi bych mel vybrano :)

-- 26. 5. 2014 22:09 --

Honzabig píše:Nejsem náročný. Popravdě by mi teoreticky úplně v klidu stačila i nová RAV4, jenže ten nový design nemůžu vstřebat a CX5 mi přijde fajn, ale tak pro manželku,která auto má. Spíš jsem se chtěl konečně odvázat a koupit něco "lepšího"a většího,pohodlnějšího, na druhou stranu rozumné, "spolehlivější" auto a navíc budu parkovat venku (v Praze) :-)

Z výbavy: automat, klima, xenony ideálně adaptivní, park.asist vzadu (nepotřebuju kameru),bral bych mrtvý úhel v zrcátkách, a nějaká lepší sedadla, no a aby to trochu jelo. Myslím, že to je málo požadavků.
S variantou, kterou zmiňuje goes, jsem i počítal.
Jeep by se mi líbil, X5 samozřejmě taky, ale pořád se mi zdá, že to není auto pro mě, cenou i kategorií-asi blbě zaškatulkováno ;-]
A opět, předchozí model se mi víc líbí, to nová X5 zvláštní, nezvyklé, s menšími koly jak "20" hrozný...nevím, nemám moc rád prudké změny :D

vybavu co chces ti v podstate splni mimo Duster 99 % SUV na trhu i za 400-500tis. o tom to ale neni. Je to o komfortu jizdy, je to o pocitu z jizdy, je to o to, ze ma clovek z toho auta i jinou radost, pokud jen trochu pricichl autu apod. Clovek z toho SUV vyleze a neni dolamany, to auto se chova velmi podobne jako osobak s vyhodami SUV apod. ta auta funguji, maji kvalitni motory s rezervou, prijemne prevodovky apod. holt a i trochu toho zaskatulkovani do vyssi divci si kupujes.
anonymni

Odeslat příspěvekod 970ka 27. 5. 2014 06:06

Pak ještě je tady ikona,to auto miluju:
http://www.tipcars.com/mercedes_benz-tr ... 10861.html
Carrera S, SL320, X5 3,0D,Kawa W800, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 5. 2014 06:16

ale to asi moc komfortni neni, ne?
anonymni

Odeslat příspěvekod sprint 27. 5. 2014 06:26

Hlavně dost nevhodné na silniční jízdu.
Opel Astra 1.4T
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

sprint
Guru

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 5. 2014 06:47

vuci tvemu luxury off roadu zcela jiste ano
anonymni

Odeslat příspěvekod sprint 27. 5. 2014 06:52

G je terénní auto a ne SUV, to bych řekl že může poznat i bývalý pokus o novináře.
Opel Astra 1.4T
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

sprint
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka