Výběr prémiového sedanu.

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JackWhite 19. 9. 2011 21:57

sprint píše:Co na tom že F10 je prostorově nejmenší když je nej.....ve všem. :D

A tazetal mi přijde, že si chce hrát na hogo fogo, i když na to evidentně nemá. 8-)

Si výbornej teoretik.Ale máš pravdu někomu sportovní nádech a obklopenost v BMW vadí-pro ty mám radu,kupte si Citroen Picasso
JackWhite
Nováček

Odeslat příspěvekod sprint 19. 9. 2011 22:01

To je hnusný jak *****.
Opel Astra 1.4T
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod eLzyx 19. 9. 2011 22:04

sprint píše:Možná to tak nevypadá, ale znám pár lidí zastávající vedoucí pozice ve firmách a ti nějakou ojetinu prostě neřeší. Jdou a koupí nové auto. Jednou MB ML, podruhé Touarega.....

já zase znám jednoho generálního ředitele nadnárodní společnosti, která má obrat jen v ČR v řádech miliard Kč, který koupil jako své firemní auto roční ojetinu. Proč? Protože měl finanční limit, do kterého se mu vešla ještě jedna roční ojetina. Takže si od dealera nechal pro firmu napsat jedno auto za plnou cenu(ve výši firmou daného limitu) a druhé za zlomkovou cenu dostala manželka. Kdo nekrade, okrádá svojí rodinu :mrgreen:
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod saabik 19. 9. 2011 22:45

ja se priklanim k tomu lexusu. rozhodne jich nejezdi tolik jako bramboraku. a pohodlny svezeni to je. nikdo nemuze rict, ze ne:). a na banany asi mit budes, ne?
saabik
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod eLzyx 19. 9. 2011 22:50

banány mají teď v Albertu za 12,90. Jen za 12,90 :mrgreen:
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod m4lcolm 19. 9. 2011 22:57

To je zase vlákno :oboze Pokud nemáte radu, neserte se sem s *****.

Osobně bych zkusil sehnat F10 (z daného výběru nejlepší) se 4x4 (protože jsem řidič-nefajnšmekr a potřebuji jezdit i za deště a sněhu).
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod JackWhite 20. 9. 2011 00:02

Za 35 tisíc eur nesežene ano F10 xdrive ani 4matic od Mercedesu,spíš se teda poohlédnout po Audi A6.Volvo by se ti nelíbilo?
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... 80/7358152
JackWhite
Nováček

Odeslat příspěvekod King of Potato People 20. 9. 2011 06:30

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

40k euro bez DPH... něco se umluví pár ojro přidáš a jezdíš... beztak tam budou i lepší nabídky... tohle mi střelilo do nosu.
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007

Odeslat příspěvekod arnie222 20. 9. 2011 06:48

cauko, je mi luto ze ti pisu ludia, ktori zavidia a zelaju len to najhorsie cloveku, ktory je trosku uspesnejsi. v kazdom pripade, ja byt tebou skusil by som aj nieco taketo:)

Dodge Challagner, Dodge Charger, Ford Mustang, Chevrolet Camaro .. za tu sumu moze kupit cisto nove a verim tomu, ze ak mas trosku vztah k takymto autam urcite to nebude posobit zle :) prave naopak .. vystupovat z Camaro SS v obleku asi nie je na zahodenie :)

taktiez by som rozmyslal nad pouzitym Porsche .. ci ?
arnie222
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod speleo 20. 9. 2011 07:00

"Prémiový sedan" Ford Mustang, jo? :lol:
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod King of Potato People 20. 9. 2011 07:05

s tuplovaně premiovým interierem... z kterého je blbě i člověku, který musí sedlat experta :D

btw stejně bych si radši koupil třeba novýho passata nebo počkal na novou 3er... jistota při koupi, nešolichání se po bazarech a image větší než předchozí A6.
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007

Odeslat příspěvekod honziss 20. 9. 2011 07:23

BohemiaDriver píše:Lexus tedy ne, všichni píšete, že je to špatná volba (proč?)

Lexus neni spatna volba, premiovost splnuje, cena servisu srovnatelna s audi/bmw a strach z baterek neadekvatni. Podle mistnich je to spatna volba. Proc? Protoze to neznaj, maj s tim houby zkusenosti, natoz aby to mel nekdo v garazi... Co by mi na GS vadilo je zastaraly design interieru (i kdyz stale kvalitnejsi nez audi/bmw) a maly kufr (nekomu vadi, nekdo to neresi). Mozna by stalo za uvahu kouknout na GS430, bude min o tretinu levnejsi nez 450h/A6, bude mit min najeto a z pohledu zivotnosti predci vsechno ostatni...

S A6 taky neslapnes vedle, je velky vyber, ceny ojetin A6 jdou dolu, ale porad mi prijde A6 jako nejpredrazenejsi ojetina na trhu.

Kazdopadne hodne stesti pri vyberu.
F20 / 116d / 8° Steptronic
honziss
Nováček

Odeslat příspěvekod quasimoto 20. 9. 2011 07:54

Bohemian Driver:

pri takom najazde by som siel do noveho auta, za 35.000 bez DPH mozes mat uplne nove Audi A6 minulej generacie v 3.0 TDI quattro tiptronic, co je na tvoje ucely ako stvorene.

Ide o dopredaj poslednych skladovych kusov, zoznam najdes tu:
http://w3.audi.sk/_cms/docs/Audi_Akcia_ ... rm%E1ci%ED.

Ceny od 41.500 do 43.000 (uz s Navi), myslim ze naozaj vyhodna ponuka, ale treba sa rozhodovat velmi rychlo ak by si mal zaujem, aut je len zopar a velmi rychlo sa predavaju po znizeni cien...su to zlavy az 35% co naozaj vyvazi myslim aj to, ze uz je novsia generacia.

Ak by si chcel viac info, kludne pis tu alebo SZ.
quasimoto
Štamgast

Odeslat příspěvekod arnie222 20. 9. 2011 07:57

ked uz, radsej by som bral Infinity (alebo nieco z toho co som pisal vyssie) namiesto BMW/MB/Audi .. uz su to take otrepane znacky a modely, nic vyrazneho .. akurat je to drahe ale podla mna neoslovi ..

ale to je len moj nazor a moj vkus .. nemusi sa to pacit dotazovatelovi.
arnie222
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dzordz5 20. 9. 2011 08:03

to je zas thread
zaujímáš vedoucí funkci ve větší společnosti, potřebuješ odpovídající auto a přitom být na úrovni (prý kvůli stupidním nepsaným korporátním "pravidlům"). A tak si kupuješ olítanou káru... :oboze

Promiň, ale přijde mi to divný. Pracoval jsem už u několika korporací a vždycky platilo,
že pokud je někdo na určité funkci a má reprezntovat firmu, v rámci zmiňované car policy dostane přiměřený budget na auto.

ale budu se tvářit, jako že tohle všechno není absurdní a zkusím ti na odpovědět.

1) Vybírat "prémiový" auto se kterým plánuješ najezdit 50t ročně na diskuzním fóru je absurdní. I pokud vezmem v úvahu jen auta z velký trojky, jsou mezi nima podstatný rozdíly a každýmu vyhovuje něco jinýho. Mě třeba na dlouhý cesty přijde ideální Ečko, kolega nedá dopustit na audi. Zajdi si do nějakýho bazaru, pujč si ty auta a trochu je projeď. Uvidíš co ti bude vyhovovat.

2) Mít jako hlavní kritérium výběru spolehlivost je nesmysl. V rámci těch potenciálních kandidátů jsou rozdíly ve spolehlivosti minimální - vždy bude záležet na konkrétním kousku. V praxi to tedy může dopadnout tak, že ti tady někdo poradí "spolehlivej typ", ale v praxi si vybereš auto po praseti a místo spolehlivosti se to bude sypat.

3) A s tím souvisí i (jak už ti tady někdo vyčetl) to hogo fogo. Když už chceš kupovat auto týhle kategorie, je nesmysl mít jako kritérium spolehlivost, nebo si dávat nějakej absurdní limit a vybírat na jeho hraně. Pokud se totiž u takovýhodle auta objeví problém, bude oprava stát za to. Třeba kolegovi u W211 400cdi odešlo jedno turbo (jsou tam dvě) a oprava bez pár drobných 100t. A takovýmhle potenciálním "pastem" se na 100% nevyhneš nikdy.

Takže pokud to mám shrnout: nejdřív si osobně ty auta vyzkoušej a projeď je. Až najdeš to co ti bude vyhovovat,hledej v německu auto s co nejlépe doloženou minulostí a bez potenciálních dřívějších problémů (což lze naštěstí u aut týhle třídy snadno zjistit).

---------------------
qusimoto: dobrej tip a pěkný ceny - s dokonce i pro něj, chce do 35 bez dph, což splňuje hodně z těch aut...
Naposledy upravil Dzordz5 dne 20. 9. 2011 08:10, celkově upraveno 4
Dzordz5
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka