Studentské auto do 170K

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 1. 2013 21:42

sprint píše:To bych radši jezdil tou sockou, bez *****.

Tak to je vidět, že víš *****, co je jezdit sockou, protože jakoukoliv dáčku bych za socku vyměnil ihned a obratem
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod simdriver 26. 1. 2013 21:42

Ar-ju-ded-jet píše:Větší ten obrázek, prosím (jsem líný gůglit)

Tady to máš ve větším :) http://2i.cz/3b010d27f4

-- 26. 1. 2013 22:43 --

MELLO píše:

Tak to je vidět, že víš *****, co je jezdit sockou, protože jakoukoliv dáčku bych za socku vyměnil ihned a obratem

vyjímečně souhlas
Alfa 159 Sportwagon TI, BMW M3 E92 Hamann
simdriver
Nováček

Odeslat příspěvekod sprint 26. 1. 2013 21:44

MELLO píše:

Jako student by mi sockou vadilo jezdit tmíň než Dacii. Autobusem by se mi nikdo nesmál. :D
Opel Astra 1.4T
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 1. 2013 21:45

No jasně, takže kecy
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod simdriver 26. 1. 2013 21:45

Dle Avataru a popisu Sockou jezdíš ne? Pardon, já musel :)
simdriver
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 1. 2013 21:47

:hm
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod C3luar 26. 1. 2013 21:48

To je také hodnotenie čo je lepšie a čo nie ... Alfa je podľa mňa čo sa týka dizajnu veľmi pekné auto ... na druhú stranu povesť značky už tak dobrá nieje a neviem či jej pomohol aj fakt koho má teraz Alfa nad sebou.

Na druhú stranu Golf je dnes nejakým "štandardom" pomyselným pre dokonalé auto, to síce nieje pravda ale na druhú stranu ten dobrý štandard ktorý nastavili si udržuje a ľudia si to dokážu aj zhodnotiť.

Takže o tom to celé je ...

Inak k vláknu: Za 170 by som si teda vedel určite predstaviť čokoľvek mimo tej hnusnej dácie, renault thalia a pod ... ako nič proti tomu ale vyložene sa mi tie autá nepáčia. Nemám nič proti tomu keď si to niekto kúpi ale ja by som teda osobne to neprekusol, takže radšej by som sa vydal iným smerom 8-P
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eLzyx 26. 1. 2013 21:48

simdriver píše:Dle Avataru a popisu Sockou jezdíš ne? Pardon, já musel :)

1.8TSI je v cajku i dle mých měřítek :hm

-- 26. 1. 2013 21:50 --

C3luar píše:povesť značky už tak dobrá nieje a neviem či jej pomohol aj fakt koho má teraz Alfa nad sebou.

na pověst auta nejezdí. Auta, resp. konkrétní modely můžou být dobrá nebo špatná, případně kusové zmetky.
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod C3luar 26. 1. 2013 21:55

Samozrejme značka nemusí garantovať všetko! Rovnako nemusí byť každý model zlý ... Každá značka už má vo svojom kabáte niečo, čo až tak radosti neurobilo, na druhú stranu je renomé značky a veci ako spoľahlivosť, servis a pod. stále dosť dôležitým faktorom.

Ak je študent, ako hovorí a nemá poriadny príjem (čo predpokladám asi nie), tak vyhádzať sa a kúpiť auto ktoré bude hrať na výkon a zabúdať na údržbu,servis a pod. Tak to môže veľmi rýchlo stáť 80% pred domov a ešte bude rád za tú verejnú dopravu :-l
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod simdriver 26. 1. 2013 21:59

To eLzyx: Tou Sockou jsem samozřejmě myslel to, že se Octavii v mnoha případech říká Socka, možná to neznáš, nevím, to byl jen rejp.

S tím druhým naprostej souhlas. Předsudky z minulosti a podobně. Co bylo dříve není teď. Dnes už vozy které byly dříve vyhlášené držáky dnes už nejsou ( viz motory TSI, TDi, HTP a podobně ) MB piana a W124, najezdilo to vysoko přes milion km snad i na olej z ořechů. Dnes už to opravdu tak není. Je to kus od kusu napříč všema automobilkama. Mediální masáž a vymejvání mozků reklamou zatím ale bohužel funguje a slabší jedinci tomu bezmezně věří. Ale tak to bylo a asi i nějakou dobu bude.
simdriver
Nováček

Odeslat příspěvekod Pajjoun 26. 1. 2013 21:59

Fórum, kde se slejzaji fanouškové aut a přitom je tu tolik lidí, který jsou naprosto řízený předsudkama. I když jim hromada majitelů Alf napíše, že cajk, najde ceny dílů, tak opět v jinym tématu napíšou, že je to nespolehlivý a s drahejma dílama. To je skoro až k pláči. le abych nebyl smutnej, tak se tomu radši jenom směju.

Ta navrhnuá alfa je krásná. Mně na 1.9 vadí jenom to, že nemá dvě koncovky, proto bych volil 2.2. Ty auta maji dobrou výbavu v základu, jsou kvalitná a krásný. Ae tak ta omezenost lidí mě může těšit. Díky tomu jsouceny tam, kde sou. :-)

Snad jí jednou budu mít. :-)
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod sprint 26. 1. 2013 22:00

Proti Alfě nic nemám, to snad každý pochopil.
Opel Astra 1.4T
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod Pajjoun 26. 1. 2013 22:01

Já nemyslel tebe. :-)
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod miromen4 26. 1. 2013 22:02

C3luar
Tak Golf je hlavně auto pro masy takže v zakladu se asi těžko někdy dočkame že bude vypadat odvažněji. Jinak pravě na G7 se mi nelibi zadni čast a u Julie ta předni. Hlavně z šikmeho pohledu. Ale i Golf samo muže vypadat dobře a takova upravenějši G6 vubec neni marna.

FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 1. 2013 22:02

Já sekm proti Alfě
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka