Jaké auto?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod eLzyx 18. 1. 2012 21:47

no, jestli je Ceed velkej ( :mrgreen: ), tak bych asi koukal po měnších autech jako je Opel Corsa. Je to takové malé-velké auto. A tenhle kousek má výkonu na rozdávání http://www.tipcars.com/nove-opel-corsa/ ... 52288.html
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod tombas 18. 1. 2012 21:48

veleja píše:
tombas píše:No vidíš, to je lepší, ale pořád to není ono. Je tam totiž ten useknutý zadek.

Kde? Já jsem zatím u žádného ze zmiňovaných aut useknutý zadek neviděla. Useknutý zadek, tím myslím taková ta mrňavá autíčka, co mají jenom předek, ale zadní sedadla a zadek tomu chybí. Půl auta, co vypadají jako odpreparovaná hlava ryby.

Pro mě má každý hatchback v podstatě useknutý zadek. Ale chápu co myslíš.
tombas
Inventář

Odeslat příspěvekod eLzyx 18. 1. 2012 21:48

tombas píše:http://www.auto.cz/test-hyundai-elantra-1-6-97-kw-podareny-navrat-61275

co to sakra je? To je hnus, až jsem se lek a zavřel si IE ]:-<
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod tombas 18. 1. 2012 21:49

eLzyx píše:no, jestli je Ceed velkej ( :mrgreen: ), tak bych asi koukal po měnších autech jako je Opel Corsa. Je to takové malé-velké auto. A tenhle kousek má výkonu na rozdávání http://www.tipcars.com/nove-opel-corsa/ ... 52288.html

To je zase malé a málo bezpečné, když se to srazí s takovým pětkovým baworákem.
tombas
Inventář

Odeslat příspěvekod spitfireIX 18. 1. 2012 21:49

tombas píše:Přece nebudeš za jízdy vytahovat zrcátko z kabelky, jsou i auta (kromě škodovek), která mají zrcátka ve cloně i osvětlená

Ty jsi na ty zrcátka nějakej vysazenej. Nejsi náhodou 4%?
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod sprint 18. 1. 2012 21:51

No tvl, tady se bude řešit zrcátko a audiozdířka místo podstatných věcí. :oboze
Yeti 1.8 TSI 4x4
Honda PCX

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod veleja 18. 1. 2012 21:51

Já mám tu služební KIU kombi a to mi připadá spíš pro rodinu, než pro jednoho člověka. Já tolik místa vážně nepotřebuji.
veleja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod spitfireIX 18. 1. 2012 21:52

A co ten golf?
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod tombas 18. 1. 2012 21:54

spitfireIX píše:
tombas píše:Přece nebudeš za jízdy vytahovat zrcátko z kabelky, jsou i auta (kromě škodovek), která mají zrcátka ve cloně i osvětlená

Ty jsi na ty zrcátka nějakej vysazenej. Nejsi náhodou 4%?

Má to být auto pro ženu ne? Copak nevíš, co je pro ženy nejdůležitější? :D
Máš se ještě hodně co učit ;-)
tombas
Inventář

Odeslat příspěvekod kefish 18. 1. 2012 21:55

Hlavne Elantra je opet o dost vetsi nez ten Cee'd.

Je ale dobre si uvedomit, ze zrovna Cee'd na dnesni dobu neni nijak velke auto, vyber auta o tridu niz (orientacni porovnani bezpecnosti zde: http://de.euroncap.com/de/supermini.aspx) jde primo proti pozadavku bezpecnosti.

Koukam, ze v ramci malejch aut z crash testu vylezl nejlepe novy Chevrolet Aveo, to bych necekal :tleskani
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Štamgast

Odeslat příspěvekod eLzyx 18. 1. 2012 21:58

tombas píše:
eLzyx píše:no, jestli je Ceed velkej ( :mrgreen: ), tak bych asi koukal po měnších autech jako je Opel Corsa. Je to takové malé-velké auto. A tenhle kousek má výkonu na rozdávání http://www.tipcars.com/nove-opel-corsa/ ... 52288.html

To je zase malé a málo bezpečné, když se to srazí s takovým pětkovým baworákem.

to neobstojí žádná nižší střední, co se tu "nabízí".
Z těch "malých aut" by v takovém testu mělo šanci možná Volvo C30, ale ty jsou od cca 450t Kč.
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod tombas 18. 1. 2012 21:58

Ale jo, OK, chce to něco menšího, takže klasická nižší střední se slušným benzínovým motorem a obstojnou výbavou, takže třeba Renault Megane Dynamique 1.4 TCe 96 kW.
tombas
Inventář

Odeslat příspěvekod spitfireIX 18. 1. 2012 21:59

tombas píše:Má to být auto pro ženu ne? Copak nevíš, co je pro ženy nejdůležitější? :D
Máš se ještě hodně co učit ;-)

Takové zkušenosti jako máš ty asi hned tak mít nebudu :hm :mrgreen:
Ve svém autě ale mám ve slunečních clonách osvětlená zrcátka, ženy v tom autě jezdí dost často a příjde mi, že jsou jim ta zrcátka dost jedno.
spitfireIX
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod veleja 18. 1. 2012 22:00

Asi tak - než krabičku od sirek, raději velké, ale bezpečné auto ("velké" podle mých měřítek). Jen jsem spíš myslela na něco plus minus velikosti Fabie, ale ne Fabii. Pokud to ale nemůže být relativně bezpečné, tak snesu i něco velikosti Cee´d kombi. Větší už spíš ne.
Jinak cena, se kterou počítám se pohybuje se vším všudy okolo 400 tisíc, pokud to bude méně, budu ráda, jen to nesmí být ani o halíř víc než 450 tisíc korun nebo ještě přesněji 20.000 eur.
veleja
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka