Auto pro mladou rodinu, Hyundai ix20?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod alfah4ns 30. 9. 2013 13:57

Jestli interiér Hyundaie vypadá jako rádio z tržnice, tak pak vnitřek Fiatu 500L připomíná to stejné před 20 lety, taky jsme takový červený rádijko měli kdysi v kuchyni, na pohádky o nedělním obědu :D
.
alfah4ns
Nováček

Odeslat příspěvekod linein 30. 9. 2013 14:06

Nekazte mu to a nekdo mu ten interier Fiatu pochvalte :)
linein
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maincoonsback 30. 9. 2013 14:16

alfah4ns píše:Jestli interiér Hyundaie vypadá jako rádio z tržnice, tak pak vnitřek Fiatu 500L připomíná to stejné před 20 lety, taky jsme takový červený rádijko měli kdysi v kuchyni, na pohádky o nedělním obědu :D

Tak je pravda, že pokud si měl 7" dotykové rádio v kuchyni na pohádky před dvaceti lety, tak si z velmi, velmi progresivní rodiny...

Zatímco ten Fiat má všeho všudy celkem 6 tlačítek, ten Hyundayi jich má asi 30 ...

Ale jak říkám, podle vkusu každého soudruha...

P.S. Barva přístrojové desky ladí s barvou exteriéru... Podobně... základní barva podsvícení je jednotná, takže to opravdu s tržnicí nemá nic společného...

Ono, je taky rozdíl, jestli se autorádio dělá u ťamanů někde ve Vietnamu a nebo v české republice v Continetal... ;-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 30. 9. 2013 14:20

Interiery Hyundaie se mi v zadnem modelu nelibi, chaos, milion displeju, miliarda tlacitek, hnusne plasty ktere ***** a tak.
No i kdyz ten Fiat to je zase druha stranka veci v normalni 500ce to i pres pouziti ovladacu z Punta/pandy vypada tak nejak stylove rozumne, ale v tehle 500L to neni moc pekne
Seat Leon ST TGI
S-Max 2.0TDCI 120kw
1,6EcoBoost - doufám že moje poslední setkání s benzínem od Fordu :-D

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod linein 30. 9. 2013 14:55

Ta tlačítka jsou dost o zvyku.. Nová Meriva jich má na středovém panelu taky dost a s interiérem jsem neměl problém. Ale jak říkám- záleží na zvyku. Obrázek
linein
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfah4ns 30. 9. 2013 14:58

Nemyslel jsem samozřejmě přímo displej, ale celkový vizuální dojem palubky jako takové, to mi připadá hrozně kýčovité :)
Nicméně, každému se líbí něco jiného :)

Jinak k elektronice z Conti - jako, použité součástky i PCB jsou tak jako tak z východu. Conti jen sestavuje.
Je ale pravda, že třeba PCB si Conti samo navrhuje a drží i dohled nad kvalitou (tloušťky měděných vrstev, atd.) a dávají dost majzla i na kvalitu sestavení (pájení, ochranné laky, apod)
.
alfah4ns
Nováček

Odeslat příspěvekod Lucky-x 30. 9. 2013 15:10

Já si myslím že se má většina automobilek ještě co učit. Ono asi záleží na vkusu každého. Mě např. vyhovuje toto:

http://cdn.caradvice.com.au/wp-content/ ... via-41.jpg
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K86 30. 9. 2013 15:15

tak si kup rapida toho kratkyho a mas to, auto bude oje*ane ze vsech stran, ale jak jsem slysel porad to bude delat dojem kvalitne vyrobeveho auta.
za 250 by snad neco mohlo byt
Seat Leon ST TGI
S-Max 2.0TDCI 120kw

K86
Guru

Odeslat příspěvekod maincoonsback 30. 9. 2013 15:18

Meriva - cajk - i hodně tlačítek nevadí, pokud je to udělané pořádně.

F 500l podle mne nevypadá kýčově. Je udělané hodně kvalitně, použité dobré materiály (na danou třídu), je prostorné. F 500 L je udělané spíše HRAVĚ. Ve vyšších výbavách může působit poměrně luxusně.
Obrázek

Ad Contik... F 500 L se dělá právě tam, celé to zařízení. F 500 L právě požívá kavlitních dílů a subdodávek. Není to laciné auto, byť je za přijatelnouc enu jako celek. je to dobrej deal pro zákazníka.

-- 30. 9. 2013 15:20 --

Lucky.. ona to co si sem postnul taky není žádná hitparáda, když vemeš cenu toho auta a třeba jen příplatková cena toho Columba (nebo co to je) taky není malá...
Ale je to samozřejmě někde jinde než ten hyunday, ale to si cenově jinde... On ten rapid za ty peníze taky nevypadá takto...

Mimoto, fotka a real je někdy fakt rozdíl.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Dix_ 30. 9. 2013 15:25

Ten 500L Living je v plné za 472 300 kč.Je to teda s tím dvouválcem a po slevě..Uvidím,jakou udělají cenu na T-Jet,jestli se to taky dostane pod půl mega.
Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod K86 30. 9. 2013 15:28

co se ti nezda na te C3 ce?
Seat Leon ST TGI
S-Max 2.0TDCI 120kw

K86
Guru

Odeslat příspěvekod alfah4ns 30. 9. 2013 15:31

Tohle už vypadá líp, i když můj šálek kávy to moc není. Ale ten lesklý (už jen to by stačilo...) a ještě k tomu červený červený plast okolo byl fakt děs.
Já prostě raději méně výstřelků :)

Btw. o kvalitě/nekvalitě vlastních plastů, apod. se raději bavit nebudu, pač jsem si to neomakal.
.
alfah4ns
Nováček

Odeslat příspěvekod rousini 30. 9. 2013 15:32

Hlavně, žes tu Chjundu vyřadil. Oni korejci umí i naleštit prd a v tom jsou mistři. Jinak Fiat 500 je taky pěknej grcanec...
rousini
Nováček

Odeslat příspěvekod Pajjoun 30. 9. 2013 18:04

K86 píše:
Pajjoun píše:
maincoonsback píše:Tak šup šup pro korejce..., čím víc lidí si to teď koupí, tím dřív zmizí korejci z trhu (páč už se k tomu snad nikdo po blbé zkušenosti nevrátí).

Já po několika zkušenostech s korejcema bych do nich šel klidně zas, pokud bych hledal obyč přibližovadlo.

Jo a proto sis koupil Alfu, jo? :mrgreen:

Já nehledal obyč přibližovadlo. Já hledal Alfu.
A ne kvůli tomu, že to místo malejch šikmejch kluků montovali líný opálený klukové, země původu pro mě při výběru auta nerozhoduje.
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Jelass 30. 9. 2013 19:15

maincoonsback píše:Každý má jiný vkus...
Ten Fiat v reálu vypadá na rozdíl do toho Hyundaye naprosto božsky... A interiér je úplně jinde (prostor taky).

Nezlob se na mě, ten interiér H není hezkej, asi takovej jakej bych v autě za 200kkč čekal, ale na fotce ten Fiatu dokupy vypadá jak rozkopaný cikánský hračky.
Mondeo Turnier mkIII fl 2.0i Viva, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p: Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka