Čím nahradait mondeo rv. 08 ?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jelass 23. 1. 2013 18:05

No ale stále jsi neodpověděl, na co je potřeba Jag, proč by nestačil ten Sup? Superbem neurazíš, je dostatečně repre od starostů po ministry, i Babiš nakoupil ředitelům závodů Supeby, tak kde je problém?

Ono je hezké mít jetýho Jaga, ale opice a banány je jedna věc a druhá věc přijde mi to jako firmy stylu partners, ovb a tyhle kokotiny, kdy jim jde o značku, ale že kluk nedojede na jednání, bo se mu to rozsype je věc druhá. ( Zažil jsem takovýho borce )

Jestli jsem trefil hřebíček, že jde o nějakou podobnou firmu s přepojišťováním, tak se nediv, že lidi blbě reagují, taky bych blil.
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 23. 1. 2013 18:06

Senior Manager je oznaceni, ktere nerika vubec nic
Seat Leon ST TGI
Mondeo IV C FL 1,6EB - doufám že moje poslední setkání s benzínem od Fordu :-D

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod 3MPS 23. 1. 2013 18:21

Nezlob se na mě, ale pojišťovávi obecně je mor národa, tak jako RWE, ČEZ, banky, a ostatní, kteří sdírají z lidí kůži a ještě se tím chlubí.
Pro mě pojišťovák je synonymem parazita, který prfituje na věcech, o které se niajk nepřičinil (na rozdíl třebas od lékař, architektů, soustružníků a jiných profesí, za nimiž zůstávají hodnoty v podobě vyléčených pacientů, postavené stavby a nebo fungujících strojů). Co je za pojišťovákem? Akorát zapatlaná podlaha, protože mu *****í nohy a ponožky se mu lepí na dlažbu jak mucholapky,když se vetře do baráku, milion kydů o tom, jak bez nich nemůžeme žít (to mají částečně pravdu, dsíky našemu zřízení a obecné situaci) a tak napsaná smlouva , že při svém VŠ vzdělání ji musím nechat přečíst právníékem, aby mě nenavrtali do něčeho, z čeho jsem neťastný a i přesto by mohla řada lidí vyprávět, jak je ta "nejlepší" = ta jejeich pojišřtovna podvedla.

Takež nejlepší pojišťovák je ten, kterýmu vidím záda a když to potřebuji (a kdo ne?), tak aby zaplatili to, co náleží a vypadni.

POjiš´továci balancují na hranici zákona a mnohdy i za ní a jen díky důvěřivým lidem a jejich neinformovanosti se jim daří nestydatě bohatnout.

promiň mi to, ale jste jak vši, obtížný hmyz. A jetsli chodíš po barákách a pokoutně nabízíš nějaký ty "zaručený služby", tak ke mě radši nechoď, nebo budeš půl roku na nemocenský a já s Kajínkem na cele. Asi tak mám rád pojišťováky a různý pochybný agenty, navíc ty, kteří si říkají Senior Manazer '(kurwa co to je??? jsi psal, že jsi mladý, ne? tak jsi obyčejnž adjunkt, ne?

Sorry, já prostě tzyhle lidi neuznávám, ani kdyby byli Senior manažer na druhou a navíc, když by ke mně přijel holobrad s Jagasem (to nemyslím tebe, ale obecně), tak napřed jsu otevříét kotec psovi, protože mi je jasný, že poctivou prací jsi k němu nepřišel, tedy prací, za kterou by ses nemusel stydět.

Je mi asi o 30 let víc než tobě a takhle to národ vnímá, hlavně ta střední a starší generace a nebojím se to zde prohlásit. Já už mám totiž různých přizdisráčů a podvodníčků fakt plný zuby a rozhodně jim nedovolímn, aby parazitovali na mě a mé rodině.

Sem se trochu rozepsla, ale podtstau jsem vystihnul jasně, ne?

PS: když si docent Pirk pořídí Bentley ve zlatě, právem - má ho mít, protože to je člověk, kteý něco dokázal a něco umí, na něco léta studoval po nocích, po nocích operoval, když jiní chrápali a hráli golf se senior managery, tihle lidé jsou silně nedocenění, zatímco podvodníci od politiků počínaje přes pojišťovaky, makléře, finančníky a další verbež konče, jen parazitují a obvykle za nimi žádné hodnoty nezůstanou, mimo kvanta okradených lidí.
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jelass 23. 1. 2013 18:29

Chudák, že to psal :D Jako chceš pojištění, prosím, sežeň si ho, nechceš, nikdo Ti ho nenutí. Problém ale je u těch rádoby výhodných smluv. Ty jsou vždy výhodné jen pro pojišťovnu a tyhle poradenské firmy.

Nejhorší je, že tohle je tady už od revoluce, tihle mlaďáci v mým věku jsou několikátou generací, která to zkouší, lidí je sic míň a míň, ale furt bohužel jsou.
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod mysteryman 23. 1. 2013 19:09

:D

chudak, ten dostal , uz sa asi radit nepride
mysteryman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod C3luar 23. 1. 2013 19:27

:D :D :D sa poseriem ...

chudák, prišiel meniť podľa mňa super auto Ford Mondeo v plnej výbave za ojazdený Jaguár a pod. Lebo chce byť "prominent" poisťovací agent. A za klientmi (ovcami) chodiť štýlovo.

Namiesto toho dostal náklad a v podstate čistú pravdu. Hold, kto chce kam ... :roll:
---------------------------------------------------------------
NB:
>Toshiba Satellite P50B (new 2014)
>Toshiba Satellite A-300 (6 years and still run ...)
>Toshiba Tecra A8 (sweet dreams)
Mob: NOKIA Lumia 625
Auto: Ford Fiesta (MK6)
C3luar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod remaxik 23. 1. 2013 20:04

Jelass píše:No ale stále jsi neodpověděl, na co je potřeba Jag, proč by nestačil ten Sup? Superbem neurazíš, je dostatečně repre od starostů po ministry, i Babiš nakoupil ředitelům závodů Supeby, tak kde je problém?

Ono je hezké mít jetýho Jaga, ale opice a banány je jedna věc a druhá věc přijde mi to jako firmy stylu partners, ovb a tyhle kokotiny, kdy jim jde o značku, ale že kluk nedojede na jednání, bo se mu to rozsype je věc druhá. ( Zažil jsem takovýho borce )

Jestli jsem trefil hřebíček, že jde o nějakou podobnou firmu s přepojišťováním, tak se nediv, že lidi blbě reagují, taky bych blil.

Ne v zadne s takovych to firem nepracuju, a praci vetsiny z nich odsuzuju. Ale presne kvuli tem reakcim nize, se nerad zminuju o tom v cem pracuju, vsichni nas totiz hazou do stejneho pytle, jakmile reknu ze delam v pojistovnictvi. Kdybych si nemyslel ze je superB spatny, tak bych ho vyse nezminoval, uz jsem mel drive starsiho superba a byl jsem spokojeny.

-- 23. 1. 2013 20:11 --

Uz jsem si zvykl, ze tady odsuzujete lidi. Ale tohle mi pripada naprosto prehnane a nerelevantni. Nechapu jak si muze nekdo dovolit me osocovat a urazet, kdyz me v zivote nevidel a vubec nic nevi. Po klientech nechodim a nikoho neotravuju, to si laskave vyprosuju. Kazdy den makam 12 hodin a nemam zadny volny cas. Tak se nad sebou sakra zamyslete. Ja chtel poradit o autu, a ne o tom co vy si myslite o pojistovanch a dalsich financnich institucich.
Duncall->Aklcatel OT DB->Phillips Savy->5110->3310->M35i-> GD35->S M55->SE k500i->Rokr E1->V360->T230->2610->5610 XM->6234->K750i->KP500->5800->Sam. Jet->6300->S Wave->HTC Desire S
remaxik
Nováček

Odeslat příspěvekod K86 23. 1. 2013 20:16

Klid, tady je to normalni.
Seat Leon ST TGI

K86
Guru

Odeslat příspěvekod Jelass 23. 1. 2013 20:18

remaxik píše:Ne v zadne s takovych to firem nepracuju, a praci vetsiny z nich odsuzuju. Ale presne kvuli tem reakcim nize, se nerad zminuju o tom v cem pracuju, vsichni nas totiz hazou do stejneho pytle, jakmile reknu ze delam v pojistovnictvi. Kdybych si nemyslel ze je superB spatny, tak bych ho vyse nezminoval, uz jsem mel drive starsiho superba a byl jsem spokojeny.

Nediv se, tenhle obor bude podle posledních odhadu ještě 1369 let dokurvenej těmahle *****. Ostatně, divíš se?
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod remaxik 23. 1. 2013 20:41

Nedivim, zazil jsem uz spoustu takovych lidi, o kterych mluvite. Ale nerozumim, tomu proc se do me na foru o automobilech navazi lidi, kteri o mne vubec nic nevi. Ja chtel jen poradi, slyset nazory k veci. A co se tyce te vylitanosti, tak mate asi pravdu. Zacnu se poohlizet po superbu, zajima me o jakou motorizaci se mam zajimat??

edit: Co nejaka A6, ma smysl se po nich divat?
Duncall->Aklcatel OT DB->Phillips Savy->5110->3310->M35i-> GD35->S M55->SE k500i->Rokr E1->V360->T230->2610->5610 XM->6234->K750i->KP500->5800->Sam. Jet->6300->S Wave->HTC Desire S
remaxik
Nováček

Odeslat příspěvekod Jelass 23. 1. 2013 20:52

3.6v6 a budeš za většího borce jak ve volítaným jagu :D A6 bude stejně jetá jak jag.

Jinak tam nemáš moc na výběr, 2.0tdi 170ps.
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 23. 1. 2013 20:54

sa supa se vykasli, mondeo je na stejne, ne li lepsi urovni
Seat Leon ST TGI

K86
Guru

Odeslat příspěvekod Jelass 23. 1. 2013 20:58

morálně zastaralo třeba...
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod remaxik 23. 1. 2013 20:59

Vy me chlapi fakt presvedcite, at se na to radeji vykaslu, jak to tak vypada :D
remaxik
Nováček

Odeslat příspěvekod eLzyx 23. 1. 2013 21:05

Jelassi na motory nikdo nekouká. Nějaká 3.6FSI bude dělat stejnou "parádu" jako 1.6TDI. Nikoho to zajímat nebude.

Takže remaxiku ser na Supa, to má kde kdo. Kup Jaga. Sny a touhy se mají plnit, když na to je. Co v 70 letech s x mega na účtě.
Mít těch 600t Kč, tak už mám doma XF Supercharged. Jednou jsem se v tom projel má očekávání nebyla zklamána, naopak.
eLzyx
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka