Auto pro mladou rodinu, Hyundai ix20?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lucky-x 18. 9. 2013 10:15

To jsem četl, ale tak horké jak to popisuje ta diskuze to není. Ano ta náprava není dobrá, ale zdaleka to není tak, že by auto někam skákalo a měnilo stopu.
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 9. 2013 10:23

to jsem si taky vždy myslel, že takové auto dnes snad už nelze vyrobit ... a pak jsem jel Fiatem 500 na sedmnáctkách a nestačil jsem se v hrbolaté zatáčce divit
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 9. 2013 10:59

Lucky-x píše:To jsem četl, ale tak horké jak to popisuje ta diskuze to není. Ano ta náprava není dobrá, ale zdaleka to není tak, že by auto někam skákalo a měnilo stopu.

V diskuzích se vždy přehání o tom není pochyb. Ale v každém případě to technické řešení není dobré.
Jinak pokud máš omezené finance tak se teď na koupi auta vykašli/pokud nebude nějaká super nabídka/ a počkej na rozhraní roku-ta ix20 teď stejně není za zázračnou cenu a je docela možné že budou nějaké zajímavé nabídky/prakticky jisté/-mě třeba vloni na vánoce nabízeli skladovky Kia Ceed 1.4 sice za 285000 ale bylo k tomu komplet zimní pneu i s disky navíc, tempomat couvací senzory a metla. Což pokud porovnám s ix20 něco přes 250 000 +dokoupení kompletů zimních pneu tak tak to zas tak daleko nebylo a bez urážek Ceed nebo I30 je někde jinde vším než ix20...
Naposledy upravil anonymni dne 18. 9. 2013 11:12, celkově upraveno 1
anonymni

Odeslat příspěvekod kepke 18. 9. 2013 11:10

tak o zadní nápravě psali i v testu co jsem kdysi četl...ale to je jedno. Jen mě překvapuje, že si chce koupit auto, který se mu vlastně nelibí......určitě pak z něj budeš mít radost, až Ti bude stát před barakem a ty si řikat, škoda že se mi nelíbí a musím to vydržet ještě 10let :mrgreen:
miluju sílu 5000 poníků...
s2 combi
kepke
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lucky-x 18. 9. 2013 11:23

Nelíbí, nelíbí... tak zase by se mi líbilo víc než nějaká ošoupaná ojetina za kterou dám taky 100tis.

Já mám nabídku na velmi solidní auto, základní paket, hlíny, trikolor, zimní pneu, a navíc sleva 25tis. To auto je za slušnou cenu o tom žádná.

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 9. 2013 12:01

Tak ono hlavně záleží za kolik-původní ceny jsou většinou přemrštěné. Já třeba na 308 SW dostal zhruba 170 000 kč s oficiální ceny a to byla na objednávku do výroby a že by jsem to nějak považoval za moc... :-) A to mě ještě autosalón přidal koberečky a výbavu zdarma aby jsem ty blbosti nemusel někde kupovat...a nepomlouval je :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod fkabl 27. 9. 2013 09:22

Tak cos nakonec vybral?
fkabl
Nováček

Odeslat příspěvekod kryton4 27. 9. 2013 22:37

Ja nejak myslim ze to bude HJONDE
kryton4
Nováček

Odeslat příspěvekod misaan 28. 9. 2013 09:36

Už nenapíše.. ta zadní náprava byla opravdu hrozná :D
misaan
Nováček

Odeslat příspěvekod Lucky-x 30. 9. 2013 07:29

Tak tipujte :-)

nakonec rozhodovala ergonomie, pocit z jízdy, motor i výbava

Lucky-x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod No06 30. 9. 2013 07:39

Takže ani Hjonde ani Šade to nemůže být.... olítané Báwo :hm :?:
No06
Nováček

Odeslat příspěvekod tombas 30. 9. 2013 08:03

To bude rencek, výprodej meganu před FL.
tombas
Inventář

Odeslat příspěvekod miromen4 30. 9. 2013 09:33

Rapid
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 30. 9. 2013 10:18

Lucky-x píše:nakonec rozhodovala ergonomie, pocit z jízdy, motor i výbava

Takže škodovka to není? A já myslel, že jsi ji tak chtěl.. :hm
Mr.Semtex
Hodnostář

Odeslat příspěvekod speleo 30. 9. 2013 10:26

Lucky-x píše:Tak tipujte :-)

nakonec rozhodovala ergonomie, pocit z jízdy, motor i výbava

Mercedes-Benz S 63 AMG? :hm
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Předchozí stránkaDalší stránka