C3 nebo Fiesta?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajjoun 16. 1. 2013 20:20

Tak já ale píšu, že bych řek, že by mi to nevadilo.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 16. 1. 2013 20:23

To nebylo na tebe...
To bylo jen konstatování. ...
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod comment 16. 1. 2013 20:58

Díky za fotky drátků, ale přecejen pohled na vlastní oči to nenahradí. Každopádně v tomhle počasí to silně zvažuju, takže určitě budu od prodejce chtít předvést auto co to má a zkusit jak je skrz to vidět.

Jinak díky za odkazy na konkrétní auta v nabídce, tu 308 určitě neberu, to Clio by splňovalo variantu "se základní výbavou do 220000", designově mne ale nijak neuchvacuje, takže je to pro mne možnost, ale ne favorit.

Určitě se poohlédnu po skladových autech v nabídce, ale začínám mít pocit, že jsem si toho navymýšlel tolik, že taková auta (autoklima, vyhřívání skla, tempomat, atd.) se na sklad téměř neberou a budu si ho muset nechat dát do výroby. Je ale možné, že narazím na něco tak výhodného, že mne to donutí některé prvky výbavy oželet. Navíc příští týden má Peugeot nějakou cenovou akci (7 dní Peugeot), takže ještě počkám do příštího týdne, mezitím auta obhlédnu v reálu a pak se rozhodnu.

Každopádně zatím díky všem za rady.
comment
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 16. 1. 2013 22:47

Tohle bych musel vidět na živo, abych mohl říct, jestli vadí nebo nevadí. A ještě lépe se s tím projet třeba za šera nebo v noci, když oslňují protijedoucí auta, prší apod.
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 970ka 16. 1. 2013 23:25

Vadí mi to/ spíše si toho všimnu/ právě v noci,na protijedoucí světla.Přes den to jde.
Carrera S, Tesla 3 Highland LR, AR Stelvio 2,0T, Audi Q3 Tsi, MB SL320, Honda Monkey 2023, Pana GZ 2000,Advance Acoustic A7
970ka
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 17. 1. 2013 00:55

já si to "užil" v Tranzitu, hezky v noci, za hustého sněžení a musím říct - ne díky. Mým očím to vadí. Stále se snaží různě přeostřovat.
Ale je možný, že bych si na to po nějakém tom tisíci kilometrů zvykl.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 17. 1. 2013 08:31

100 lidí sto chutí.
Ale věřím, že jde jen o zvyk. Já to už mám všudea ani si to neuvědomuju, že to tam je :D
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 1. 2013 08:32

Kdyby to globalne vadilo a lidi si na to stezovali, tak predpokladam, ze by od toho ustoupili
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 17. 1. 2013 08:45

Melloj, ty máš pravdu.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 1. 2013 08:48

8-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod comment 17. 1. 2013 09:30

Je to určitě subjektivní, někomu to vadí někomu ne. Od TN+ monitorů také žádný výrobce "neustoupil" a přitom jsou lidi (například já), kteří takový monitor nevydrží používat. Čili vyzkouším a uvidím. Předpokládám, že pokud bych to s tím koupil a pak mi to vadilo, tak by se muselo měnit čelní sklo, čili akce za cca 10 - 15 000, což?
comment
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 17. 1. 2013 09:34

Stačí připojistit a následně.... nechci nikoho navádět, je to podvod, že jo!
tombas
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod comment 17. 1. 2013 10:55

No, to by ale v tomhle případě nepomohlo, protože pojišťovna by zaplatila nové sklo stejné jako to rozbité, čili i s drátky :-)
comment
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 1. 2013 11:01

Na to si přišel jak?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod comment 17. 1. 2013 11:26

Myslíš že ne? No já nevím, vycházel jsem jen z předpokladu, že pojišťovna by měla zaplatit škodu na autě, respektivě její opravu do stavu před havárií. Praktickou zkušenost s tím ale nemám, každopádně nedivil bych se, kdyby na to byly nějaké výjimky malinkými písmeny :-)
comment
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků