Auta do 500 000,-

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod 3MPS 12. 1. 2014 17:46

goes píše:Musime prevest slova MPS do reality.. jeho 11 l je pri jeho dedkovske jizde ala brzda provozu, real tak 13-15 u klidnejsiho typu ridice, kdo s tim jezdi tak vi. Je to 4 roky stara pastika s cenovkou 600tis. Na ten interier musi mit clovek dost prasku na zaludek, aby ho nevyvrhnul pri pohledu na nej.
Jako svizne to je, jezdi to dobre o tom zadna. Podvozek toho snese hodne, ale je to takovy ten typicky hybrid. Ke komfortu daleko, ke sportovnu daleko, k cemukoli daleko. Mix vseho a niceho.
Samozrejme to muze nekomu vyhovovat, proc ne.

I kuš, kozle.
Klidnou nohou jsem se doatl asi na 9,4. 11 bylo při normální celkem dosti svižné jízdě po okreskách a byl v tom zahrnut i kus Brna, než jsme se dostali směrem na Svitavy (Tišnov, a tam tudy dál).
Město čisté samosebou bylo "tvrdé", tam to bylo 15-16, ale věřím, že pod bych chtěl, dostal bych se rozohdně níže. To, že bych jel předpisovou 50kou by mi nikod nemohl mít ve městě za zlé.
No a co se týká dyzajnu vnitřku, ono to je dost o zvyku. Dá se zvyknout na ledacos, dokonce si lidé zvykli i na Fiata Multiplu a kupovali to . Tam bych tedy já osobně musel těch prášků snít vagon, abych tuhle kreaturu koupil. Takže legacy GT je trošku asijské, ale je to prostě asijské. Tam to tak prostě dělají. Možná, že my žijeme v německé masáži.

Legacy GT je velmi rychlé prostorné rpdinné auto, navíc kombi s obrovským kufrem a uvitř s notnou dávkou pohodlí. To, že po 4 letech stojí 600 litrů, o něčem svědčí a když se člověk podívá na mobile.de či jiný německý server, tak zjistí, že ceny kolem 25-30.000EUR jsou zcela běžné.

Jinak jasně, já nikomu tohle auto nevnucuji, dal jsem ho jako tip na povoz, o který jsem měl sám zájem, než jsem šel do Infiniti. Jedniným důvodem, proč jsem ho nekoupil, byl fakt, že SUbaru už slevilo ze svých tradic a s tím jsem se nechtěl msířit. Proto si jako oko v hlavě hýčkám své SpecB a asi ještě hodně dlouho budu, protože tahle řada prostě má něco v sobě, ca současná už fakticky nemá.
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 12. 1. 2014 18:11

3MPS píše:Nad tímhle bych uvažoval já.
Byl jsem se svézt a mohu prohlásit, že tohle auto má ještě koule. Vynikající naladění podvozku, slušný projev motoru, spotřeba 11/100. Relatvně zánovní auto, historie jasná.

http://www.tipcars.com/subaru-legacy/ko ... 20135.html

Akorat stoji 600 000 tisic a ma najeto 80 000, to uz lip plni podminky ta cali co jsem dal ja
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod zandome 12. 1. 2014 18:25

3MPS píše:Nad tímhle bych uvažoval já.
Byl jsem se svézt a mohu prohlásit, že tohle auto má ještě koule. Vynikající naladění podvozku, slušný projev motoru, spotřeba 11/100. Relatvně zánovní auto, historie jasná.

http://www.tipcars.com/subaru-legacy/ko ... 20135.html

tak ja auta pri 75tis uz predavam - a aj ked sa o ne dobre staram, tak si nedovolim tvrdit, ze nemaju nic za sebou...
zandome
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Beaumont 12. 1. 2014 18:29

3MPS píše:(...) Proto si jako oko v hlavě hýčkám své SpecB a asi ještě hodně dlouho budu, protože tahle řada prostě má něco v sobě, ca současná už fakticky nemá.

To rozhodně, například na minulé Legacy se dokážu dívat nejen bez odporu, ale dokonce i s jistým zalíbením, zatímco při pohledu na to nové se mi obrací kufr. A Spec B s manuálem je (spolu s Foresterem a exotem SVX) jedno z mála Subaru, které bych si uměl představit ve své garáži.
Sorry za OT.
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod evlo 12. 1. 2014 18:35

wrx sti teda ne, jo?
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 1. 2014 18:44

Proc ty si evlo nekoupis smarta? Pro tebe by to bylo idealni auto
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod evlo 12. 1. 2014 18:44

Zatim je to nehorcejsi kandidat - konkretne ta verze turbo, kabrio.

Co me treba prekvapilo je jak je resenej podvozek, jsem si rikal, jak je to napycu nizke, ze na parkovani ve meste nachodnik napycu, ale ono narozdil od jinych aut se u smartu pocita s tim, ze budes strejchat spodkem o obrubnik a je to tomu komplet uzpusobeno.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 1. 2014 18:46

Ja si to myslel
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod evlo 12. 1. 2014 18:53

Jo a abych ti teda odpovedl proc - protoze me *****, ze euro slo o 10% nahoru, tim se docela ty lehce jete v nemecku zdrazili.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod paolo_ 13. 1. 2014 00:13

Co třeba 370Z v záruce? Myslím, že výborné auto.

-- 13. 1. 2014 00:13 --

http://www.sportovnivozy.cz/28288-nissan-370-z-plna-vybava-top-stavzaruka-2015
Toyota Corolla TS, Honda Civic Type R, Opel Corsa OPC, Mitsubishi Colt, Subaru Impreza WRX
paolo_
Nováček

Odeslat příspěvekod glider 13. 1. 2014 00:16

uz vidim evlov komentar:
napycu disky velke a nevidim automat :))
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 13. 1. 2014 07:14

Na 370 už menší disky nejdou, bo má tuším vpředu 355 mm kotouče, takže minimum jsou 18".
Nissan350Z
Veterán

Předchozí stránka