Koupě SUV

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tombas 20. 9. 2013 14:05

Tak než QASHQAI, který je stejně napůl Renault, což Ruprecht nechce, to bych raději vzal tu 2008 od Peugeotu, která nejenže vypadá líp, ale má v podobné ceně i lepší výbavu (i když 4x4 chybí úplně).
Suzuki SX4 S-cross se mi osobně vůbec nelíbí a opět výbava horší než v P 2008.
tombas
Inventář

Odeslat příspěvekod Beaumont 20. 9. 2013 14:09

Slawall píše:Kdybych nevedel, ze ti tahne na 60, tak bych si obcas dle tvych postu myslel, ze ti je 15. :hm

:shock: A jemu NENÍ 15? :shock:

Sorry za OT.
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 20. 9. 2013 14:10

Suzuki SX4 se mi nijak zvlášť nelíbila. Ten P 2008 nevypadá zle, ale s 1.6 VTi je to prý líné :-(
Ruprecht001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Beaumont 20. 9. 2013 14:12

Ruprecht: řeč jde o nové SX4, tu jsi mohl vidět zatím jen na autosalonu ve Frankfurtu nebo na fotkách, dealeři ji ještě nemají.
Obrázek
Ale žádná krása to není, ani naživo (já byl ve Frankfurtu).
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod LadaStr 20. 9. 2013 14:16

barva zajímavá, jinak nic moc
LadaStr
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 20. 9. 2013 14:16

Hmm, stejně jako předchozí model... takové nějaké malé.. typické pro 160cm asiaty :-/
Ruprecht001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Beaumont 20. 9. 2013 14:22

A to zas ne, je to o pořádný kus větší než stávající typ a mých 193 cm se tam usadilo naprosto v pohodě, jen to chce verzi bez střešního okna.
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod K86 21. 9. 2013 06:27

Beaumont píše:Ruprecht: řeč jde o nové SX4, tu jsi mohl vidět zatím jen na autosalonu ve Frankfurtu nebo na fotkách, dealeři ji ještě nemají.
Obrázek
Ale žádná krása to není, ani naživo (já byl ve Frankfurtu).

Německo, Francie, švýcarsko se Ta auta už normálně prohánějí u majitelů. Jen u nás ještě dlouho ne.
Ale je pravda, ze Moc hezké to není, ale třeba se to okouka
K86
Guru

Předchozí stránka