Koupě SUV

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mlaskac 20. 9. 2013 12:32

Jelass píše:říká majitel nafouklého Roomsteru.

Jsou to prostě malá městská auta s vyšším posezem, můžeš tomu říkat malá suv. Nevím jaký rozdělení v tom zase hledáš. Všichni to chápou, jen Sprint ne.

vyšší ale neni SUV suv je prostě suv, je to sice prasárna ale řídí se to jinak než osobák na v některých aspektech je to lepší než osobák (např rozhled, rantly ..)
mlaskac
Inventář

Odeslat příspěvekod sprint 20. 9. 2013 12:35

Mně se právě líbí že se to řídí a sedí to na silnici stejně jak osobák, přitom je z toho líp vidět a neleze se za to jak za kulomet.
Yeti 1.8 TSI 4x4
Honda PCX

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod No06 20. 9. 2013 12:40

Ty voe SUV a zapadne pak na parkovišti v závěji :D . To už jsem jednou taky viděl...
No06
Nováček

Odeslat příspěvekod pufko 20. 9. 2013 12:46

Áno veľa ľudí je presvedčených o tom ako je 4x4 zbytočnosť. A na druhej strane vidíš ako sa ten človek trápi len ked vychádza z parkoviska. Alebo ako počas sneženia vychádza v meste z vedľajšej cesty na hlavnú a trvá mu 2 minúty než sa odhodlá a aj tak ten ktorému mal dať prednosť brzdí ešte aj očami, lebo tá jeho 2wd ma nulovú trakciu. A ak ho človek vidí nasadzovať reťaze tak už si celkom klepe na čelo
pufko
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Beaumont 20. 9. 2013 12:47

Ještě mě napadlo, že právě na hranici toho rozpočtu začíná NOVÁ Suzuki SX4 S-Cross, ovšem jen předokolka s benzínem a nejslabší výbavou.
Prohlížel jsem ji ve Frankfurtu, žádná velká krása to není, ale vnitřek slušný, místa dost, klimu a 5 let záruku to má a ta 1.6 benzín asi nepojede úplně špatně. Co na to říkáte?
http://www.autorevue.cz/suzuki-sx4-s-cross-prvni-jizdni-dojmy/ch-49216#articleStart
Ceník:
http://www.suzuki.cz/auto/sx4_s-cross/cenik.pdf
Akorát té nejnižší výbavě klasicky "japonsky" chybí nastavování volantu :-l :hm
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 20. 9. 2013 12:53

@ alfah4ns: V zimě tam nejezdím... co tam... :-) Doteď mám dvojkolku Santa Fe a 4x4 mi nějak výrazně nechybí, nejezdím po horách cestou necestou polem nepolem... la la a ...
Ruprecht001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 20. 9. 2013 13:15

Ruprecht001 píše:2 spitfireXIV:

NISSAN QASHQAI 2013 Visia - 339 000 vč. DPH

1.6 l 86 kW (117 k), 16" kola (ty mi docela vyhovují, aspoň uživím zimní Dunlopky, co jsem kupoval vloni), bez předních mlhovek, manuální klima, obyč rádio, bez tempomatu... nějaké opěrky a držáčky neřeším...

Takže chcíplá 1,6 v poměrně velkým autě, výbava = holobyt, bez 4x4. SUV jak noha.
spitfireXIV
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Slawall 20. 9. 2013 13:19

QASHQAI neni velke auto. Je to prakticky Megane, takze ta 1.6 bude sice slaba, ale na mestskz provoz ok...kolik lidi jezdi v HTP a staci jim to.
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 20. 9. 2013 13:22

Asi to bude mít vyšší čelní plochu.
spitfireXIV
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Slawall 20. 9. 2013 13:24

To sice jo, ale porad je to dynamictejsi nez HTP...pro nenarocneho ridice v tom nevidim problem.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 20. 9. 2013 13:40

Slawall píše:To sice jo, ale porad je to dynamictejsi nez HTP

To je fakt světový výkon. :mrgreen:
spitfireXIV
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Slawall 20. 9. 2013 13:50

To netvrdim, jen rikam, ze nejvice lidi u nas snad jezdi s 47kW a staci jim to, takze se urcite najdou i taci, co si budou staci s 80kW motorem v QQ.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 20. 9. 2013 13:56

Slawall píše:nejvice lidi u nas snad jezdi s 47kW a staci jim

U vas možná, u nás ne. :D
spitfireXIV
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod sprint 20. 9. 2013 13:57

Taky Ostravsko, taký bohatý kraj, tam má každej aspoň dvoulitr. :mrgreen:
Yeti 1.8 TSI 4x4
Honda PCX

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod Slawall 20. 9. 2013 13:57

Kdybych nevedel, ze ti tahne na 60, tak bych si obcas dle tvych postu myslel, ze ti je 15. :hm
Slawall
Vošický lover

Předchozí stránkaDalší stránka