Čím nahradait mondeo rv. 08 ?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod M@C 25. 1. 2013 19:33

Kdyz uz jste u tech frantiku, co 407 coupe?
Treba http://www.sauto.cz/osobni/detail/peuge ... oFrom=list ? Podvozkove to na Lagunu zdaleka mit nebude, ale tak je to pohodlne docela velke neokoukane auto.
S-Max
M@C
Štamgast

Odeslat příspěvekod C3luar 25. 1. 2013 19:38

Tak to sa mi teda páči omnoho viac ako ten Renault ... fakt pekné ;-)
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eLzyx 25. 1. 2013 19:49

406 407 coupé mi přijde takové nemastné, neslané ... zadek to má jak Ford Cougar, předek neodlišitelný od běžného Peugeotu.

Jaguar
Naposledy upravil eLzyx dne 26. 1. 2013 03:50, celkově upraveno 1
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod Jelass 25. 1. 2013 20:47

Tak co ta laguna?

Imho nevím jak moc jde o prestiž značky, asi půjde i dost o design.

Jenom na tu prestige bych se doporučil *****. Jasně, když do pekla tak stylově, ale za mě ne.
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 1. 2013 22:28

Tak už vyhrálo Mondeo?
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod robbert 26. 1. 2013 00:28

U me jo
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pajjoun 26. 1. 2013 03:21

mysteryman píše:vidim, ze v mojom komentari si sa nasiel...tvoj zivot,tvoj boj.

Lol. :D

Jinak teda kluci rozumný už tady vystihli úplně všechno, takže už asi nemá cenu, abych se opakoval. Speleo a Orgáč pravdu maj.
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 26. 1. 2013 03:47

eLzyx píše:406 coupé mi přijde takové nemastné, neslané ... zadek to má jak Ford Cougar, předek neodlišitelný od běžného Peugeotu.

Jaguar

407
Seat Leon ST TGI
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 chcíplejch kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod eLzyx 26. 1. 2013 03:50

:-[ 406 byla hezká a měla cosi do sebe. 407 :hm 8-S
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod Jelass 26. 1. 2013 04:03

Je už mírně out...
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod burty s krenem 26. 1. 2013 04:19

uz nic noveho nenabizi. 406 byla neco zvlastniho
Ford S-max 2.2 TDCi 147kw
Ford Fieasta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod 3MPS 26. 1. 2013 08:07

mysteryman píše:3MPS, jazdim vacsinu globalnej produkcie strednej a vyssej strednej triedy podla toho kde zrovna letim kvoli praci. Ver alebo nie s C5 som uz viac ako zoparkrat mal tu cest. Vyborne sedacky, otrasny volant, tazky jakswyna.
MI? Nula.

Remaxova hlavna poziadavka MI.

ohladom papoucha. nevsimol som si, ze by si mu ponukol lagi coupe...oprav ma ak sa mylim

Já jsem jako první zde navrhnul Infinity a Lexus.

Co se týká MI, Laguna MI (ať tedy používám tvé výrazivo), ýádný MI nemá. MI se projevuje jen u mladých lidí, kdy na staně vlastníka vyvolá pocit výjimečnosti a na straně těch, co jen čumí, vyvolá pocit závisti. Starý, lidem je MI ukradený, ti mají problémy uživit doma 2 haranty, zaplatit nájem a koupit si léky, případně dožít se důchodu :-) Tak bych definoval MI. Ovšem - znovu ti opakuji a klaidmně si to najdi -s Renaultem byť bude jakýkoliv, v českcýh luzích a hájích žádný MI nevyvoláš, protože slovo <> je u nás na indexi napříč jeho výrobním spektrem. V tomto ohledu je na tom Citroen o fous lépe. K tomu C5 - tak jeho MI je stejný, jako u té laguny, to si ipš. Neznalci totiž o technice Laguny neví zhola nic, ti nevědí i jejím podvozku zhola nic zato vědí - no jóóóóó, Renualt. C5 je aspoň olsoví vhzledem, oprotože ten je opravdu zajímavýá. Toliko k MI.

P407 Coupé bych asi nevolil, ikdyxž dyzajnově j to hezké auto, ale je to kočkopees a když už nabízet GT, pak například BMW řady C645, například toto:
http://www.sportovnivozy.cz/34776-bmw-6 ... ychl-cebia
U nás BMW =é silný MI, ale zase nesplˇuje zadání autora, protože jasně napsal, že ně,mecké vozy ne. Já se s ním ztotožňuji, ale u "C" bych udělal výjimku.
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod mysteryman 26. 1. 2013 10:03

3MPS píše:
mysteryman píše:3MPS, jazdim vacsinu globalnej produkcie strednej a vyssej strednej triedy podla toho kde zrovna letim kvoli praci. Ver alebo nie s C5 som uz viac ako zoparkrat mal tu cest. Vyborne sedacky, otrasny volant, tazky jakswyna.
MI? Nula.

Remaxova hlavna poziadavka MI.

ohladom papoucha. nevsimol som si, ze by si mu ponukol lagi coupe...oprav ma ak sa mylim

Já jsem jako první zde navrhnul Infinity a Lexus.

Co se týká MI, Laguna MI (ať tedy používám tvé výrazivo), ýádný MI nemá. MI se projevuje jen u mladých lidí, kdy na staně vlastníka vyvolá pocit výjimečnosti a na straně těch, co jen čumí, vyvolá pocit závisti. Starý, lidem je MI ukradený, ti mají problémy uživit doma 2 haranty, zaplatit nájem a koupit si léky, případně dožít se důchodu :-) Tak bych definoval MI. Ovšem - znovu ti opakuji a klaidmně si to najdi -s Renaultem byť bude jakýkoliv, v českcýh luzích a hájích žádný MI nevyvoláš, protože slovo <> je u nás na indexi napříč jeho výrobním spektrem. V tomto ohledu je na tom Citroen o fous lépe. K tomu C5 - tak jeho MI je stejný, jako u té laguny, to si ipš. Neznalci totiž o technice Laguny neví zhola nic, ti nevědí i jejím podvozku zhola nic zato vědí - no jóóóóó, Renualt. C5 je aspoň olsoví vhzledem, oprotože ten je opravdu zajímavýá. Toliko k MI.

P407 Coupé bych asi nevolil, ikdyxž dyzajnově j to hezké auto, ale je to kočkopees a když už nabízet GT, pak například BMW řady C645, například toto:
http://www.sportovnivozy.cz/34776-bmw-6 ... ychl-cebia
U nás BMW =é silný MI, ale zase nesplˇuje zadání autora, protože jasně napsal, že ně,mecké vozy ne. Já se s ním ztotožňuji, ale u "C" bych udělal výjimku.

Len 2 poznamky:
1. Infiniti ; ne InfinitY!! :D

C5 oslovi vzhladom? Ty si sa niekedy otocil za obycajnou C5?
Postav vedla seba <>L Coupe a vedla nej kludne C5 v najlepsiej vybave a 99% ludi si pozrie Coupe. Lebo je to nieco vynimocne, hoci len R.
C5 je tuctovka. Remax chce vymenit tuctove auto za nieco, co na Cz cestach nevidiet.
mysteryman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 3MPS 26. 1. 2013 17:09

Budeš se divit, otočím se.

O MI jsem svůj názor napsal dost jasně. Na MI je možná tak Mustnag, Corvette, JGC SRT8 a podobné.
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod remaxik 27. 1. 2013 13:47

Tak jsem se vlezl v pohode,ale bohuzel se nedostavil pocit. Mam na mysli to, ze vite ze ho musite mit. takze hledam dal.
Duncall->Aklcatel OT DB->Phillips Savy->5110->3310->M35i-> GD35->S M55->SE k500i->Rokr E1->V360->T230->2610->5610 XM->6234->K750i->KP500->5800->Sam. Jet->6300->S Wave->HTC Desire S
remaxik
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka