Mazda CX7 2.3 vs Mazda 6MPS vs Subaru Outback 3.0 vs ine

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod D1.8T 23. 3. 2013 07:34

Určitě nějaká zadokola. :)
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán

Odeslat příspěvekod mavzer 23. 3. 2013 07:37

3MPS píše:Možná bych jen dodal - a to se už opakuji - mrkni se a nezávazně se svez v STI nebo Focusu RS. je sice jasné, že za cenu nové 3MPS bude RS tak 2 royk a STI možná i 3 roky staré, ale neměl bys to vynechat. Pak teprve se rozhodnout.

Bol som pobehat ten Focus STI... Brutal sila, ale inak ma nejak neohuril na tu cenu. Sportove sedacky na kazdodenne pouzitie su neni pouzitelne..
mavzer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 3. 2013 07:40

STI bylo myšleno Subaru, Focus je ST
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Swifty 23. 3. 2013 09:07

Marek Zrak píše:Jak se chová 3MPS na sněhu a ledu? Slyšel jsem, že je lehce neřiditelná na náledí, vlní se prý jak užovka.

Já jsem s tím na náledí ještě nejel, naopak jak byla teď nová tak jsem ji spíš při sněhu nechával doma a nechával se vozit od kámošů :) Ale předpokládal bych, že ty vlastnosti budou záležet z 90% na pneumatikách. Beztak když je komplet ledovka, tak je potřeba jet krokem a i tak se to může kdykoli utrhnout...vyzkoušeno tuhle zimu při sjíždění z naledovaných beskydských cest, Infiniti FX (snow mode+Nokiany), Nissan QQ (4WD mode+nějaký pirelky) a moje předchozí Mazda 3 s Dunlop WS3D - všechno to byl horor a na nakloněnejch cestách si to jelo kam chtělo.
Swifty
Nováček

Odeslat příspěvekod Swifty 28. 6. 2013 12:32

Swifty píše:Jo je to nové, ta cena je teď za ni velice rozumná, dokonce menší, než co stál ten dvoulitr před osmi rokama. To že bude další generace trojky příští rok je sice fajn, ale MPS s tím pravděpodobně zaráz nepůjde (třeba budou chtít nejdřív oživit šestkovou MPS), takže já jsem nějaký čekání na tohle neřešil. Prostě předchozí auto po osmi letech dosloužilo :-)

Tak pro doplnění a potvrzení :)
http://www.caradvice.com.au/238224/mazda-3-mps-successor-delayed-by-mainstream-model-development/
Swifty
Nováček

Odeslat příspěvekod Arnie J 28. 6. 2013 12:58

a jak to jezdí?
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Předchozí stránka