Auto pro mladou rodinu, Hyundai ix20?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Vilém Juránek 17. 9. 2013 07:54

No jistě, s takto nastavenými podmínkami zadavatele je na výběr tooolik aut...
Vilém Juránek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 9. 2013 08:02

Mr.Semtex píše:
Beaumont píše:Popravdě řečeno moc nechápu, odkud se berou názory, že by Škoda/VW měla být všeobecně nějak lepší než Italové a Frantíci - čím nezpochybňuji tvoje subjektivní pocity, každému nám vyhovuje něco jiného a proti gustu...


Rozšiřují to tady Malcolm_ s ajifem.. :D

to je blbost. Sice zastávám názor, že Schade/VW je všeobecně lepší než Fiat či Citroen, ale s Italama ani Frantíkama jsem to nesrovnával. Proti těmto národům toho zas tolik nemám, Řekové jsou větší lempli 8-P
anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 17. 9. 2013 08:19

Co jsem poznal tak právě Fiat a frantíci jsou ne jen jízdně docela nezajímavé auta a o jejich pořízení bych uvažoval pouze v případě finanční výhodnosti. To už bych se raději poohlédl po něčem od šikmooček z japonska.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 17. 9. 2013 08:48

Tak proto sis pořídil ten německý supersport, aha.. :hm
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 9. 2013 08:50

na přepravu z místa A do místa B naprosto vpohodě i fiat, i PSA. Zvenku se mi citronky dokonce i líbí, ale zevnitř moc ne :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod quasimoto 17. 9. 2013 09:06

A preco nie C4? Auto o triedu dalej ako C3 Picasso alebo ix20.

http://www.sauto.cz/osobni/detail/citro ... oFrom=list
quasimoto
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 9. 2013 09:11

tolik čudlíků v interiéru? To je pro korejce vážná konkurence :D
anonymni

Odeslat příspěvekod miromen4 17. 9. 2013 09:16

Mr.Semtex píše:Tak proto sis pořídil ten německý supersport, aha.. :hm


Přesně tak a ještě k tomu na 15". A po vyzkoušeni par konkurentu to byla jasna volba. Jak píše AR moderátor sedadla, řízeni ,řazeni, podvozek rozhodně lepši než u fiatu nebo frantiku.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beaumont 17. 9. 2013 09:50

Co dodat: sto lidí, sto chutí... Před koupí auta je potřeba pořádně vyzkoušet a vybrat si (mimo jiné i) podle pocitu. Třeba zrovna to řízení nebo sedadla se nedají hodnotit nijak objektivně, je to co komu víc "sedne" - miromenovi zkřížené motyky, mně spíš něco z jihu Evropy.
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 17. 9. 2013 09:56

Už tu ix20 koupil?
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod runner42 17. 9. 2013 11:13

enthusiastic.driver píše:runner: jenže pokud jsi omezený rozpočtem, tak asi moc lepšího nevymyslíš - rozdíl bezpečnosti Fabia/ix20 je dle NCAP +- to samé (Fabia o trochu horší - deformačním zónám navzdory). To, že spíše než velikost deformační zóny rozhoduje konstrukce, materiály a sofistikovanost, dokázal onehdá fifth gear, když proti sobě poslal nový Modus a staré Volvo 960 - 960 byla na sračky přestože měla deformační zónu asi 3x delší...


Ano, to je poměrně známý motoristický fake, kdy Fifth Gear použil vrak Volva 940 bez motoru a některých dalších součástí, tedy v podstatě se zcela vybraným předkem, a pak srovnával účinnost deformačních zón. :tleskani :tleskani :tleskani
runner42
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 9. 2013 12:16

quasimoto píše:A preco nie C4? Auto o triedu dalej ako C3 Picasso alebo ix20.

http://www.sauto.cz/osobni/detail/citro ... oFrom=list

A navíc má na HB velice pěkný kufr. Určitě lepší než v ix20 kde je vytáhnutý do výšky což není zrovna ideální na rodinný vůz.
anonymni

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 17. 9. 2013 12:24

Dneska jsem jel okolo prodejny Citroenů a měli tam vystavenou C4 s cenovkou 199.999 - asi to bude holobyt, ale za pár desítek tisíc se to určitě dá dovybavit.
spitfireXIV
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 9. 2013 12:26

To bylo s úvěrem...tam je tzv. sleva 40 000 kč
Já by jsem osobně volil tohle, ale jsem zaujatý.. :-)
http://www.dealer.peugeot.cz/LION-CAR/V ... -k-prodeji
No musí se ještě do formuláře
Peugeot 308 Active 1.6HDi 92k 299 900
anonymni

Odeslat příspěvekod kryton4 17. 9. 2013 16:02

Ten Citroen nebo Peugeot by byl pro tazatele idealni ale trpi predsudky a francouze,itala,rumuna nechce,pro me s podivem korejec nevadi ;-]

Ale myslim ze se vtom zacina ztracet sam,napise nemam penize chci auto na dlouho,pak vymysli Rapida s TSi a kdyby byl malej tak ho za 4 roky vymeni-to uz mi fakt hlava nebere,to si zrovna kup ojetou peknou Fabii a za 4 roky az se rozhodnes kup nove poradne,na te Fabii i se servisem neztratis tolik penez co na tom Rapidu
kryton4
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků