Pořád se nemohu rozhodnout

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Šandys 25. 4. 2013 16:20

Díky všem za rady
Šandys
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod andre2010 28. 4. 2013 19:03

Můj názor a zkušenost - máš trvalý příjem a chceš mít auto na dýl? Kup něco dražšího na splátky.
Pokud ne, tak si ho pujč od rodiny nebo z půjčovny. Není nic lepšího kvůlli pár kilometrům ročně platit rozsáhle opravy ve stařence ze 100 000 a držet ho v provozu. Nioc se ***** nemusí ale nikdy nevíme...
andre2010
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jelass 28. 4. 2013 19:18

Prosím vás nevnucujte tomu klukovi Alfu. Mazda je sic super, ale rezne. Za mě Fočus.
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heini 28. 4. 2013 19:26

andre2010 píše:Můj názor a zkušenost - máš trvalý příjem a chceš mít auto na dýl? Kup něco dražšího na splátky.


To je rada nad zlato :D
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 28. 4. 2013 19:47

Šandys píše:Například ? Zase nechci něco moc extra výkonného. Nerad bych byl v televizních novinách jak ti frajeři s týdenním řidičákem... Zkušeností moc nemám


kup si fikuse, jako fabia dobry ale bude to holobit. ber atmosferu, 4 valec, benzin a ne premiovku a pritom dostatecne rozsirene aby na to byl aftermarket/vrakac.
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andre2010 28. 4. 2013 19:49

Můj první vrak byl za 136 000 8 let stará honda a dnes, když se podívám zpátky, tak bych si radši koupil iPod a jezdil vlakem nebo bych vzal nižší třídu mladší za víc penízků. Ale to je otázka zkušenosti.
andre2010
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mlaskac 29. 4. 2013 08:25

no třeba ipod ho doveze na sněhu z chatu domů. u auta platíš za mobilitu vždy to bude kasička.
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků