Výběr prémiového sedanu.

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod D1.8T 20. 9. 2011 18:34

Bohemia driver: Při tvojim nájezdu nový s garancí. Pokud nechceš RWD asi ti nezbývá než ta Audina. Kouknul bych na A5 Sportback. Trochu menší než 6-ka, ale modelově aktuální a v daným budgetu by byla nová.

Obrázek
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dubajss 20. 9. 2011 18:57

Akorát nevim jestli se sežene nová A5 SP do 35000 ojro.
dubajss
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janosik.kopac 20. 9. 2011 20:05

ad Jaguar XF: vyhni sa prvym dvom rokom vyroby (2,7d)a spolahlivost bude na urovni BMW a MB. Ak teda vyberies 3,0d, pojde uz o treti modelovy rok a teda vsetko OK. Najvacsim problemom je len DPF, to ale pri dlhych jazdach mat nebudes.

XF ma svoje nedostatky, ale zato fantasticku charizmu. A ked vyberies 3,0dS s 272 konmi, tak sa aj vyborne zvezies, V zime by malo byt vdaka dobremu "zimnemu programu" tiez OK.
dochodcovsko-kolotocarsko-taxikarsko-cigansky Wagen + japonska polo-elektricka (E53AMG + RX450hL)
janosik.kopac
Nováček

Odeslat příspěvekod JackWhite 20. 9. 2011 21:10

arnie222 píše:ked uz, radsej by som bral Infinity (alebo nieco z toho co som pisal vyssie) namiesto BMW/MB/Audi .. uz su to take otrepane znacky a modely, nic vyrazneho .. akurat je to drahe ale podla mna neoslovi ..

ale to je len moj nazor a moj vkus .. nemusi sa to pacit dotazovatelovi.


V testech je stále silně pozadu za německou trojicí...image to tady taky nemá moc silnou,servisní síť na dvě hovna a pokud se ti něco hezky podělá,můžeš čekat než ti to spravěj třeba 3 týdny,Infiniti je out :potichu
JackWhite
Nováček

Odeslat příspěvekod sts_v8 20. 9. 2011 23:01

Cadillac STS, určo prémie vyšší než nějakej olítanej mergl nebo vylítaný báwo.
brum vruum | za XM nemá lidstvo žádnou rozumnou náhradu
sts_v8
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 20. 9. 2011 23:17

Stejná paštika jako tebou jmenované jen za použití míň kvalitních materiálů a v Evropě hůř dostupného servisu
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 21. 9. 2011 07:21

Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 21. 9. 2011 07:28

V 4.2 V8 uživit 50 tisíc a víc km ročně? :hm
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 21. 9. 2011 07:39

Chce prémiové auto, chce... A tohle má MI největší...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod King of Potato People 21. 9. 2011 07:47

tohle je ještě z doby, kdy maseratti dělalo pěkně hnusný auta :wink:
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 21. 9. 2011 07:49

Kdyby ti ho někdo nabízel, tak bys slintal jako Pavlovův pes...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Condoleza Rice 21. 9. 2011 07:52

JackWhite píše:
arnie222 píše:ked uz, radsej by som bral Infinity (alebo nieco z toho co som pisal vyssie) namiesto BMW/MB/Audi .. uz su to take otrepane znacky a modely, nic vyrazneho .. akurat je to drahe ale podla mna neoslovi ..

ale to je len moj nazor a moj vkus .. nemusi sa to pacit dotazovatelovi.


V testech je stále silně pozadu za německou trojicí...image to tady taky nemá moc silnou,servisní síť na dvě hovna a pokud se ti něco hezky podělá,můžeš čekat než ti to spravěj třeba 3 týdny,Infiniti je out :potichu


A to si slysel kde, ze infinity je daleko za nemeckou trojci? Takova kravina, sedel si v tom nekdy alespon nebo jel?
Condoleza Rice
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod King of Potato People 21. 9. 2011 07:52

to jo, jen bych musel sehnat orla, co by to koupil a běžel to vyměnit za dvě auta...
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 21. 9. 2011 07:59

Condoleza Rice píše: A to si slysel kde, ze infinity je daleko za nemeckou trojci? Takova kravina, sedel si v tom nekdy alespon nebo jel?


Jde o to, že Němčouři jsou divní a pro ně je prémiové to, co je německé. Bohužel je to tak. Dodržují tam taková divná pravidla a panují tam divné mravy. A třeba právě proto mě překvapuje toto téma, kdy tazatel chce ojetinu, proto aby jezdil do němec a reprezentoval, ale pokud "potřebuje" premivé auto za tímto účelem, potřebuje auto nové nikoli ojeté. Nekupuje novou A6, protože to je předchozí model, ale koupí ojeté MB nebpo BMW a bude honit vodu. Nicméně v určitých kruzích je toto řešení bráno jako zoufalost. Je to smutné, ale je to tak a zvláště v té zemi...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek194 21. 9. 2011 08:42

To že prémie je jen to co je německé se nenosí jen v rajchu, ale připomíná mi to jeden nejmenovaný konkurenční server začínající na A (na 5 písmen) :o)
Marek194
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků