Čím nahradait mondeo rv. 08 ?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod 3MPS 24. 1. 2013 05:03

Remaxik:

stále jsi mi neodpověděl - jaké služby nabízíš? když děláš v pojiš´tovnictví - tak logicky uvažující člověk v prvním okamžiku zareaguje - aha-pojiš´továk. Bacha.

A nebo snad děláš cifršpiona? Já myslím, že se za svoji - poctivou-profesi stydět nemusíš.
Tímhle mlžením a plácáním senior manažer si postavení jen zhoršuješ.Pak se nediv, lidé mají rádi pojišťováky jako trn ve voku:-)
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod remaxik 24. 1. 2013 06:53

Reknu to tak, po tvoji reakci jsem ziskal presvedceni,ze at reknu cokoliv tak je to jedno. Takze me nejake vysvetlovani preslo, navic myslim ze, proto aby mi byl schopny nekdo poradit s autem, je to irelevantni.
Duncall->Aklcatel OT DB->Phillips Savy->5110->3310->M35i-> GD35->S M55->SE k500i->Rokr E1->V360->T230->2610->5610 XM->6234->K750i->KP500->5800->Sam. Jet->6300->S Wave->HTC Desire S
remaxik
Nováček

Odeslat příspěvekod orgasmic 24. 1. 2013 06:59

Tak hlavne, ze jsi uspesny a bohaty :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod speleo 24. 1. 2013 08:32

Stejně si furt myslím, že Mondeo uz roku 2008 ničím nahradit nejde :kuk:
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod mysteryman 24. 1. 2013 09:44

speleo píše:Stejně si furt myslím, že Mondeo uz roku 2008 ničím nahradit nejde :kuk:

Nezavidim ti zivot s takym obmedzenym videnim sveta :P
mysteryman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod C3luar 24. 1. 2013 09:47

Tak ono to nieje ani tak obmedzenie ako aj fakt. Ford celkovo vôbec nieje zlá značka a Mondeo pokiaľ sa skutočne nebavíme o vyšších segmentoch je skutočne veľmi dobré auto. Ale tak niekomu stačí "p..a" na kapote ...

Ja teda už keď sa bavíme o masírovaní EGA a pod. Tak to stále vidím na ten Jaguár a podobne.
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod speleo 24. 1. 2013 09:49

mysteryman píše:Nezavidim ti zivot s takym obmedzenym videnim sveta :P

Taky bych nechtěl být ve tvé podružné slovenské kůži :-)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod orgasmic 24. 1. 2013 09:51

:D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod C3luar 24. 1. 2013 09:54

Toto bolo dosť úbohé, často to vidieť u zakomplexovaných ľudí ... ale tak ja napríklad viem že túto zákernú chorobu nemajú všetci, takže aspoň tak. Bramborák ... :roll:
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mysteryman 24. 1. 2013 09:57

C3luar píše:Tak ono to nieje ani tak obmedzenie ako aj fakt. Ford celkovo vôbec nieje zlá značka a Mondeo pokiaľ sa skutočne nebavíme o vyšších segmentoch je skutočne veľmi dobré auto. Ale tak niekomu stačí "p..a" na kapote ...

Ja teda už keď sa bavíme o masírovaní EGA a pod. Tak to stále vidím na ten Jaguár a podobne.

Ale budiz, mas pravdu. F nie je zly, ale ani nicim vynimocny.
Na zvysok ani nema zmysel reagovat. Chlapec chcel nieco vynimocne aby is pohladil ego. Na rozdiel od zvysku co mu tlacili olietaneho zodraneho Jaga, popride k smrti nudny a obycajny superb som ponukol alternativu v podobe naozaj vynimocneho auta na ktore sa chyta dizajnom a technickou vyspelostou maloco v strednej triede. Mondeo sa na to moze potichu z velkej dialky len pozerat.
Naposledy upravil mysteryman dne 24. 1. 2013 10:00, celkově upraveno 1
mysteryman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 1. 2013 09:59

speleo píše:Stejně si furt myslím, že Mondeo uz roku 2008 ničím nahradit nejde :kuk:

Tak já si to myslím pokaždý, když vidím, že tohodle vlákna přispěl někdo dalším postem :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod mysteryman 24. 1. 2013 10:00

speleo píše:
mysteryman píše:Nezavidim ti zivot s takym obmedzenym videnim sveta :P

Drahy speleo, tak zrovna v mojej kozi by sa velmi rado ocitlo 95% tohto fora. To mi mozes verit ;)
mysteryman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod speleo 24. 1. 2013 10:02

MELLO píše:

Tak já si to myslím pokaždý, když vidím, že tohodle vlákna přispěl někdo dalším postem :D

+1 :D

speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Beaumont 24. 1. 2013 11:03

remaxik píše:Panove mam z prd.le kliku :) Zitra jsem pracovne v olomouci a divejte co jsem nasel v brne http://www.ojete-vozy.cz/cze/510-detail ... ?kid=11835 pro zjisteni zda se vlezu uplne staci :)

Já se 193 cm se do Laguny coupé vejdu naprosto pohodlně. A mimochodem se mi taky líbí jak jezdí, jen automat je otravně pomalý (řídil jsem 3.5 V6 benzín). Zato podvozek 4Control super! :love:
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod speleo 24. 1. 2013 11:08

Z obyčejnýho 2.0TDci do obyčejnýho 2.0dCi byť v kupé karoserii? No to je teda postup. To už radši 3.0dCi V6, ne?

speleo
Uživatel deaktivován

Předchozí stránkaDalší stránka